INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Daytrade nije za Hrvatsko tržište
navukli su vas brokeri koji ne plačaju proviziju
Vi sa svojim stalnim trgovnjem punite kesu njima
oni se ovdje hvale kako su zaradili da bi vas navukli na još….
Lako njima koji ne plačaju proviziju ,a vi samo rušite cjeni ništa drugu pametno
ne radite.
Da zauzmete ozbiljnu poziciju i pretrpite pokoji privremeni gubitak
Ne bi Ingra ovoliko pala nego gubite po nekoliko puta za redom a hranite provizijom brokere.
Kako ne kužite da su oni na svim likvidnim dionicama i samo vrebaju vaše greške plus proviziju.
Ja imam hrpu INGRE i neću prodat makar krepo..
U debelom sam minusu pa šta da drugi tako misle ne bi sada gledali 20 kuna…
Pozdrav vlasnicima
Burek trayderi uživajte dok možete ,promjenit će vjetar smjer i odnjeti vas sa sobom..

Svatko ima svoju način investiranja,ali osnovno pravilo kada se koraća po ovom opasnom tlu je da EGO ostaviš sa strane.
"Ja imam hrpu INGRE i neću prodati makar krepao …."
Ne želim nikome dijeliti savijete i praviti se pametan,ali znam iz vlastitoga iskustva,tj. i sam sam davao take izjave i na kraju se slomijo.Prosto pukneš.
Tako da samo želim reći da je ovo opasna igra i da se nesmije nitko dovesti u takvu situaciju.
Ali očito svako to treba proći na vlastitoj koži,da bi se naučijo pameti.
Ipak želim ti sve najbolje.
[/quote]

Hvala na savjetu no na burzi nema pravila
i to što ste vi izgubili primjenjujuči neku strategiju ne znači da ču i ja primjenjujući istu…
Također da niste prodali možda i ne bi izgubili
Ja se držim stare poslovice tko nije prodao nije izgubio

također Ingra je bila prošle godine 80 i nešto kuna
neka se vrati nazad to je 400% zarade toliko konzervativni ulagač neče
zaraditi na HT dionici u 15 godina što se ovdje može zaraditi u godinu dvije
meni nije žao biti 30% u minusu a i ni 100% u minusu ako se sa druge strane nudi zarada
od 400% do par tisuča posto
nemojmo zaboravit da je INGRA 20 puta ispod ath
i kako je pala u godinu dana sa 80 kuna lako opet skoči nazad u godinu dvije na 80 pa i više kuna
Pozdrav vlasnicima

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi

@frckavi
većinom jedino i ti kužiš stvari moram priznati.

Oko margina sam napisao istinu, a problem je što margin nije tajna nego javna činjenica i tako znam.
Ono što sam želio naglasiti je da ;
1. Postoji samo jedan ( 1 ) marginaš na Ingri
2. Kooperanti Ingre imaju još samo 25000 dionica na prodaju
3. Kroz povijest Ingre na burzi na razinama 20 Kuna i niže trgovano je samo 0,8% ukupnog prometa
4. Kroz povijest Ingre na burzi na razinama 150 Kuna i više trgovano je 44% ukupnog prometa
5. Dioničara ( malih trejdera ) s 10.000 dionica i više ima samo 50-ak od cca 4.500 dioničara

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

puno ste se raspisali, ali sve se svodi na 2 stvari:
1. kupiš sada npr. 5000 komada, a Ingra ode u bankrot. pola ćeš vjerojatno uspjet uvaliti na burzi (trguje se čak i s DKVS koji je odavno u stečaju) pa bi gubitak mogao biti 50.000 kn
2. kupiš npr. 5000 komada, a Ingra ne ode u bankrot nego ubode 1 dobar posao, pa par malih, pa opet neki veći i izvuče se se za 1-2 godine iz sranja. u tom slučaju cijena na burzi bit će najmanje 100 kn po dionici. tvojih 100.000 kn postaje 500.000 kn. naravno da je malo strpljivih koji neće prodati već na 30, 50,70 kn…

e sad… do you fell lucky? [wink]

moji postovi na forumu su moje mišljenje, nisu financijski savjeti niti poziv na kupnju/prodaju dionica ili ulaganje u iste

kladioničarski mentalitet…
nije dobro [sad]


kladioničarski mentalitet…
nije dobro [sad]

kladioničarski mentalitet imaju gtovo svi koji su na (ovom) forumu, inače bi kupili dionice i ne bi ih ni pogledali 10 godina. to su pravi ulagači, a sve ove kupnje na rok 1 dan, 1 mjesec ili 1 godina su neka vrsta klađenja na rezultat gdje se svaki dan provjerava trenutni rezultat te oklade i navija za svoju okladu [yawn]

moji postovi na forumu su moje mišljenje, nisu financijski savjeti niti poziv na kupnju/prodaju dionica ili ulaganje u iste



meni nije žao biti 30% u minusu a i ni 100% u minusu ako se sa druge strane nudi zarada
od 400% do par tisuča posto

Odeš li 100% u minus znači da nemaš ništa, pa ti ni naknadni rastovi ništa ne znače.

