INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Vidim Mesić rastura. Primijenjuje svoju filozofiju. Povečava izvoz, smanjite uvoz i zaduživanje :-))))) Ili se on samo odmara i šali. Od ulaska Mesića, u par mjeseci, sa 32 na 19. To ne mogu Šuker i Jadranka zajedno.



Nije mi jasno od kuda vam toliki optimizam, iste stvari pričate od kad je bila 30kn, ostavite se gluposti…
Kad popušite sve novce na građevinarima kako će ostale dionice rasti!?
Sad ili se igrate sa tuđim novcima ili ste mazohisti!? [angry]

Konstantno sve niže danas me nebi čudilo 18 kuna.



Vidim Mesić rastura. Primijenjuje svoju filozofiju. Povečava izvoz, smanjite uvoz i zaduživanje :-))))) Ili se on samo odmara i šali. Od ulaska Mesića, u par mjeseci, sa 32 na 19. To ne mogu Šuker i Jadranka zajedno.



Nije mi jasno od kuda vam toliki optimizam, iste stvari pričate od kad je bila 30kn, ostavite se gluposti…
Kad popušite sve novce na građevinarima kako će ostale dionice rasti!?
Sad ili se igrate sa tuđim novcima ili ste mazohisti!? [angry]

Konstantno sve niže danas me nebi čudilo 18 kuna.
[/quote]

ovi što su upravo počistili cca 11-12000 komada do 20,50 ne misle tako

VA kaže da je vrijeme za odbijanac….

sve što pišem moje je mišljenje i ne može se shvatiti kao investicijski savjet ili preporuka za kupnju i prodaju dionica...

Ovo mali




Vidim Mesić rastura. Primijenjuje svoju filozofiju. Povečava izvoz, smanjite uvoz i zaduživanje :-))))) Ili se on samo odmara i šali. Od ulaska Mesića, u par mjeseci, sa 32 na 19. To ne mogu Šuker i Jadranka zajedno.



Nije mi jasno od kuda vam toliki optimizam, iste stvari pričate od kad je bila 30kn, ostavite se gluposti…
Kad popušite sve novce na građevinarima kako će ostale dionice rasti!?
Sad ili se igrate sa tuđim novcima ili ste mazohisti!? [angry]

Konstantno sve niže danas me nebi čudilo 18 kuna.
[/quote]

ovi što su upravo počistili cca 11-12000 komada do 20,50 ne misle tako
[/quote]

Biće da su to kupovali "MALI" [smiley]

neće uvijek biti ovako.

Ja sam kupio svojih novih 10000 komada zadnja tri dana zakljucno sa danasnjim. Eto samo nek se zna!
Ukupna kolicina 18300, prosjek 26,50. Koliko je pametno, jedino ce vrijeme pokazati, sve ostalo su ciste spekulacije. Pozdrav, idem se malo rashladiti u moru. U 4 cu pogledati zakljucnu. Adio! [kiss]

Na 20,70 i 20,71 "MALI" brane veći odbijanac da se mogu krcati na nižim razinama???

neće uvijek biti ovako.


Ja sam kupio svojih novih 10000 komada zadnja tri dana zakljucno sa danasnjim. Eto samo nek se zna!
Ukupna kolicina 18300, prosjek 26,50. Koliko je pametno, jedino ce vrijeme pokazati, sve ostalo su ciste spekulacije. Pozdrav, idem se malo rashladiti u moru. U 4 cu pogledati zakljucnu. Adio! [kiss]

Neću komentirati tvoje poteze kolega, iako imam pozitivno mišljenje, no svaka ti čast na transparentnosti tvojih podataka. Kasnije ti nitko neće moći prigovarati da se samo hvališ. Javiš nam i kada prodaš pa da ti čestitamo.

neće uvijek biti ovako.

KUPNJE (47.621) – INGR-R-A PRODAJE (95.067) – INGR-R-A
Netko je uletio….


KUPNJE (47.621) – INGR-R-A PRODAJE (95.067) – INGR-R-A
Netko je uletio….

Ovo je omjer 1 : 2 ili najbolji omjer Ingre u kupnji i prodaji unazad više od godine dana. Do nedavno je taj omjer bio 1:3 u korist prodaje.

Zanimljivi su posebno nalozi na bidu od 12,54 Kuna i više, a sve do 18 Kuna za dionicu Ingre, kao i nalozi od 2550 komada po 413 Kuna.
Jedni služe za zastrašivanje, a drugi za pretjerani optimizam, ali znakovito je to da većina dioničara ne vide na asku i bidu niti jedan od ovih naloga pa me zanima koga se to straši s 12,54 Kune kao i koga se to ohrabljuje na 413 Kuna ? Biti će da brokeri sami sebi zabavu stvaraju.

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.



KUPNJE (47.621) – INGR-R-A PRODAJE (95.067) – INGR-R-A
Netko je uletio….

Ovo je omjer 1 : 2 ili najbolji omjer Ingre u kupnji i prodaji unazad više od godine dana. Do nedavno je taj omjer bio 1:3 u korist prodaje.

Zanimljivi su posebno nalozi na bidu od 12,54 Kuna i više, a sve do 18 Kuna za dionicu Ingre, kao i nalozi od 2550 komada po 413 Kuna.
Jedni služe za zastrašivanje, a drugi za pretjerani optimizam, ali znakovito je to da većina dioničara ne vide na asku i bidu niti jedan od ovih naloga pa me zanima koga se to straši s 12,54 Kune kao i koga se to ohrabljuje na 413 Kuna ? Biti će da brokeri sami sebi zabavu stvaraju.
[/quote]

da samo na kojim rezinama su postavljeni bid do 19 kn 45000 kom

Jel procurila kakva nova vijest od 3Q ? Oversold ?

KUPNJE (53.084) – INGR-R-A PRODAJE (88.047) – INGR-R-A

Ili su ljudi shvatili da je prodaja ispod 20 kuna suluda prodaja ?

Na ingri se na očigled stvara kritična masa za jedan jači odbijanac. Još ako (napokon) dođe neka dobra vijest moglo bi biti jedno fino lansiranje cijene na burzi.

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!

New Report

Close