INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Da skratimo: daje li tko svoje dionice Ingre za 19?

a za 17?

Ima li tu među nama bilo tko, bar itko tko sebe može nazvati dugoročni ili barem srednjoročni investitor? [tongue] [undecid]

doktor




+ xxxx
hvala zivcanima i onima u gabuli…

Ingra.

– joj kako vas samo nije sram navlačiti investitore na ovo smeće od dionice.
– evo vi me napunili jedinicama, to mi je hvala što sam vam danas kupovala ovu dionicu i spriječila pad ispod 20kn.
– moj današnji promet na ovoj dionici je cca 17%.
– i normalno već u startu napravila gubitak skoro od 2%.

– I love this game.
Pozdrav !

[/quote]
samo sam reko da sam kupio…
meni dobra cijena…dal ce nize…neznam…moguce…vrlo…al i dokup ak mi nevrati barem 1,5kn po dionici u ovoj turi
[/quote]
ovdje ces se usrećit [lol] jos uvjek placas clanarine na ingri?????
[/quote]
GAPKO kaj te muci?
C na 4 usda?
[lol] [lol] [lol] [lol] [lol]
nadji si gapove na crobexu pa udri….

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.

bi li netko čekao poslovne rezultate Ingre za 3. ili još bolje 4.-to tromjesečje kad barem vidimo efekte završenih Dvora Lapad, tu je ipak 50 milja €, pored drugih manjih poslova… [sealed]

doktor

danas bi cak moglo poderat 19 kn- u la la, kad se samo sjetim kojekakvih analiza. kolega Ljoris, moze neka update analiza, onak odokativno, u onom vasem stilu, da malo oraspoložite kolegicu ivanu. ona obožava te vase crtkarije

ja dajem za 50, i još mislim da dobro prolazite, ako ćekate proljeće…. [pray] [rolleyes]

doktor


Ima li tu među nama bilo tko, bar itko tko sebe može nazvati dugoročni ili barem srednjoročni investitor? [tongue] [undecid]

Svi koji su zaglavili iznad 30 su dugoročni, to je barem jasno. Iznad 24 srednjeročni.

koja je ova ingra pušing rođo. ne bi ju više ni sa štapom

@minuteman
definiraj termin srednjoročni i dugoročni po tvom mišljenju za INGR? [pray]

doktor

Opa koji zaokret vani , ništa od 19 danas , počnimo razmišljat o 21.

Pa ti si postavio pitanje, pa ih onda ti i definiraj.



@minuteman

definiraj termin srednjoročni i dugoročni po tvom mišljenju za INGR? [pray]

New Report

Close