INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



KUPNJE (47.621) – INGR-R-A PRODAJE (95.067) – INGR-R-A
Netko je uletio….

Ovo je omjer 1 : 2 ili najbolji omjer Ingre u kupnji i prodaji unazad više od godine dana. Do nedavno je taj omjer bio 1:3 u korist prodaje.

Zanimljivi su posebno nalozi na bidu od 12,54 Kuna i više, a sve do 18 Kuna za dionicu Ingre, kao i nalozi od 2550 komada po 413 Kuna.
Jedni služe za zastrašivanje, a drugi za pretjerani optimizam, ali znakovito je to da većina dioničara ne vide na asku i bidu niti jedan od ovih naloga pa me zanima koga se to straši s 12,54 Kune kao i koga se to ohrabljuje na 413 Kuna ? Biti će da brokeri sami sebi zabavu stvaraju.
[/quote]

Ma taj je omjer totalno nebitan. Pa ovi nalozi što su čistili prodaju nisu ni sekunde bili na bidu.


Vidi vidi

Puni ste mi optimizma danas……!!!???

Svatko griješi,…a budala greške ponavlja!!!!

Jel to želiš reći da si ipak trebao ući na 20? [lol]

zahvaljujem onome koji me počastio na 19,77 [thumbsup]

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA


zahvaljujem onome koji me počastio na 19,77 [thumbsup]

I ja bi na tvome mjestu. Mene danas nisu nagradili, ali uzeo sam prekjučer po 20,0x.

Pogledajte zaokret vani u 16.01 , da smo radili još 15 minuta , vratilo bi na 20 , a ovako čekamo ponediljak i eventulni pravi odbijanac. Samo da ne ispadne da je ovo bio povoljan iskrcaj. Startamo od prosjeka 20,36 , samo u kojem pravcu , ipak ovisi od okruženja.


zahvaljujem onome koji me počastio na 19,77 [thumbsup]

I ja bi na tvome mjestu. Mene danas nisu nagradili, ali uzeo sam prekjučer po 20,0x.




KUPNJE (47.621) – INGR-R-A PRODAJE (95.067) – INGR-R-A
Netko je uletio….

Ovo je omjer 1 : 2 ili najbolji omjer Ingre u kupnji i prodaji unazad više od godine dana. Do nedavno je taj omjer bio 1:3 u korist prodaje.

Zanimljivi su posebno nalozi na bidu od 12,54 Kuna i više, a sve do 18 Kuna za dionicu Ingre, kao i nalozi od 2550 komada po 413 Kuna.
Jedni služe za zastrašivanje, a drugi za pretjerani optimizam, ali znakovito je to da većina dioničara ne vide na asku i bidu niti jedan od ovih naloga pa me zanima koga se to straši s 12,54 Kune kao i koga se to ohrabljuje na 413 Kuna ? Biti će da brokeri sami sebi zabavu stvaraju.
[/quote]

Ma taj je omjer totalno nebitan. Pa ovi nalozi što su čistili prodaju nisu ni sekunde bili na bidu.
[/quote]

Zar misliš da ja to ne vidim ?

Bitnu su itekako bitni, jer nagovještavaju TREND ili rast Ingre.

Danas je jedan trejder otpao, onaj koji je bio zadužen za spuštanje na 19 Kuna i sada je jako ljut. U pomoć mu je stigao drugi trejder koji neda dizanje iznad 21, ali kao što sam napisao treba ga probiti pa 23 i 25, a onda ide lakše. Najgore je lipariti na ovim niskim razinama.

Za utjehu ista borba se vodi i na VDKT, THNK i IGH, ali prva dva su danas imali odlučnije bikove i gurnuli dionicu u dobar plus. U ponedjeljak budite svjedoci na VDKT i THNK neidu više nazad, a INGR ovisi koliko ste odlučni .
Čekam vas na 40, a onda i ja guram, te svima dobro i vama i meni.

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.


zahvaljujem onome koji me počastio na 19,77 [thumbsup]

Ja zahvaljujem za 19,73. Samo malo tek da zaokružim broj. Ostavio sam malo i po 19,00 ako bude dole a ak ide gore kupujem preko 22,00.

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...



Vidi vidi

Puni ste mi optimizma danas……!!!???

Svatko griješi,…a budala greške ponavlja!!!!

Jel to želiš reći da si ipak trebao ući na 20? [lol]
[/quote]
Malo bolje prouči što si me citirao!!!!!! [lol]

Jednom je slučajnost, drugi put podudarnost, treći put neprijateljsko djelovanje....




Vidi vidi

Puni ste mi optimizma danas……!!!???

Svatko griješi,…a budala greške ponavlja!!!!

Jel to želiš reći da si ipak trebao ući na 20? [lol]
[/quote]
Malo bolje prouči što si me citirao!!!!!! [lol]
[/quote]

Ne brini znam što si htio reći. Ako te baš zanima ja sam jednu tisućicu već iskrcao na 20,95. Ostatak ćemo vidjeti. Iako je veća vjerojatnost da je pokušaj navlačenja na dizanje cijene za iskrcaj, moguće je da je i nekakav odbijanac na djelu. Svi trube da to ide na 10-15 kn. Ja postavljam pitanje zašto baš tamo? Zašto ne bi ova razina od 20 bila to dno? Ok, nema pozitivnih vijesti, ali nema ih već odavno, pa to nije ništa novo.

U posljednjih 5 godina praktički danas je bila povijesno najniža cijena dionice Ingre – 19,70 Kuna .

Dionica Ingre bila je i 12,66 Kuna 17.08.2005 godine, ali se protrgovalo samo 34 dionice ili po današnjem nakon splita ( 5100 dionica ) .
U posljednjih 5 godina Ingrom je protrgovano ukupno 10.386.385 dionica, a od toga samo 83.112 dionioca po 20 kuna i/ili niže, a što je cca 0,8% ukupnog prometa Ingre.

Da li ste i vi u ovih 0,8% povijesnog minimuma u prodaji ?

S druge strane po cijenama od 150 Kuna i više za dionicu Ingre protrgovano je 4.554.331 dionica ili 44% ukupnog prometa Ingre.

Da lli ćete biti u ovih 44% od 150 Kuna i više ?

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

ivana7 ušla u ingru,biće ovo danas sve njen promet lp STFACA

New Report

Close