INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Samo me zanima di je nestao ING i njegov post od jučer kako ima inside info o INGRI i stečaju koji mu je plasirala zubić vila prerušena u odvjetnicu…

fotboy,
Na putu sam, al ono što sam htio podjeliti sa INGRAŠIma ne dopusti moderator.

Zapravo, uskoro će se i obznaniti u medijima, ja i tako pisanjem nemogu napraviti paniku na INGRI!

Grizla bi me savjet a da barem manjem dijelu dioničara ne pomognem oko odluke!

[proud]
[/quote]

za tebe gosp. fatboy, i molim te nemoj nam više pomagati…

Koliko povezanih društava ima INGRA -R-A ….. i koje od njih bi eventualni stečaj zahvatio- a koje ne bi ?

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!



Samo me zanima di je nestao ING i njegov post od jučer kako ima inside info o INGRI i stečaju koji mu je plasirala zubić vila prerušena u odvjetnicu…

fotboy,
Na putu sam, al ono što sam htio podjeliti sa INGRAŠIma ne dopusti moderator.

Zapravo, uskoro će se i obznaniti u medijima, ja i tako pisanjem nemogu napraviti paniku na INGRI!

Grizla bi me savjet a da barem manjem dijelu dioničara ne pomognem oko odluke!

[proud]
[/quote]

Nemam više dionice Ingre, ali ako je ovo neka šala onda je vrlo neukusna za sve dioničare Ingre.

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

Bila bi prava šteta, sada kad je Ingra dohvatila malo zraka, ne dopustiti joj da se izvuče iz
agonije.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

..Da li znate ? Koji VJEROVNIK Ingre- ne može naplatiti svoja potraživanja- i kojim UVJETOM
za otvaranje stečaja bi se pozvao na isto ? IGH ?..
Koliko smo čitali BANKE su se oglasile svojom odgodom tj. reprogramom kredita.
Partneri na izgradnji Arene- namireni su iz dijela dionica.
Gdje je kvačka koju mi, obični inveatitori ne vidimo i ne znamo?
Porezni dug.. druge kratkoročne obaveze….. ŠTO ????

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Ovo je jako neodgovorno od Uprave, da ja, kao mali dioničar, moram ovako jadno ispitivati- o stanju
Ingre, a Uprava šuti i ne javlja se.

Meni osobno – u prvi plan izbija osobni animozitet između JURE RADIĆA I STJEPANA MESIĆA..
Još iz vremena , kad je bio Predsjednik, Mesić je upozoravao na korupciju u građevinskom sektoru
gdje je prednjačila uloga Jure Radića, na svim važnijim projektima.

Danas, kao da se Jure zaprijetio Ingri- a Mesić priskočio u pomoć, zbog kritike u nekoj
beznačajnom njegovoj privatnoj investiciji- kojom su se Ingraši zahvalili za dobivene poslove,
recimo u Libiji—- nije bitno.

Pa , ako je sporan taj dug- treba pisati.
Danas se teško izboriti za VIJESTI u medijima. Sve je puno korupcije- i novinari ne stignu
niti objavljivati skandal za skandalom-

p.s. treba dati prednost tekstovima kao ovim -gdje komnpanijama prijeti velika šteta zbog
poluinformacija koje kolaju krugovima, no, novinari to već znaju da je tak..jel da,pa
će i o njima pisati , ne?

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Kaj ti briješ koja firma kod nas odgovara na pitanja malim dionićarima..
Koje vi ovdje fantomske scenarije raspredate
mašta vam radi sto na sat koje nebuloze

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi

Stipe, stari lisac:

http://www.poslovni.hr/vijesti/mesic-ne-znam-tko-me-je-postavio-u-nadzorni-odbor-ingre-160142.aspx

marcello

DATA, onda ti nekaj pametno napiši,kad sve podcjenjuješ…!

Hoće li se INGRA prodati nekome za siću, kako se predviđa- KOME? I ako će se voditi
bilo kakav stečaj nad povezanim društvom INGRE ili INGRE majke – same- kakav je plan Uprave
PRODATI SE, transformirati se – i kako riješiti vjerovnike . Koji je najveći vjerovnik?

Drugo. Ovo što ja pišem su totalno stare vijesti – od vremena kad je Ingra padala ko blesava.
DANAS je situacija već usmjerena .. cijena stoji ili raste.
Znači- INFORMACIJE NA SUNCE – DATA !!!

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Da li mi netko može objasniti : Što će IGH-u- INGRA?
Ingra nema neku značajno operativu.Ona je developer…Povezuje partnere,poslove, ugovora projekte-
organizira i sinhronizira rad na terenu..nešto su pisali,da će i sami početi sa direktnim radovima.
IGH je maltene to isto. Testira ,ugovara, povezuje građevince, rješavaja nadzore, okuplja partnere, sa kojima isto tako kompenzira obaveze i potraživanja.

IGH ima negativan prizvuk oko politike, Ingra oko prezaduženosti.Jedni druge mrze.
IGH je Ingri napucao cijene oko Arene. Valjda se spore oko toga i svađaju.Igh prijeti, valjda ovrhom.

Pa, hoće li se ti građevinarci već jedanput smiriti na ovoj jadnom tržištu i jedni druge pomagati,
umjesto da maltretiraju jedni druge..?

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Ispričavam se što sam te uvredio
Po meni ništ koristi od premetanja starih stvari
i izmišljanja scenarija i pokušavanja shvatit što se zbiva
niko to ne kuži a cijena je ovakva više zbog negativnog druka
i špekulanata nego da dionica INGRE stvarno vredi tako malo…
Nagađanja su nagađanja a pravi info niko nema ni u vezi INGRE pa ni drugih dionica..
Po meni ingra vredi duplo troduplo ja sam je usred krize plačao 60-70 kuna
Ništa se nije puno promjenilo u ostalom izvješće dolazi ovaj mjesec
po naklapanjima špekulantskim INGRa nema nikakvog posla a izvješče če pokazati da se ipak radi..
Ko je blesav da oče prodat ovako jeftino neka samo izvoli..

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi

Sad vrijedi samo jedno pravilo -dokup dokup i samo dokup sve su naše dionice podcjenjene i danas uložena za par mjeseci bit će dvije.

peyo

New Report

Close