INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Mislim da je ova slika sad bolje dobrodošla od K/P.
Gornji bollinger je s današnjim prometom i cijenom probijen.

Znaći sudeći po bolingeru , tek nam predstoji značajniji rast?

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


Rimchu: “/> Vodoinst, jeli to greška: Neto dobit u 4 kvartalu 187.000,00 kn? Nije greška, pogledaj http://208.109.28.148/finrep/INGR-fin2006_31-12-2006.xls Pa to će biti onda predobro kad u 3. mjesecu 2008. izađe FI za 4q2007!!!!! Thx.

Sto se tice Ingre i Uprave, oni se koriste necim sto se “by the book” tretira kao Financial Shenanigans1: Moving Current Income to a Later Period
A company can create reserves and release them in a later period. For
example, analysts may predict that a company will hit $1.00, but the
company actually brings in earnings of $1.10. The company can save
the extra earnings for a later period when they may need to mask greater
losses. They can do this by reporting earnings of only $1.00 and setting
up $ .10 in a reserve fund. This not only preserves the money for later,
but also protects the sell side analysts who predicted $1.10.

Ako pogledate 3q rezultat onda mozete vidjeti simapticna rezrviranja, nakon toga 4q takav iznos dobiti. Konstantno odgadjanje prikazivanja rezulatata prodaje stanova i sl. Takve stvari se mogu primjetiti i svi oni koji razumiju sto znaci fund. analiza i predvidjeti buduce rezultate. Naravno, ovo moze biti nacin kako da osiguraju dobre rezultate u slijedecim razadobljima, kada nece biti toliko uspjesni, a vi ocijenite sami. Ovo nije poziv na kupnju (drukanje). Kao i uvijek , ne kazem da je INGR pre ili potcijenjena.
[smiley11]

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE


Mislim da je ova slika sad bolje dobrodošla od K/P.
Gornji bollinger je s današnjim prometom i cijenom probijen.

Ne znam, ne znam. Ja se ne bih baš previše oslanjao na takozvanu BRA analizu ( kako inače govori jedan naš “kolega” )?
A da nam se sprema uzlet, to sam ja znao još jučer ( rekao mi susjed Mato kaj radi u cinčaoni u Dugom Selu ).

Jednog dana sve ce biti dobro, to je nasa nada. Sve je dobro danas, to je iluzija. [b]www.dalekovod.hr[/b]


Znaći sudeći po bolingeru , tek nam predstoji značajniji rast?

jedino što ostaje može bit pad, no nekako ne vidim zašto!? [smiley2]

Može li koja dobra duša samo reći kada se očekuju dionice od dokapitalizacije?
Pliz?

U rujnu, tako mi receno..
Jos mjesec dana…
Znam, kupio bi ti 100 komada kao i ja ali nema prodaje pa cekamo nove dionice…

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep


U rujnu, tako mi receno.. Jos mjesec dana… Znam, kupio bi ti 100 komada kao i ja ali nema prodaje pa cekamo nove dionice…

Da vrijedi, vrijedi…
[smiley2][smiley2][smiley2][smiley2]


Može li koja dobra duša samo reći kada se očekuju dionice od dokapitalizacije? Pliz?

Kao što je Blaumann već rekao – u rujnu. Inače prvi krug dokapitalizacije je proveden, iskorištena su sva prava pretpostavljam, jer ipak ne poklanja se svaki dan 12,000 kuna

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.


Chill: ” Može li koja dobra duša samo reći kada se očekuju dionice od dokapitalizacije? Pliz? ” Kao što je Blaumann već rekao – u rujnu. Inače prvi krug dokapitalizacije je proveden, iskorištena su sva prava pretpostavljam, jer ipak ne poklanja se svaki dan 12,000 kuna

Ma mene je zanimalo samo kad će biti upisane onima koji su kupili, znam da je dokapitalizacija već formalno gotova – službeno 17.08. čini mi se.

Evo tek sam sad vidio,zakon svaka čast Ingri.
Može li bolje živi sutra bili, pa vidjeli.
Pozdrav.

može, tek krećemo! [smiley11]

New Report

Close