INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ma nemam ja ništa protiv Ingre kao takve i ne želim da niti jedna firma propadne.
samo kažem da sa muljanjem i laganjem neće se nigdje krenuti.

Gdje je onaj ugovor o hotelu-bolnici što već u Alžiru.

Pa nemožeš lagat, prva si kotacija…
samo toliko, ništa više.
I da imaju 2x veći gubitak ali da su fer je ok ali ako nisi fer onda tko će ti vjerovati i pomoći.

P.S. Ingra neće u stečaj jer nemože i ne paše nikome jerbo tko zna kako će se onda ugovor sa gradom i plaćanje tretirati a nitko se ne želi kockati sa tim

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep


Dajte kolege, ma kakvo Posedarje, kakav Stipe. Sve je to ništa i od toga nema rasta Ingre i uzalud trošite stranice i stranice oko toga. Ako Ingra brzo, jako brzo ne objavi neki veći posao koji će joj drugi dobro platiti, gledat ćemo novo testiranje potpore na 20 kn.
"Obećanja ludom radovanja" već su previše potrošena na ovoj dionici da bi joj donijela novi rast.

Kolega činjenice govore u korist ovoga što pišete, ali može to i malo nježnije.
Umirovljeni Predsjednik nije osoba od veliko interesa poslovnog lobija, ali ima prednost kod bržeg i lakšeg otvaranja vratiju potencijalnih investitora .

Stipe stoga može mnoga vrata otvoriti za razgovor, ali o Ingri samoj ovisi ostalo.
Ono što Ingru može vratiti na početak doslovno ili 40 Kuna je informacija o konačnoj prodaji dvorane i time podmirenju kreditnih obveza.
Tada se Ingri otvaraju vrata za nova zaduženjau novim investicijskim ciklusima koje sada neme.
Upravo oba problema mislim da će Ingra riješiti gotovo u istom mjesecu kada se sve opet pokrene.

Činjenica je isto da danas bi Ingra mogla imati problema oko novog zaduženja za eventualni neki veći posao jer vjerovnici su već dosta vjerovali Ingri i time Ingru jako zadužili iako ne njenom diretnom krivnjom već okolnostima svijetske recesije i time nedostatku novih investicija po planu prije zaduženja.

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

Ako itko razuman može misliti da će INGRa rasti samo zato što je hochštapler i bonvivan Stipe uša u NO, e onda nam stvarno nema pomoći [bye]

Ma nema brige za Ingru. Za 2 godine samo preko 150 kn. No to je dobro samo za nas dugoročne, dok trejderi moraju svakih par dana pljuvati ili hvaliti pod drugim imenom, ovisi da li su u dionici ili još nisu. Stoga nema sikiracije u vezi s tim-iako naravno nije lijepo čitati neobjektivna pljuvanja. Sve su firme a pogotovo građevinari prošli teško razdoblje i tek se treba pomalo vaditi. Naravno kao što su se izvadile iz ratnih godina tako će i sada. Stoga nema brige.
PS:ajde trejderi pokažite se koliko vas ima-to ćemo vidjeti po broju kečeva za ovj post. Hvala.

neće uvijek biti ovako.


Ako itko razuman može misliti da će INGRa rasti samo zato što je hochštapler i bonvivan Stipe uša u NO, e onda nam stvarno nema pomoći [bye]

Da Ingra će dana još i debelo pasti , europske burze se crvene , a Mesić će podići Ingru možemo samo sanjati. Ova vijest je išla u krivo vrijeme.


Ako itko razuman može misliti da će INGRa rasti samo zato što je hochštapler i bonvivan Stipe uša u NO, e onda nam stvarno nema pomoći [bye]

Vjerovatno misliš da su trebali tebe uzeti na to mjesto. To bi bio pun pogodak i razlog za rast. Bolje da kupujete dok je bliziu 20, jer kad ode preko 40 plakat čete za ovim cijenama.

neće uvijek biti ovako.

http://seebiz.eu/hr/banke/hnb-u-kolovozu-rast-stambenih-kredita-za-milijardu-kuna,94347.html

možda neki pomak

U dnevniku -pad prodaje stanova smanjenje investicija po 50 do 80 posto -pa to svi znamo i vidimo.Ali pogledajte banke, ponovno kreću sa povoljnijim kreditima a nemojte misliti da stanove nema tko kupiti.Osobno kupujem još jedan stan i čekam još povoljniju cijenu.Prije godinu dana tražili su me za trosoban stan 1600 eu po kvadratu,u prvom mjesecu ove godine1300,a neki dan 1100-govorim o novogradji i o istom stanu.Moja ponuda im je 900 eura u kešu i sad čekam.Nisam jedini-djeca odrastaju ,žene se ,kupuju stanove-to je zatvoreni krug i mislim da će INGRA sigurno proći ovu krizu i da nam opet 60 kuna pana i više neće biti skupo- po dionici.Inače sljedeće godine su izbori za vlast ili ostanak na vlasti dat će se sve, pa makar i kratkoročno,dovoljno da INGRA rasproda nerasprodano ,stane na noge i krene u nove projekte.Optimista u duši ali mislim da sam u pravu -dokup i čekam do proljeća.

peyo

kad ode preko 40 plakat ćete za ovim cijenama…i nekretninama. Kriza je u zemljama u okruženju već završila i uopće je više nema, radi se samo o tome tko će platiti ceh..a mi imamo svoju krizu (etnokradsku) koja će trajati do ulaska u EU, a nokon toga slijedi nagla prilgodba okruženju-..


U dnevniku -pad prodaje stanova smanjenje investicija po 50 do 80 posto -pa to svi znamo i vidimo.Ali pogledajte banke, ponovno kreću sa povoljnijim kreditima a nemojte misliti da stanove nema tko kupiti.Osobno kupujem još jedan stan i čekam još povoljniju cijenu.Prije godinu dana tražili su me za trosoban stan 1600 eu po kvadratu,u prvom mjesecu ove godine1300,a neki dan 1100-govorim o novogradji i o istom stanu.Moja ponuda im je 900 eura u kešu i sad čekam.Nisam jedini-djeca odrastaju ,žene se ,kupuju stanove-to je zatvoreni krug i mislim da će INGRA sigurno proći ovu krizu i da nam opet 60 kuna pana i više neće biti skupo- po dionici.Inače sljedeće godine su izbori za vlast ili ostanak na vlasti dat će se sve, pa makar i kratkoročno,dovoljno da INGRA rasproda nerasprodano ,stane na noge i krene u nove projekte.Optimista u duši ali mislim da sam u pravu -dokup i čekam do proljeća.

Kolega pejo,
najpovoljnije čete proči ako uopće ne kupite stan pa tako i dionice.

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

Samo me zanima di je nestao ING i njegov post od jučer kako ima inside info o INGRI i stečaju koji mu je plasirala zubić vila prerušena u odvjetnicu…


Samo me zanima di je nestao ING i njegov post od jučer kako ima inside info o INGRI i stečaju koji mu je plasirala zubić vila prerušena u odvjetnicu…

fotboy,
Na putu sam, al ono što sam htio podjeliti sa INGRAŠIma ne dopusti moderator.

Zapravo, uskoro će se i obznaniti u medijima, ja i tako pisanjem nemogu napraviti paniku na INGRI!

Grizla bi me savjet a da barem manjem dijelu dioničara ne pomognem oko odluke!

[proud]

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

New Report

Close