INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Jel ovo znači da ste kupili sad ili ćete kad probije 40? [undecid]

UPGRADING TO MARKET OUTPERFORM ON STRONG RAKIJA DEMAND!

ma jok, ona je danas izašla,sama je to napisala na temi best buy 🙂


ma jok, ona je danas izašla,sama je to napisala na temi best buy 🙂

izašla je? odličan buy signal, šteta da to nisam ranije vidio da se ukrcam, ali bit će vremena i u ponedjeljak [thumbsup]

moje pisanje je moje osobno mišljenje, nije savjet ili poziv za kupnju ili prodaju dionica!


U posljednjih 5 godina praktički danas je bila povijesno najniža cijena dionice Ingre – 19,70 Kuna .

Dionica Ingre bila je i 12,66 Kuna 17.08.2005 godine, ali se protrgovalo samo 34 dionice ili po današnjem nakon splita ( 5100 dionica ) .
U posljednjih 5 godina Ingrom je protrgovano ukupno 10.386.385 dionica, a od toga samo 83.112 dionioca po 20 kuna i/ili niže, a što je cca 0,8% ukupnog prometa Ingre.

Da li ste i vi u ovih 0,8% povijesnog minimuma u prodaji ?

S druge strane po cijenama od 150 Kuna i više za dionicu Ingre protrgovano je 4.554.331 dionica ili 44% ukupnog prometa Ingre.

Da lli ćete biti u ovih 44% od 150 Kuna i više ?





Jel ovo znači da ste kupili sad ili ćete kad probije 40? [undecid]
[/quote]

To znači da neću biti cinik ko vi već se i dalje samo baviti činjenicama, a kome po volji ili ne.

Ove podatke koje sam iznio ocijenili ste s 1%, a sve sama istina. Zar vam toliko smeta istina ?

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.



ma jok, ona je danas izašla,sama je to napisala na temi best buy 🙂

izašla je? odličan buy signal, šteta da to nisam ranije vidio da se ukrcam, ali bit će vremena i u ponedjeljak [thumbsup]
[/quote]

Nećeš ti nikad kupiti… Takvima bi i na 10 bilo skupo…

@loris,
evo ja sam ti popravio ocjenu

Joooš malo strpljenja molim… [smiley]

Sve što pišem moje je osobno mišljenje i ne predstavlja nagovor na kupnju ili prodaju!!

brutalni kapital je kupio INGR-R-A na 20

smjeskate li se?

ingra dugorocno ide u bananu.

J


brutalni kapital je kupio INGR-R-A na 20

smjeskate li se?

ingra dugorocno ide u bananu.

To je javna tajna. Može ju spasiti samo čudo. Ali ljudi očito vjeruju u čuda.Nekad se dešavaju. Pitanje glasi: Je li Mesić čudotvorac? Pametni znaju odgovor, a ostali budu za njega glasali još jednom. Ovaj put će dobiti po džepu, uostalom kao i svaki put do sada.

Uvaženi kolega Widra,

prateći Vaše djelovanje na TK – forumu, zaključujem da ste Vrlo inteligentan investitor.

Za INgru netreba previše pameti … tu nije potreban nekakav značajan IQ, tu Vam kolo vode brutalisti i hrabri dečki (zašto se zove tigar) kužite!

[sealed]

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

Ingra ima oko 4.500 dioničara
Od toga samo 50-ak s porfeljom preko 10.000 dionica
Samo jednog s Mraginom preko ZG banke.

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.


Ingra ima oko 4.500 dioničara
Od toga samo 50-ak s porfeljom preko 10.000 dionica
Samo jednog s Mraginom preko ZG banke.

ZABA ne daje margin kredite.

Bez straha, pohlepe i sentimenta.

New Report

Close