INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Poštovani kolege sve je to OK ,baratate ciframa sve u šesnaest ali gdje ste pronašli te podatke o tolikim gubicima.Kolega Faust znači da ste ipak druker kad ne odgovarate na konkretno postavljeno pitanje.

DEJA VU, kolega peyo.svi bi ovu dionicu rušili jer bi je kasnije vrlo lako digli.

Ali INGR-i duguju samo za arenu zagreb 27 godina * 50-ak milijuna kuna = 1.35 Milijardu kuna (pola grad Zagreb a pola RH). Plus sto imaju kompleks na Lapadu vrijedan 55 milijun eura (od toga je zasad prodano 10-ak posto).

Znaš li što je diskontiranje? Vrijednost najma arene kroz 27g je negdje cca 800 mil kn mislim da je i u bilanci u dugoročnim potraživanjima taj iznos.

Lapad nikad nije vrijedio 55 mil Eura, 70 stanova od 80-160 m2 x 4000 E daje cca 33 mil Eur, ali teško da će sada proći stanovi od 4000 E.

…… i sto je PR firme (da li namjerno ili ne) u posljednje vrijeme jako los. Igore, daj malo poradi na tome! Izadji u medije i obznani ljudima (a ujedno i dionicarima) daljnje planove!

Mislim da je prije namjerno,ZNA SE da su ga izvarali s Arenom,a vjerovatno i nekim natječajima

Vaš link

te Makedonci s Mavrovom, pa čovik više neviruje nikome. Tu najviše gubimo mi mali dioničari koji da bi došli do kakvih informacija tribamo pratit pisanja novinara,koji su obaviješteni prije burze.

Naime koliko vas zna da se 10.studenog održava skupština , da Jasna Ludviger ide u penziju i da se bira nova uprava. To je ova novinarka objavila prije dva dana,a saznala je vjerovatno i prije.
Ipak iz ovog članka je najbitnije da Ingra ostaje u projektu Posedarje. [thumbsup]

Vaš link

Mislim da je prije namjerno,ZNA SE da su ga izvarali s Arenom,a vjerovatno i nekim natječajima

Vaš link

te Makedonci s Mavrovom, pa čovik više neviruje nikome. Tu najviše gubimo mi mali dioničari koji da bi došli do kakvih informacija tribamo pratit pisanja novinara,koji su obaviješteni prije burze.

Naime koliko vas zna da se 10.studenog održava skupština , da Jasna Ludviger ide u penziju i da se bira nova uprava. To je ova novinarka objavila prije dva dana,a saznala je vjerovatno i prije.
Ipak iz ovog članka je najbitnije da Ingra ostaje u projektu Posedarje.

Nažalost u ovim vremenima kad se teško dolazi do posla, najteže pada kad si najpovoljniji onda ti politika (korupcija) odnese sigurne poslove.

Ovo sa Jasnom mi se i ne čini dobro jer kao umirovljenica teško će spajati kraj sa krajem, pa će biti prisiljena prodavati dobar dio od onih 330.000 kom dionica.

Bit će rasprodaje [bye]

Kaj ti pišeš ko će teško sklapat kraj sa krajem
pa ta žena ima više love nego večina ovdje
koje nebuloze i izmišljotine ko kaže da če
prodavat dionice
jesi ti svjestan koliko ta žena ima love….

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi


Mislim da je prije namjerno,ZNA SE da su ga izvarali s Arenom,a vjerovatno i nekim natječajima

Vaš link

te Makedonci s Mavrovom, pa čovik više neviruje nikome. Tu najviše gubimo mi mali dioničari koji da bi došli do kakvih informacija tribamo pratit pisanja novinara,koji su obaviješteni prije burze.

Naime koliko vas zna da se 10.studenog održava skupština , da Jasna Ludviger ide u penziju i da se bira nova uprava. To je ova novinarka objavila prije dva dana,a saznala je vjerovatno i prije.
Ipak iz ovog članka je najbitnije da Ingra ostaje u projektu Posedarje.

Nažalost u ovim vremenima kad se teško dolazi do posla, najteže pada kad si najpovoljniji onda ti politika (korupcija) odnese sigurne poslove.

