INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Neko kupi Ingrine dionice ko žireve, i kad dođu vijesti o poslu dionica nema, a nasamareni ljudi se pitaju di mi je bila pamet, međutim tad ovi dežurni katastrofičari se cere nad ljudskom nevoljom.

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.



elevatoor @ nemam ingr..procitam tu i tamo,,,,

inverter @ ima ingr………napise tu i tamo,,,,,,,,,,ali uskoro je nece imati…… !!!!!
…..kad od 50t dionica napravis 100t dionica…….to ze zove……..trejdanje………,,,,,,…..problem.
[/quote]
Lik koji od 50 kila napravi 100 kila dionica….meni se to zove faca, baja, kit, ..bač…i nikako ne vidim da ima neki problem….

PEYO vizionar slijepac, kolekcionar minusa




elevatoor @ nemam ingr..procitam tu i tamo,,,,

inverter @ ima ingr………napise tu i tamo,,,,,,,,,,ali uskoro je nece imati…… !!!!!
…..kad od 50t dionica napravis 100t dionica…….to ze zove……..trejdanje………,,,,,,…..problem.
[/quote]
Lik koji od 50 kila napravi 100 kila dionica….meni se to zove faca, baja, kit, ..bač…i nikako ne vidim da ima neki problem….
[/quote]

Problem će nastati kad taj kit, faca itd. krene rasprodavat 100.000 komada na burzi. Ili možda odluči napraviti pritisak pa dodatno sruši INGR na 15 kn? U svakom slučaju taj faca-kit-som može s time napraviti gadan nered na ovoj dionici.

moje pisanje je moje osobno mišljenje i nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica!





elevatoor @ nemam ingr..procitam tu i tamo,,,,

inverter @ ima ingr………napise tu i tamo,,,,,,,,,,ali uskoro je nece imati…… !!!!!
…..kad od 50t dionica napravis 100t dionica…….to ze zove……..trejdanje………,,,,,,…..problem.
[/quote]
Lik koji od 50 kila napravi 100 kila dionica….meni se to zove faca, baja, kit, ..bač…i nikako ne vidim da ima neki problem….
[/quote]

Problem će nastati kad taj kit, faca itd. krene rasprodavat 100.000 komada na burzi. Ili možda odluči napraviti pritisak pa dodatno sruši INGR na 15 kn? U svakom slučaju taj faca-kit-som može s time napraviti gadan nered na ovoj dionici.
[/quote]

Nije valjda toliki som da sam sebi pripremi ješku i uvati se za gradele ili kakav gulaš???

neće uvijek biti ovako.





elevatoor @ nemam ingr..procitam tu i tamo,,,,

inverter @ ima ingr………napise tu i tamo,,,,,,,,,,ali uskoro je nece imati…… !!!!!
…..kad od 50t dionica napravis 100t dionica…….to ze zove……..trejdanje………,,,,,,…..problem.
[/quote]
Lik koji od 50 kila napravi 100 kila dionica….meni se to zove faca, baja, kit, ..bač…i nikako ne vidim da ima neki problem….
[/quote]

Problem će nastati kad taj kit, faca itd. krene rasprodavat 100.000 komada na burzi. Ili možda odluči napraviti pritisak pa dodatno sruši INGR na 15 kn? U svakom slučaju taj faca-kit-som može s time napraviti gadan nered na ovoj dionici.
[/quote]

Ne briniti ja ću ga čekati na bidu u tom slučaju , ali problem je što nije trejdao na rubu zakona i ispod zakona, te time povećao portfelj Ingr skoro duplo da bi sada to rasprodao.
Čak se i danas malo prijatio, ali zar vjeruje da već nije dovoljno pažnje privukao .

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.


Neko kupi Ingrine dionice ko žireve, i kad dođu vijesti o poslu dionica nema, a nasamareni ljudi se pitaju di mi je bila pamet, međutim tad ovi dežurni katastrofičari se cere nad ljudskom nevoljom.

Dobio svi dvije 100, jednu od mene jednu od prije, ali i 6 jedinica ili 6 dežurnih navlakuša na paniku.

