INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

elevatoor @ nemam ingr..procitam tu i tamo,,,,

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

također Ingra je bila prošle godine 80 i nešto kuna
neka se vrati nazad to je 400% zarade toliko konzervativni ulagač neče
zaraditi na HT dionici u 15 godina što se ovdje može zaraditi u godinu dvije
meni nije žao biti 30% u minusu a i ni 100% u minusu ako se sa druge strane nudi zarada
od 400% do par tisuča posto
nemojmo zaboravit da je INGRA 20 puta ispod ath
i kako je pala u godinu dana sa 80 kuna lako opet skoči nazad u godinu dvije na 80 pa i više kuna
Pozdrav vlasnicima

Šta je bilo prošle godine, i koliki je ATH apsolutno nema više nikakve veze, zaboravi to.
– ubuduće će poslovanje određivati vrijednost dionice
– kad je Ingra bila na 400 kn ona je je vrijedila 100 kn, taj ATH je jedna prevara
Ingra neće propasti ali velika je vjerovarnost da će ostati na ovim cijenama sljedećih par godina dok se ne oporavi tržište nekretnina i država ne krene u neke kapitalne invsticije.

evo još jedna stavka koja će se primjetit u FI za 3 kvartalVaš link

''The type of car you drive doesnt matter. The only thing that matters is the SIZE of the arm hanging out the window''

Antiša, znaš i sam da Ingra ne ovisi o državnim kapitalnim investicijama, bar nije do sada toliko kao IGH, iako je bilo nekih pokušaja…uglavnom su to privatne domaće investicije ili ino poslovi.

doktor


evo još jedna stavka koja će se primjetit u FI za 3 kvartalVaš link http://www.hrt.hr/index.php?id=48&tx_ttnews%5Btt_news%5D=85200&tx_ttnews%5BbackPid%5D=38&cHash=118f4a4fe4%5B/url%5D

a fala k…. da je i Ingra nešto odradila, možda danas skočimo 2-3 lipe? [lol]

moji postovi na forumu su moje mišljenje, nisu financijski savjeti niti poziv na kupnju/prodaju dionica ili ulaganje u iste


također Ingra je bila prošle godine 80 i nešto kuna
neka se vrati nazad to je 400% zarade toliko konzervativni ulagač neče
zaraditi na HT dionici u 15 godina što se ovdje može zaraditi u godinu dvije
meni nije žao biti 30% u minusu a i ni 100% u minusu ako se sa druge strane nudi zarada
od 400% do par tisuča posto
nemojmo zaboravit da je INGRA 20 puta ispod ath
i kako je pala u godinu dana sa 80 kuna lako opet skoči nazad u godinu dvije na 80 pa i više kuna
Pozdrav vlasnicima

Šta je bilo prošle godine, i koliki je ATH apsolutno nema više nikakve veze, zaboravi to.
– ubuduće će poslovanje određivati vrijednost dionice
– kad je Ingra bila na 400 kn ona je je vrijedila 100 kn, taj ATH je jedna prevara
Ingra neće propasti ali velika je vjerovarnost da će ostati na ovim cijenama sljedećih par godina dok se ne oporavi tržište nekretnina i država ne krene u neke kapitalne invsticije.

[/quote]

Moš mislit da će ostat na ovim razinama, prva pozitivna vijest katapultirat ce ju bar za duplo, i to svi znate zato i piskarate tu non stop…

Tučem već treću godinu na Ingri , a ovakav strah na asku , da se ostane bez dionica , sam rijetko vidio. Svi se lagano šuljaju na sigurnoj udaljenosti.


elevatoor @ nemam ingr..procitam tu i tamo,,,,

inverter @ ima ingr………napise tu i tamo,,,,,,,,,,ali uskoro je nece imati…… !!!!!
…..kad od 50t dionica napravis 100t dionica…….to ze zove……..trejdanje………,,,,,,…..problem.

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.


Antiša, znaš i sam da Ingra ne ovisi o državnim kapitalnim investicijama, bar nije do sada toliko kao IGH, iako je bilo nekih pokušaja…uglavnom su to privatne domaće investicije ili ino poslovi.

Ne znam preciznu strukturu prihoda, ali inozemi. poslovi nisu nikad prelazili 15% prihoda.
Poslovi od države na izgradnji autoputa i arena u protekih par godina su bile najveće stavke.

Da sutra objave da su dobili nekakav posao od 100 mil Eura opet nebi bilo dovoljno za održiv rast dionice.
Poslovi koje je dobila u zadnjih godinu nisu dovoljni za preživljavanje, ovo je već zabrinjavajuće.
Zaboravtie ovu dionicu najmanje na godinu dana neće nigdje uteći, trenutno ima puno boljih investicija na ZSE.

Vaš link

Gdje su sad naši vrli menađeri, jedno je dobivati poslove u svojoj zemlji, a drugo je dokazati svoju sposobnost vani i to se ne odnosi isključivo na INGR-u

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima


Zaboravtie ovu dionicu najmanje na godinu dana neće nigdje uteći, trenutno ima puno boljih investicija na ZSE.

A koje su to? Da nije možda OPTE? [lol] [lol] [lol]

sve što pišem moje je mišljenje te se ne može se shvatiti kao investicijski savjet ili preporuka za kupnju i prodaju dionica!

Bogami sve manje na asku , 1133 kom. u prvih deset , 24000 kn skida svih , ljuta promaja.

New Report

Close