INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Danas su trejderi bili izbezumljeni jer im nije išlo sve do 15:30. Nakon što ameri krenuše dole počeše rasprodavati. Sad se grdo kaju jer su ameri i Europa završili u zeleno a sutra se smješi nastavak zelenog trenda. No sutra će odmah u 10:00 na aska da vrate dok je još blizu prodajne cijene. Eto to ti je cijena burek investicija, nekad ima za burek a nekad neeema.

Europa je u minusu. Morat ćeš revidirati svoju teoriju.
[/quote]

Ne, samo je i danas potvrđena. Burek ivestitori su zbunjeni jer im ne ide rušenje radi izazivanja paničnog krda. Ipak će morati ulaziti po asku i tako jedni drugima pomalo dizati a usput i prodavati i kupovati (da zarade burek)jer ovo više ne pali.

neće uvijek biti ovako.


Ne, samo je i danas potvrđena. Burek ivestitori su zbunjeni jer im ne ide rušenje radi izazivanja paničnog krda. Ipak će morati ulaziti po asku i tako jedni drugima pomalo dizati a usput i prodavati i kupovati (da zarade burek)jer ovo više ne pali.

Opet prazne priče. Obratite pozornost na transakcije, sve će vam biti jasnije.
Cijena se sa par stotina komada digne onda opali sa par tisuća po prodaji.
To se ponavlja već dosta vremena.

Ja danas još ispucao ostatak pa nek ide kud hoće, doduše s minusom, al ništa strašno.

Ugodno trgovanje. [wink]

Evo u tiskanom izdanju business.hr kažu da je zaključen stečaj Međimurje visokogradnje, koja je tužila Ingru za 6,5 milijuna dolara, tako da je i ta trakavica završena. Jedini je problem što su u Ingri nabili milju kuna sudskih trokova, koje sada ne mogu naplatiti iz bezvrijedne firme.

Jel zna netko da li se ova svota vodila pod rezervacijama u izvješćima? Meni se čini da nije.

Iz INgre sam izašao ili da prevedem, put za rast cijene vam je otvoren. Pazite se samo trejdera.

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.


Iz INgre sam izašao ili da prevedem, put za rast cijene vam je otvoren. Pazite se samo trejdera.

Uff sad nam je lakše kad znamo. Trejderi se čuvaju sami, ali im slabo ide ovih dana. Na kraju dana su u gubitku. Slaba im je koordinacija. Vama sretno u procjeni kada ući u uzlaznom trendu.

neće uvijek biti ovako.



Iz INgre sam izašao ili da prevedem, put za rast cijene vam je otvoren. Pazite se samo trejdera.

Uff sad nam je lakše kad znamo. Trejderi se čuvaju sami, ali im slabo ide ovih dana. Na kraju dana su u gubitku. Slaba im je koordinacija. Vama sretno u procjeni kada ući u uzlaznom trendu.
[/quote]

E kakvi ste vi ljudi ?
Lijepo vam napišem info koji vrijedi, a trejderi cijeli tjedan nisu ništa mogli jer sam ih ja tukao po bidu, ali sada je put otvoren njima, ali i vama.
Tako da sve one urote koji su ovdje razni pisali padaju u vodu.
Da li sam napravio dobar posao što sam izšao iz Ingre na ovim niskim cijenama vjerojatno nisam, ali više nemam živaca vrtiti se na mjestu.
Sada kada sam izašao, a kako to kod mene biva, vjerojatno će cijena dobro narasti, a to je život.

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

Nešto baš i ne kužim ove naivce na kupnji uvjek se zalete i počnu dizati dionicu a onda odmah sljedi pad. Kao da nemaju čime razmišljati pa mogli su i to malo novca prištediti i kupiti sa svima normalnima puno jeftinije. Čemu srljanje kad znaš da ćeš ispasti budala.


Nešto baš i ne kužim ove naivce na kupnji uvjek se zalete i počnu dizati dionicu a onda odmah sljedi pad. Kao da nemaju čime razmišljati pa mogli su i to malo novca prištediti i kupiti sa svima normalnima puno jeftinije. Čemu srljanje kad znaš da ćeš ispasti budala.

Dobar savjet…šteta što ga se ne držiš [lol] [lol] [lol]

PEYO vizionar slijepac, kolekcionar minusa


Nešto baš i ne kužim ove naivce na kupnji uvjek se zalete i počnu dizati dionicu a onda odmah sljedi pad. Kao da nemaju čime razmišljati pa mogli su i to malo novca prištediti i kupiti sa svima normalnima puno jeftinije. Čemu srljanje kad znaš da ćeš ispasti budala.

Drugim riječima: Ja bi kupio Ingru po 20 ali mi nitko neda pa ih nagovaram da prodaju a kupce molim da ne kupuju i da mi ne dižu cijenu jer je očajnički želim kupiti po 20!

neće uvijek biti ovako.

Broj dioničara Ingre se smanjio, ali margin trejder preko Zabe uskoro ulazi u top 10, ako već nije ušao, pa neka netko kaže da se ovo trejdanje iz šupljeg u prazno ne isplati ?

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.



Nešto baš i ne kužim ove naivce na kupnji uvjek se zalete i počnu dizati dionicu a onda odmah sljedi pad. Kao da nemaju čime razmišljati pa mogli su i to malo novca prištediti i kupiti sa svima normalnima puno jeftinije. Čemu srljanje kad znaš da ćeš ispasti budala.

Drugim riječima: Ja bi kupio Ingru po 20 ali mi nitko neda pa ih nagovaram da prodaju a kupce molim da ne kupuju i da mi ne dižu cijenu jer je očajnički želim kupiti po 20!
[/quote]
Svih dionica će biti još na nižim razinama tako i Ingre isto ste govorili i neće Ingra ispod 60 kuna i sad gdje smo ?


Broj dioničara Ingre se smanjio, ali margin trejder preko Zabe uskoro ulazi u top 10, ako već nije ušao, pa neka netko kaže da se ovo trejdanje iz šupljeg u prazno ne isplati ?

Pa zna čovjek na kojoj dionici će najviše zaraditi

Sve što pišem moje je osobno mišljenje i ne predstavlja nagovor na kupnju ili prodaju!!

New Report

Close