INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Sutra je novi dan i nadam se sličnom scenariju kao i dalekovod.Inače po meni je Ingra danas najpodcijenjenija dionica, odnosno na akciji je već predugo vrijeme.

peyo

..sutra kupim ingre..prosjek ce bit 47kn..sta je tu je..
..nebi dokupljiva da ne vjerujem u ingru…

A tko će Vam prodavati INGRU? Ova masa koja je ušla – ne vjerujem baš da su zainteresirani
za prodaju previše…!

Na malim prometima je možete rušiti, ali to više nikoga ne zanima, eventualno je još i kupovazti opet radi dokupa…

Rizik prema građevinarima smanjen je probojem Erste plavog u Dalekovod..
Istina , drugima će trebati malo više za staru slavu se mučiti, ali , i to će doći..
Optimistično.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Slijedeća dva tjedna bi trebala biti ključna za ingru, po mom sudu dionica bi trebala potegniti prema
gore malo više od očekivanoga, naravno razlog leži u tome što će sigurno procuriti info o koje kakvom potpisanom ugovoru i zauzimanju pozicija što malih investitora što fondova!!
Strpljen-spašen! [pray]

Sve što pišem moje je osobno mišljenje i ne predstavlja nagovor na kupnju ili prodaju!!


Rizik prema građevinarima smanjen je probojem Erste plavog u Dalekovod..
Istina , drugima će trebati malo više za staru slavu se mučiti, ali , i to će doći..
Optimistično.

haha, ovo je kao da dijete rezonira!
1. DLKV nije klasični građevinar iako se bavi i građevinom
2. DLKV je za razliku od Ingre vrlo, vrlo uspješan građevinar
3. informacije o sklopljenim poslovima (velikim) dolaze kod DLKV svaki mjesec, dok kod Ingre ništa osim nekog kikirija
4. zbog svega toga optimizma ima i te kako, ali samo za DLKV, dok za INGR nema ničega osim što je dionica sad "jeftina", ali i to je relativno.

sve što pišem je osobno mišljenje, nije nagovor na kupnju ili prodaju dionica



Rizik prema građevinarima smanjen je probojem Erste plavog u Dalekovod..
Istina , drugima će trebati malo više za staru slavu se mučiti, ali , i to će doći..
Optimistično.

haha, ovo je kao da dijete rezonira!
1. DLKV nije klasični građevinar iako se bavi i građevinom
2. DLKV je za razliku od Ingre vrlo, vrlo uspješan građevinar
3. informacije o sklopljenim poslovima (velikim) dolaze kod DLKV svaki mjesec, dok kod Ingre ništa osim nekog kikirija
4. zbog svega toga optimizma ima i te kako, ali samo za DLKV, dok za INGR nema ničega osim što je dionica sad "jeftina", ali i to je relativno.
[/quote]

Cijena dionice ne diktira kvalitetu i perspektivu firme u ovo krizno vrijeme, DLKV niza poslove a cijena dionice roka na dolje, Šjor lidl pametnije Vam je da se vratite u lidl na blagajnu dok niste
pokurili sve pare na burzi!! [wink]

Sve što pišem moje je osobno mišljenje i ne predstavlja nagovor na kupnju ili prodaju!!

Oće li bit šta od ovog projekta za Posedarje rivijeru procijenjenog na 100 milja eura

Vaš link

[proud]

Dobro jutro poštovani kolege.Kolega Lidl je u pravu ,ali mi svi već dugo ,predugo držimo IGH na prvom mjestu i dok god bude tako INGRA neće gore.Svi su oni građevinarci bauštelci samo svako od njih gradi svoje.Dalekovod je usko vezan za energetiku,Ingra za stambene objekte, urbane vile,poslovne objekte………..aIGH daje amen svima njima -nažalost.Nakon one blamaže sa crnogorcima gdje smo puno nas izgubili lovu i ne reagiranja HANFE,mislim da je sve jasno-politika.INGRA će na prvi dobar posao eksplodirati i ja osobno čekam, kao i na još dosta drugih dionica.Sretno svima.

peyo


Slijedeća dva tjedna bi trebala biti ključna za ingru, po mom sudu dionica bi trebala potegniti prema
gore malo više od očekivanoga, naravno razlog leži u tome što će sigurno procuriti info o koje kakvom potpisanom ugovoru i zauzimanju pozicija što malih investitora što fondova!!
Strpljen-spašen! [pray]

Rusija…. (zaboravili su mnogi, a vjerojatno nisu niti imali pojma šta se tamo sprema uskoro za temu ovog foruma)!

Čestitam svima koji grade budućnost na strpljenju i mudrosti!



Slijedeća dva tjedna bi trebala biti ključna za ingru, po mom sudu dionica bi trebala potegniti prema
gore malo više od očekivanoga, naravno razlog leži u tome što će sigurno procuriti info o koje kakvom potpisanom ugovoru i zauzimanju pozicija što malih investitora što fondova!!
Strpljen-spašen! [pray]

Rusija…. (zaboravili su mnogi, a vjerojatno nisu niti imali pojma šta se tamo sprema uskoro za temu ovog foruma)!

Čestitam svima koji grade budućnost na strpljenju i mudrosti!
[/quote]

hvala na čestitkama, strpljenja će trebati, e sad da li je to baš mudro



Slijedeća dva tjedna bi trebala biti ključna za ingru, po mom sudu dionica bi trebala potegniti prema
gore malo više od očekivanoga, naravno razlog leži u tome što će sigurno procuriti info o koje kakvom potpisanom ugovoru i zauzimanju pozicija što malih investitora što fondova!!
Strpljen-spašen! [pray]

Rusija…. (zaboravili su mnogi, a vjerojatno nisu niti imali pojma šta se tamo sprema uskoro za temu ovog foruma)!

Čestitam svima koji grade budućnost na strpljenju i mudrosti!
[/quote]

I ja isto ali ne na temelju bilo koje dionice ili keša. Mudrost za budućnost je u sasvim nečem drugom. Blago mudrima.

neće uvijek biti ovako.

Lidl, ja sam neki dan napisala da će dionica pasti, na malom prometu, jer znam da je jedan dio
novih kupaca 500 % neće prodati. Meni se graf desno- uglavnom sviđa. Sve ostalo je budućnost.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

New Report

Close