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.





elevatoor @ nemam ingr..procitam tu i tamo,,,,

inverter @ ima ingr………napise tu i tamo,,,,,,,,,,ali uskoro je nece imati…… !!!!!
…..kad od 50t dionica napravis 100t dionica…….to ze zove……..trejdanje………,,,,,,…..problem.
[/quote]
Lik koji od 50 kila napravi 100 kila dionica….meni se to zove faca, baja, kit, ..bač…i nikako ne vidim da ima neki problem….
[/quote]

Problem će nastati kad taj kit, faca itd. krene rasprodavat 100.000 komada na burzi. Ili možda odluči napraviti pritisak pa dodatno sruši INGR na 15 kn? U svakom slučaju taj faca-kit-som može s time napraviti gadan nered na ovoj dionici.
[/quote]

Kupuje ih sad na 20 da bi ih mogao prodavati na 15 [lol] biser dana
Onaj ko ima veliku količinu dionica , rasprodaje ih malo pomalo pazeći da pritom ne sruši cijenu, ista stvar je kod kupnje,konkretno u zadnjih par dana koliko ste puta već vidjeli nalog od 1150 komada na kupnji ? taj isti je mogao opalit po asku i počistit sve do 30, ali čovjek je pametan lagano skuplja i lagano ce se otresat sve u stilu, bez velike pompe. I svaka mu čast zna posao.

Kupuje ih sad na 20 da bi ih mogao prodavati na 15 [lol] biser dana
Onaj ko ima veliku količinu dionica , rasprodaje ih malo pomalo pazeći da pritom ne sruši cijenu, ista stvar je kod kupnje,konkretno u zadnjih par dana koliko ste puta već vidjeli nalog od 1150 komada na kupnji ? taj isti je mogao opalit po asku i počistit sve do 30, ali čovjek je pametan lagano skuplja i lagano ce se otresat sve u stilu, bez velike pompe. I svaka mu čast zna posao.

Da ne mudrujemo, neka postavi nalog od 100.000 komada na 20 pusti 10 sec. i ja ću mu pobrati odjednom da ga riješim svi tih dugoročnih muka .

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

Prvih sedam (ustvari jedan igrač) na prodaji , ukupno 507 kom. ili 11000 kn. He-he dobro je ovo.


Kupuje ih sad na 20 da bi ih mogao prodavati na 15 [lol] biser dana
Onaj ko ima veliku količinu dionica , rasprodaje ih malo pomalo pazeći da pritom ne sruši cijenu, ista stvar je kod kupnje,konkretno u zadnjih par dana koliko ste puta već vidjeli nalog od 1150 komada na kupnji ? taj isti je mogao opalit po asku i počistit sve do 30, ali čovjek je pametan lagano skuplja i lagano ce se otresat sve u stilu, bez velike pompe. I svaka mu čast zna posao.

Da ne mudrujemo, neka postavi nalog od 100.000 komada na 20 pusti 10 sec. i ja ću mu pobrati odjednom da ga riješim svi tih dugoročnih muka .
[/quote]

@loris
? pa jel vi ono niste rekli da ce te uci na 40kn?


@loris
? pa jel vi ono niste rekli da ce te uci na 40kn?

Jesam .
Međutim ako netko želi veći blok promet na 20 može na PM.

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

http://hrt.hr/index.php?id=48&tx_ttnews%5Btt_news%5D=85200&tx_ttnews%5BbackPid%5D=23&cHash=ff5aa50138
HE Lešće u probnom radu

Hrvatska gradnjom hidroelektrane Lešće ide prema energetskoj neovisnosti, izjavila je premijerka Jadranka Kosor puštajući u pokusni rad hidroelektranu na rijeci Dobri.

HE Lešće je u blizini Toplica Lešće, a dijelovi njezinih građevina i akumulacije prostiru se na području Generalskog Stola, Bosiljeva i Ogulina. Ima snagu od 42,29 megavata i godišnje će proizvoditi 98 gigavatsati električne energije.

HE Lešće će proizvoditi struju u vrijeme vršnog opterećenja, ta je električna energija najskuplja i najvrednija, a omogućit će i smanjenje uvoza struje i time uštedu od 10-11 milijuna eura godišnje, istaknuo je predsjednik Uprave Hrvatske elektroprivrede (HEP) Leo Begović. Lešće je i prva hrvatska hidroelektrana kojom će se upravljati daljinski, iz HE Gojak.

U planu je i gradnja novih elektrana. Već ove godine bit će raspisani natječaji za pripremu gradnje hidroelektrane Ombla, termoelektrane Plomin III, a u planu je i gradnja četiri hidroelektrane na Savi, itd.

Pripremni radovi za izgradnju HE Lešće počeli su u rujnu 2005. , a glavni radovi, izgradnja brane i elektroenergetskih postrojenja, u studenom 2006. godine i izvodio ih je konzorcij u kojem su Končar – Inženjering za energetiku i transport te Konstruktor-inženjering i Ingra. Vrijednost radova je oko 700 milijuna kuna.

A uskoro novi krug investicija od strane HEP-a
[lol] [lol]

A tko želi prodati odmah neka samo proda što jeftinije……..

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/

New Report

Close