INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ne razumijem i dalje ove sakupljače ingre…..
Pa i moj pas zna di ovo ide….
ljudi uozbiljite se i ne troštite uludo svoju lovu…..

POŠTOVANI KOLEGA ===DELUX===VI STE JEDNA OBIČNA DRUMSKA- BRDSKO- PLANINSKA BUDALETINA


Ako si ušla niže od ovoga,što ti omogučava "maximalno manipuliranje", onda si ušla negdje tokom 2005 i strpljivo si čekala ovaj trenutak.
True or false ?

– ima i tu filozofa.
– jučer sam tu ušla,
– danas i ulazila, ali i izlazila.
– danas se tržila u rasponu od 4%.
– eto to je ono što me zanima, gore dolje 5% i likvidnost.

– ako i pogriješim od 19-19,50 je veliki otpor, ali kako vidimo i na 20 je dobar otpor.
– a jučer je bila na 21 prejeftina, danas nije.
– kada bi narasla s 20 na 23 to vam je fenomenalni prinos od 15%.
– a dobra je i jedna kuna jer daje prinos od 5%.
– ali imamo i veliki rizik koji čini dionicu još zanimljivijom.

– I love this game.
Pozdrav !
[/quote]

@ivana7
a s koliko ste to vi kolegice love danas ulazili izlazili 1500-3000kn??? pa promet ovom rudom zlata danas 362.671,00kn pa nije ovo samo vas promet!!! lp STFACA


Ne razumijem i dalje ove sakupljače ingre…..
Pa i moj pas zna di ovo ide….
ljudi uozbiljite se i ne troštite uludo svoju lovu…..

ivano
sada nije vrijeme za istine.
Trejderi su se nakrcali "jeftino" oko 20 Kuna i sada to treba trejdati do 21. Kada se isprazne onda ponovo to napiši i dobiti češ sve 100-e.

Da li je mnogima sada jasnije kada sam rekao da je ulazak u Ingru najpovoljniji od 40 Kuna i više ?
Onda više nema trejdanja na dolje, samo up.

Sve ispod 40 Kuna možete gledati u originalnoj režiji ( jer sada je čista kopija ) na DKVS grafu unazad 12 mjeseci.

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

@STAFACA
"@ivana7 a s koliko ste to vi kolegice love danas ulazili izlazili 1500-3000kn??? pa promet ovom rudom zlata danas 362.671,00kn pa nije ovo samo vas promet!!! lp STFACA"

Poptuno si upravu, samo ja sam napravio danas 20 Kuna prometa, a mislio sam još duplo, 20 Kuna, pa odustao.

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

za nebilivet, i na 20 kn drukaju na dole [lol]

Dirty Sanchez is a term for a sex act when a man, after the anal sex, takes his penis and rubs it on the girls upper lip leaving a moustache.


Ako si ušla niže od ovoga,što ti omogučava "maximalno manipuliranje", onda si ušla negdje tokom 2005 i strpljivo si čekala ovaj trenutak.
True or false ?

– ima i tu filozofa.
– jučer sam tu ušla,
– danas i ulazila, ali i izlazila.
– danas se tržila u rasponu od 4%.
– eto to je ono što me zanima, gore dolje 5% i likvidnost.

– ako i pogriješim od 19-19,50 je veliki otpor, ali kako vidimo i na 20 je dobar otpor.
– a jučer je bila na 21 prejeftina, danas nije.
– kada bi narasla s 20 na 23 to vam je fenomenalni prinos od 15%.
– a dobra je i jedna kuna jer daje prinos od 5%.
– ali imamo i veliki rizik koji čini dionicu još zanimljivijom.

– I love this game.
Pozdrav !

[/quote]
Hvalite me usta moja….

Ja ću po naški,,
Joj što volim ovu igru sa veelikim igračima.. [lol]


Ako si ušla niže od ovoga,što ti omogučava "maximalno manipuliranje", onda si ušla negdje tokom 2005 i strpljivo si čekala ovaj trenutak.
True or false ?

– ima i tu filozofa.
– jučer sam tu ušla,
– danas i ulazila, ali i izlazila.
– danas se tržila u rasponu od 4%.
– eto to je ono što me zanima, gore dolje 5% i likvidnost.

– ako i pogriješim od 19-19,50 je veliki otpor, ali kako vidimo i na 20 je dobar otpor.
– a jučer je bila na 21 prejeftina, danas nije.
– kada bi narasla s 20 na 23 to vam je fenomenalni prinos od 15%.
– a dobra je i jedna kuna jer daje prinos od 5%.
– ali imamo i veliki rizik koji čini dionicu još zanimljivijom.

– I love this game.
Pozdrav !

[/quote]
ajde molim te ivana ne pričaj bedastoće…čitati tebe je kao slušati ove u saboru..hahaha
ta "obrana" je jučer bila na 19,50 a kako je danas ingra pala nisko tih 8000 je pobjeglo na 19.
Bojim se da će sutra ići na 18,50 ako ingra dalje krene dolje, a krenuti će s obzirom na svijet…

nema tu obrana…
btw jučer si kupovala po 20,60 a danas izlazila na 20,50 i pričaš o 5% razlike..hahaha strava…

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

Kolegice Ivana ,ošišani ste i sramite se priznati, doduše vjerovatno maleni gubitak.
Glede vrijednosti graditelja:
IGH cca 10% ATH-a
DLKV cca 14% ATH-a
INGRA 10% ATH-a (prijelaz sa 3,5milje na 7milja dionica)
HDEL i VDKT cca 6,5-7% ATH-a

26.11.2010 - Dan D


Ima li tu među nama bilo tko, bar itko tko sebe može nazvati dugoročni ili barem srednjoročni investitor? [tongue] [undecid]

ja imam Ingru već godinu i pol u svom portfelju, nije neka količina, ali meni je velika s obziorm da sam student. kupio je po 60 kn, a prije toga prodao paket ht-a za koji mi je stari dao pare, a dokupio ju pred godinu s parama od sezone, zeznuo se kad ju nisam prodao po 65 kn u 10. mjesecu, prodavao je mic po mic i izvukao se s pozitivnom nulom. imam joj neku količinu i bože moj, ne kukam i znam da će sve doć na svoje ,,,

http://www.medeatravel.net



– ima i tu filozofa.
– jučer sam tu ušla,
– danas i ulazila, ali i izlazila.
– danas se tržila u rasponu od 4%.
– eto to je ono što me zanima, gore dolje 5% i likvidnost.

– ako i pogriješim od 19-19,50 je veliki otpor, ali kako vidimo i na 20 je dobar otpor.
– a jučer je bila na 21 prejeftina, danas nije.
– kada bi narasla s 20 na 23 to vam je fenomenalni prinos od 15%.
– a dobra je i jedna kuna jer daje prinos od 5%.
– ali imamo i veliki rizik koji čini dionicu još zanimljivijom.

– I love this game.
Pozdrav !


Zašto pišeš u natuknicama? Zar se ne znaš služiti točkom i zarezom?
[/quote]

Mislim da zna pisati, ali se koristi balckbeery-iem ili sl. za komunikaciju.
Izgleda mi kao da je svugdje ima i sve stiže.


@Ivana

od 20 do 23 je prinos od 15 % istina, ali suprotno i od 20 do 17 je gubitak od 15% ????

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

Samo da se ne pojavljuje na temi Ingre.

I danas pritisak na prodaju. Nećemo zar i danas po neke nove rekorde?!

neće uvijek biti ovako.

New Report

Close