Parche mihi, Domine, quia Dalmata sum!



@frckavi

većinom jedino i ti kužiš stvari moram priznati.

Oko margina sam napisao istinu, a problem je što margin nije tajna nego javna činjenica i tako znam.
Ono što sam želio naglasiti je da ;
1. Postoji samo jedan ( 1 ) marginaš na Ingri
2. Kooperanti Ingre imaju još samo 25000 dionica na prodaju
3. Kroz povijest Ingre na burzi na razinama 20 Kuna i niže trgovano je samo 0,8% ukupnog prometa
4. Kroz povijest Ingre na burzi na razinama 150 Kuna i više trgovano je 44% ukupnog prometa
5. Dioničara ( malih trejdera ) s 10.000 dionica i više ima samo 50-ak od cca 4.500 dioničara


sorry ali baljezgas totalno…nisi valjda potrosio 123 kn na cd….dionicari ingr???? zicao si me na pm. da ti dam podatke ,,,sa cd-a ,sad ti pametujes…vidim distribucija nastavljena broj dionicara u cca 6.mj, povecan za preko 1000 ….

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak




@frckavi

većinom jedino i ti kužiš stvari moram priznati.

Oko margina sam napisao istinu, a problem je što margin nije tajna nego javna činjenica i tako znam.
Ono što sam želio naglasiti je da ;
1. Postoji samo jedan ( 1 ) marginaš na Ingri
2. Kooperanti Ingre imaju još samo 25000 dionica na prodaju
3. Kroz povijest Ingre na burzi na razinama 20 Kuna i niže trgovano je samo 0,8% ukupnog prometa
4. Kroz povijest Ingre na burzi na razinama 150 Kuna i više trgovano je 44% ukupnog prometa
5. Dioničara ( malih trejdera ) s 10.000 dionica i više ima samo 50-ak od cca 4.500 dioničara


sorry ali baljezgas totalno…nisi valjda potrosio 123 kn na cd….dionicari ingr???? zicao si me na pm. da ti dam podatke ,,,sa cd-a ,sad ti pametujes…vidim distribucija nastavljena broj dionicara u cca 6.mj, povecan za preko 1000 ….
[/quote]

Nisam kupio za 123 Kune, ostao sam na tvom primjerku koji si mi prodao po 50 Kuna, a to mi je dovoljno da sve vidim ?

Imaš novi primjerak ?

Možeš li me ispraviti što sam pogrešno napisao osim pravopisa ?

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

Na Asku od 20,97 do 20,62 je gotovo sve isti trejder ( povremeno zastrašuje s 20,50 ili 20,49 ) kao i na bidu čeka po 20,30 jer vas je na početku nakrcao po bidu na 20,50 i jedno 20,40.
Trejder je dobar, ali je činjenica da se puni Ingrom i to već 2 mjeseca

http://www.seebiz.eu/hr/makroekonomija/kosor-iduci-nas-korak-je-uklanjanje-prepreka-investicijama,90112.html

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

skovacin,loris, iverter,.,.,.,,.,.,.,. nije me bilo 3mj, i što sam propustijo?????

javim se ya Božić,….opet necu da vam kvarim brutalnu zaradu [kiss]

ZELIM BITI BRUTALNO USPJESAN KO bananarama................................


Na Asku od 20,97 do 20,62 je gotovo sve isti trejder ( povremeno zastrašuje s 20,50 ili 20,49 ) kao i na bidu čeka po 20,30 jer vas je na početku nakrcao po bidu na 20,50 i jedno 20,40.
Trejder je dobar, ali je činjenica da se puni Ingrom i to već 2 mjeseca

http://www.seebiz.eu/hr/makroekonomija/kosor-iduci-nas-korak-je-uklanjanje-prepreka-investicijama,90112.html


kako ti se daa???????

ZELIM BITI BRUTALNO USPJESAN KO bananarama................................

30.06!!!!



ne znam, dug mi je period te 4 godine, a osim toga spominje se da igh samo surađuje sa izraelcima. Dakle moguć po meni lagani rast

Jure Radić je dobio posao u Izraelu.
Oppenhaim im je bliži pa neznam kako INGRA nije dobila taj posao.
Ono što je bitno za oba, izraelci nikada ne propadaju.
[/quote]

aha, kako ono? , a dad biće biće…….

ZELIM BITI BRUTALNO USPJESAN KO bananarama................................

New Report

Close