INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

@miami

bananarama ti je sve rekao! Ova je tvrtka sve ove godine bila zrtva politickog reketa na racun jedne građevinske tvrtke od TRI slova!
Hoce li to moj imenjak ispraviti u budućnosti – ne znam… ali nadam se…

Ingra Gradnja NIJE član Grupe Ingra! Prodana u 2010. za cca 2mil. KN! Str. 13. REV.IZVJEŠĆA!

veoma ste agilni kolega banana, baš kao jednom i na TNSA, gotovo isti način pisanja. Niti je TNSA na 6000 niti će ingra opet na 40 tako skoro.

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]


veoma ste agilni kolega banana, baš kao jednom i na TNSA, gotovo isti način pisanja. Niti je TNSA na 6000 niti će ingra opet na 40 tako skoro.

Ako ste dioničar Ingre, onda treba da se radujete pozitivnim vijestima i postovima. Ako imate kakve argumente koji bi govorili kontra onoga što sam gore napisao onda ih iznesite.
Što se tiče TNSA, ona sa cijenom stoji daleko bolje od IGH. Mogu prodati po bidu dionicu TNSA i kupiti po asku IGH i još mi ostane 500 kuna za dobar obiteljski ručak za petoro u prosječnom restoranu. A toga do sada nigda nije bilo. Toliko o Vašoj miljenici! Prije će Ingra na 40, nego IGH na 3000. Daleko prije kolega!

Kolega rekvijem
Samo se ti tuđoj nesreči veseli
a kada će INGRA na 40 niko ne zna a kamoli ti…

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi


veoma ste agilni kolega banana, baš kao jednom i na TNSA, gotovo isti način pisanja. Niti je TNSA na 6000 niti će ingra opet na 40 tako skoro.

jel to kugla kaže da ingra neće na 40kn?


Zaključak je da je Ingra do sada radila pošteno. Dva puta je "spušila" lovu, i oba puta su ih "ošišali" političari. Prvi puta kada su bili prisiljeni pod pritiskom graditi Arenu jer se rok održavanja SP u rukometu bližio, a nitko od kradezeovih građevinara nije imao volje da gradi zdanje gdje se treba uložiti svoja lova, pa su onda pod pritiskom "upregli" Ingru da im gradi. Na kraju kada je Arena konačno sagrađena i kada je SP održano, onda su počeli izmišljati kojekakve razloge da bi izbjegli redovitu otplatu. Sanader je pokupio svjetsku slavu i buso se u prsa zbog SP u rukometu, a kompanjoni su smišljali kako da izbjegnu otplatu. Prvo su se javili IGH-ovi inžinjeri sa teorijom lošeg krovišta i sličnih budalaština. Ako je krovište bilo loše, kako se uopće moglo održati prvenstvo uz tako velik rizik, i zašto za to nisu reagirali prije održavanja. I dan danas grad Zagreb i država smišljaju daljnje spletke kako bi otezali sa otplatom Arene.
Drugi puta je makedonska politika jedno pričala, a drugo radila u vezi Mavrova.
Sve u svemu pokazat će se da tko pošteno posluje i dobiva legalno natječaje ostaje i dalje u igri, a muljatori i politikanti su uvijek imali kratak vijek trajanja. Ingra će se izvući i iz ove situacije, a oni koji je vode naučili su dobru lekciju za u budućnost. Ne vjeruj političaru ni kada darove donosi!

[thumbsup]

1. Nije li onda to razloga da se sadasnja uprava pokupi jer su pristali na poslove koji im nose gubitak i ostetili drionicare i sve nase mirovine za Mavrovo i Arenu.
Odgovornost je i na njima a ne samo na zlocestim politicarima.

2.ako su politicari losi koji ce im vrag Stipe u nadzornom, sta da sa Binjapijem dogovori posao?

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

Eto taman smo se malo odmorili nije te bilo par mjeseci
čovjeće pa ti nisi u životu ljepu rijeć o INGRI napiso
Koji ti je samo interes visiti na ovoj dionici mjesecima sam pratio tvoje
postove a nikad INGRU nisi ni imao…
Možda ti je fora po tuđem pljuvat ,a ja bi prije reko da iza tebe
stoje malo veći igraći kojima je očigledno u interesu da dionica INGRE
bude jeftinija
nije te bilo kada je padala ali evo čim poželi malo poratsti evo ti ga nazad
udri po INGRI
Što ti je ova dionica skrivila i što smo ti mi vlasnici ove dionice
skrivili gospodine Blueman….

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi

Kolega blueman, jel poznaš nekog građevinara na ZSE-u čija uprava nije namjerno oštetila dioničare?
Stipe je predsjednik NO-a, i sigurno da će raditi za interes "svoga džepa", a da bi dobio proviziju mora ostvariti i neke rezultate, odnosno priskrbiti posla. U protivnom ostat će i on, a i mi "kratkih rukava".

Stipe ima hrpu veza prije ili kasnije neka če upaliti
nije njemu u interesu da sjedi tamo i gubi ono malo dana što mu je u životu ostalo
več da zaradi lovu a to može jedino ako dogovori kakve poslove
između ostalog on je jedan od par ljudi HR sa dobrim vezama po vani
i odličan izbor …

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi


Kolega blueman, jel poznaš nekog građevinara na ZSE-u čija uprava nije namjerno oštetila dioničare?
Stipe je predsjednik NO-a, i sigurno da će raditi za interes "svoga džepa", a da bi dobio proviziju mora ostvariti i neke rezultate, odnosno priskrbiti posla. U protivnom ostat će i on, a i mi "kratkih rukava".

U protivnom ćemo samo mi ostati kratkih rukava. Stipe može samo dobiti a izgubiti ne može ništa jer nije ništa ni uložio.

Parche mihi, Domine, quia Dalmata sum!


Eto taman smo se malo odmorili nije te bilo par mjeseci
čovjeće pa ti nisi u životu ljepu rijeć o INGRI napiso
Koji ti je samo interes visiti na ovoj dionici mjesecima sam pratio tvoje
postove a nikad INGRU nisi ni imao…
Možda ti je fora po tuđem pljuvat ,a ja bi prije reko da iza tebe
stoje malo veći igraći kojima je očigledno u interesu da dionica INGRE
bude jeftinija
nije te bilo kada je padala ali evo čim poželi malo poratsti evo ti ga nazad
udri po INGRI
Što ti je ova dionica skrivila i što smo ti mi vlasnici ove dionice
skrivili gospodine Blueman….


Dobro je da je kolega Blueman ovdje …..kuži stvari dobro ….ne brinite se ….

Dajte kolege, ma kakvo Posedarje, kakav Stipe. Sve je to ništa i od toga nema rasta Ingre i uzalud trošite stranice i stranice oko toga. Ako Ingra brzo, jako brzo ne objavi neki veći posao koji će joj drugi dobro platiti, gledat ćemo novo testiranje potpore na 20 kn.
"Obećanja ludom radovanja" već su previše potrošena na ovoj dionici da bi joj donijela novi rast.

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!

New Report

Close