INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



+ xxxx
hvala zivcanima i onima u gabuli…

Ingra.

– joj kako vas samo nije sram navlačiti investitore na ovo smeće od dionice.
– evo vi me napunili jedinicama, to mi je hvala što sam vam danas kupovala ovu dionicu i spriječila pad ispod 20kn.
– moj današnji promet na ovoj dionici je cca 17%.
– i normalno već u startu napravila gubitak skoro od 2%.

– I love this game.
Pozdrav !

[/quote]
samo sam reko da sam kupio…
meni dobra cijena…dal ce nize…neznam…moguce…vrlo…al i dokup ak mi nevrati barem 1,5kn po dionici u ovoj turi
[/quote]
ovdje ces se usrećit [lol] jos uvjek placas clanarine na ingri?????

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

hehe, kao što sam malo prije napisao, 2800 komada po bidu [lol]

moje pisanje je moje osobno mišljenje, nije savjet ili poziv za kupnju ili prodaju dionica!


jučer je iskrcano oko 30.000 dionica Ingre po nekih 20,50 kn…sad se trejderi nadaju da će nalozima na kupnji potaknuti rast cijene na 21 kn pa da si poberu zaradu. problem je što naivaca više nema jer je 95% ulagača prešlo u tu istu grupu trejdera i svi žele isto!
sad samo treba sačekati da rulja skuži da nema mjesta za sve za iskrcaj pa će opet počet tući po bidu, a čim se vani zacrveni sljedi novi udar na kotu 20 [bye]

Da, na ovoj dionici svi jako prate što se događa vani…. [lol]
A čim vani zazeleni? Oćemo onda gore?

a da svi odmah sve prodate pa da završimo s tim špekuliranjem gore-dolje. čemu se zamarati oko dionice ako nitko u tvrtku ne vjeruje. no, čim kupuje, pa i špekulacije radi, znaći da vjeruje u njen opstanak. što ako baš na dan tvoje kupnje, proglase stečaj? a ti kupca ne nađeš? [rolleyes] [lol]

doktor

@riozg
"čim kupuje, pa i špekulacije radi, znaći da vjeruje u njen opstanak"

totalno pogrešno, svi koji sad kupuju imaju samo jedan cilj: prodati 0,5-1 kn skuplje nego su je sada platili! stečaj i da proglase ne skida se dionica isti dan s burze pa opet možeš prodati još koji dan, naravno po dosta nižoj cijeni
da vjeruju u opstanak kupovali bi Ingru i na 25 kn i na 23 kn i držali je godinama i u tom slučaju ne bi im igralo ulogu 1-2 kn razlike, ali kad se kupuje na rok od dan-dva radi trejda onda je to jako bitno
vidiš po 105.000 komada na prodaji da je cilj uzeti svoj burek i adio [bye]

moje pisanje je moje osobno mišljenje, nije savjet ili poziv za kupnju ili prodaju dionica!

Neka kolege, još malo strpljenja će nam trebati… [pray]

Sve što pišem moje je osobno mišljenje i ne predstavlja nagovor na kupnju ili prodaju!!

ljudi, kada meni dopizdi ovo preseravanje, prodat ću toliko Ingrinih dionica po cijenama koje se nude, da će se sadašnja cijena činiti kao nedostižna idučih 3 mjeseca…saberite se svi skupa jer režete granu na kojoj sjedite

doktor

@riozg
pa kako ne kužiš da se svima fućka hoćeš li ti opaliti i 20.000 komada po bidu? poanta je da se uvijek moraš prilagoditi stanju na burzi!
ako dionicu nitko neće po toj cijeni, onda se ne guraš na kupnji nego čekaš da cijena padne što niže i tek onda lagano u kupnju, a ti si se garant nakrcao na 30 kn i sad kukaš [rolleyes]

moje pisanje je moje osobno mišljenje, nije savjet ili poziv za kupnju ili prodaju dionica!

Izgleda mi da kolegica Ivana ne uspijeva sa podizanjem.

To me prilično iznenađuje, jer sam siguran da ima dovoljno iskustva i znanja u tim radnjama [lol]



jučer je iskrcano oko 30.000 dionica Ingre po nekih 20,50 kn…sad se trejderi nadaju da će nalozima na kupnji potaknuti rast cijene na 21 kn pa da si poberu zaradu. problem je što naivaca više nema jer je 95% ulagača prešlo u tu istu grupu trejdera i svi žele isto!
sad samo treba sačekati da rulja skuži da nema mjesta za sve za iskrcaj pa će opet počet tući po bidu, a čim se vani zacrveni sljedi novi udar na kotu 20 [bye]

Da, na ovoj dionici svi jako prate što se događa vani…. [lol]
A čim vani zazeleni? Oćemo onda gore?
[/quote]

prate, ali samo u padu. kad drugo raste, ingra stoji, ali kad drugo pada, ingra odmah juri za njima i pretječe ih… hebiga ingra je upala u neki gadni limb i nikako iz toga van

moje pisanje je moje osobno mišljenje, nije savjet ili poziv za kupnju ili prodaju dionica!



@riozg

"čim kupuje, pa i špekulacije radi, znaći da vjeruje u njen opstanak"

totalno pogrešno, svi koji sad kupuju imaju samo jedan cilj: prodati 0,5-1 kn skuplje nego su je sada platili! stečaj i da proglase ne skida se dionica isti dan s burze pa opet možeš prodati još koji dan, naravno po dosta nižoj cijeni
da vjeruju u opstanak kupovali bi Ingru i na 25 kn i na 23 kn i držali je godinama i u tom slučaju ne bi im igralo ulogu 1-2 kn razlike, ali kad se kupuje na rok od dan-dva radi trejda onda je to jako bitno
vidiš po 105.000 komada na prodaji da je cilj uzeti svoj burek i adio [bye]

Lako je staviti nekoliko tisuća na prodaju a po cijeni koja te neće taj tren zakačiti. Tako i pola milijuna komada mogu staviti. Kao i na kupnju, na 10 kn npr.

nije samo Ingra upala u neki gadni lim već svi građevinari. Ajde usporedi graf Viadukta, IGH, Dalekovoda, Tehnike i vidjet ćeš isti trend, gotovo podudaran, i u postotcima. Da li bi povjerenje u ovu dionicu naglo naraslo da ti sutra Oppenheim objavi da je muje mesić sredio posao u onoj nedodžiji u tundri? Dva dana veselja ko IGH i crnogorci a onda natrag u pesimizam…zato što pesimizam prevladava svugdje…to ti je kao ono prijatelja je teško steći a lako izgubiti…optimizam je teško steći a lako izgubiti….

doktor

New Report

Close