Ovo sa Jasnom mi se i ne čini dobro jer kao umirovljenica teško će spajati kraj sa krajem, pa će biti prisiljena prodavati dobar dio od onih 330.000 kom dionica.

Bit će rasprodaje [bye]
[/quote]

Ovdje čovjek stvarno svašta može pročitati, neće imat love, možeš mislit, pa da je tako, vjerovatno bi puno ranije prodala svoj paket dionica, možda kad je Ingra vrijedila trostruko ili više, hm pitanje je sad?

U narednim godinama Jasna može živjeti samo od dividende koja će joj pripasti na tako velik broj dionica. 338850 komada samo po kunicu dividende, puno love, a zamislite u ne tako dalekoj budućnosti 10 kn po dionici, puno para za jednu umirovljenicu. Pristao bih odmah na to da joj budem unuk!


Mislim da je prije namjerno,ZNA SE da su ga izvarali s Arenom,a vjerovatno i nekim natječajima

Vaš link

te Makedonci s Mavrovom, pa čovik više neviruje nikome. Tu najviše gubimo mi mali dioničari koji da bi došli do kakvih informacija tribamo pratit pisanja novinara,koji su obaviješteni prije burze.

Naime koliko vas zna da se 10.studenog održava skupština , da Jasna Ludviger ide u penziju i da se bira nova uprava. To je ova novinarka objavila prije dva dana,a saznala je vjerovatno i prije.
Ipak iz ovog članka je najbitnije da Ingra ostaje u projektu Posedarje.

Nažalost u ovim vremenima kad se teško dolazi do posla, najteže pada kad si najpovoljniji onda ti politika (korupcija) odnese sigurne poslove.

Ovo sa Jasnom mi se i ne čini dobro jer kao umirovljenica teško će spajati kraj sa krajem, pa će biti prisiljena prodavati dobar dio od onih 330.000 kom dionica.

Bit će rasprodaje [bye]
[/quote]
ipak mislim da je žena pametnija pa zna da sad i nije trenutak za prodaju, a mozda ih prebaci na djecu jer ona je riješena za dva života…. [bye]

Šta ste se stisli,zna ona šta radi.

Pa zar mislite kad bi izlazila na ovoj cijeni da se nebi našao neko za blok transakciju,pa makar Stipan posudio novac.

Kad sam već logiran da vam malo podignem ocjene,vidim da ima puno onih kojima je i 1 kuna skupa za ovu dionicu,pa neka čekaju, možda Jasna bude prodavala na akciji [lol]

Dobro jutro poštovani kolege jučer,a i prije- sam Vam svima išao na živce,ali morao sam jer mi je muka od čitanja budalaština i nagađanja i na kraju navlačenja na kupnju ili prodaju.U ovom poslu sam dugo godina i namjerno sam pitao i navodio pojedine kolege na odgovore koje sam želio čuti.Nadam se da shvaćate šta hoću reći.INGRAje savršena dionica za zakulisne igre jer je jeftina i lako dostupna svima.Na njoj sam zaradio puno novaca a isto tako i izgubio .Nekad gigant a danas-nezna nitko.Jako opasna dionica na kojoj se može lako opeći zato poštovani kolege budite jako oprezni .Ovo mi je dodatni posao od kojeg se dobro živi ako si dovoljno pametan,i nisam neiskusan kao šta sam to predstavljao u postovima na Ingri.Jednostavno ne volim drukere i sve ću poduzeti da ih raskrinkam-obično se sami otkriju.Slična situacija je na PTKM.SRETNO POŠTOVANI KOLEGE.

peyo

Zar nije logično da Ingra radi ovaj posao ? ;

http://www.seebiz.eu/hr/tvrtke/seebiz-doznaje-pliva-ulaze-100-milijuna-dolara-u-gradnju-nove-tvornice!,95160.html

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.


Dobro jutro poštovani kolege jučer,a i prije- sam Vam svima išao na živce,

Slažem se sa tobom u cijelosti !!!!
Najavio si da češ otići pa te molim budi od riječi…
Puno hvala.

PEYO vizionar slijepac, kolekcionar minusa

New Report

Close