INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Mijirardu Eura posla Ingri ?

gospon Loris.

– ja za ovu dionicu zbilja nisam stručna te zbog velikog neznanja o građevinarima nemam što komentirati o struci ili poslovanju.

– tu sam uljetala u avanture na cijenama cca 40 i 30kn, svaki put je igrica bila uspješna.
– kad ste vi gospon Loris tu ulazili pad je bio i više nego očit, to sam vam i pisala.

– sada je situacija i više nego zanimljiva.
– gotovo cijeli sindikat je tu ušao, ali za razliku od mene koja sam malo neozbiljna ipak su to ozbiljni investitori i ne žele tu drukati i pisati gluposti nego rade u miru i tišini na burzi.
– e sada hoće li cijena gore ili dolje stvarno je nezahvalno predviđati.
– trebala bi gore.
– danas je dosta pala, a pala je i cijela EU, dok su ameri na kraju okrenuli u plus.

– oko 19-20kn postoji dobra potpora, e sada koliko će izdržati, hoće li manijaci ponovno to prejeftino prodavati zbilja nemam pojma, a niti ne očekujem neki veći rast.
– samo na ovim cijenama promjena od 1kn nosi rast ili pad od 5% a to su vam godišnje bankarske kta.
– a ova dionica toliko i skače gore dolje, uz to je još i likvidna.
– i sada mi treba još malo kockarske sreće i to bi bilo to.

– I love this game.
Pozdrav !


Kažeš u drugoj polovici 2010 godine, a kada je to točno, oko 12 mjeseca ?

Mijirardu Eura posla Ingri ? Pa to mora da su zemelje Komovelta sve zajedno sijele, viječale i donijele odluku da se vrlo nepovoljno zaduže kod ZABE npr. kako bi dali Ingri posao od milijardu Eura, a koja nemože njima za uzvrat dati nikakvo bankovno jamstvo zbog velikih tekućih dugova.
Jamstvo i nije potrebno jer oni poznaju Mesića, a on Josipovića dok ovaj susjeda itd….


@lynx

kada bi se bubrezima riješavali gospodarski kriminal u RH malo njih bi imalo bubreg, a da ne govorim oba.

u nas nema gospodarskog kriminala, to su sve konstrukvije zločesta naroda… Naši su gospodarstvenici i političari čestiti i sposobni ljudi…

A Ingra je pak izvrsna firma a pogotovo dionica za kupiti jer
1.ima super fi sa
2. puno likvidne imovine i malo duga
3. Arenu čiji će najam naplatiti
4. upravu koja brine o interesima dioničara
5. mesića i vidoševića
6.puno ugovorenih poslova
7. stabilnu strukturu malih dioničara kojima ne pada na pamet u bescjenje prodavati ovakav dragulj
8.potporu velikih dioničara tj. mirovinaca
9. vidi pod 5 to je ipak najvažnije, di jedan od njih dođe sve cvijeta a tek kada nastupaju u duetu
[thumbsup]

Po svemu ovome predviđam Ingru do kraja mjeseca na 25 kuna, do kraja kvartala na 50, 2011. godinu početi će sa 100 a završiti na 250 a 415 kuna će koštati u najgorem slučaju za 2 godine. Mislim, ako meni ne vjerujete pitajte mnoge nickove koji ovo prognoziraju od 70 kuna nizbrdo…

vidim da je jučer dosta puno forumaša dokupljivalo INGR, sigurno ne zbog neke dobre vijesti nego se nadaju odbijancu s 20 kn na 21-21,50 kn pa da zarade svoje bureke. ne znam kome to mislite prodati jer iskrcavanja već duže vrijeme idu od većih igrača sa po par tisuća komada po bidu, a očito je da su 90% toga kupili mali ulagači s foruma koji vjeruju u godota [rolleyes]

moji postovi su osobno mišljenje te nisu investicijski savjeti niti poziv na kupoprodaju dionica!

Crna guja je do sada najbliže pravom stanju stvari (osim možda uz pomak nekih brojki i rokova).
Ingra je jedan od PROJEKATA tzv. "treće političke opcije" trenutno u fazi zbunjivanja opće javnosti i labilnih dioničara. Cilj, jeftino akumulirati.

Već početkom iduće godine a još više ulaskom O-3 (Opcija 3) na pol. scenu sa mogućih 33,33 % mjesta osvojenih u Saboru sve će iči dalje prema drugom scenariju…….
No, o tome ćete više znati kad dođe vrijeme!
Budite strpljivi, ne naivni.
Ma u stvari, kad bolje razmislite, prodajte što jeftinije svu Ingru koju imate!
[proud]

marcello


5. mesića i vidoševića

9. vidi pod 5 to je ipak najvažnije, di jedan od njih dođe sve cvijeta a tek kada nastupaju u duetu

Vidošević više nije u NO Ingre, Stipe je došao na njegovo mjesto.



Usprkos svega ekipa je i dalje ruši, a tako će biti sve dok se kupuje putem bida [bye]

– ako vam ne odgovara kupnja putem bida,
– možete ju pokušati kupovati putem brokerske kuće rast.

[/quote]
Poštovana kolegice, čini mi se da bi se vi trebali priključiti predloženom brokeru da povratite izgubljeno.

Ali što je to za vas ovako sitan gubitak (kap u moru).
Osim toga uvijek možete izaći sa manjim gubitkom, nego postati dugoročni.

Ali, duboko sam uvjeren da će te vi i vaša ekipa sa vašim "brutalnim kapitalom" bez problema dignuti ovu dionicu i izaći sa dobitkom, uostalom kao i na svim dionicama koje kupujete [wink]


+ xxxx
hvala zivcanima i onima u gabuli…

Ingra.

– joj kako vas samo nije sram navlačiti investitore na ovo smeće od dionice.
– evo vi me napunili jedinicama, to mi je hvala što sam vam danas kupovala ovu dionicu i spriječila pad ispod 20kn.
– moj današnji promet na ovoj dionici je cca 17%.
– i normalno već u startu napravila gubitak skoro od 2%.

– I love this game.
Pozdrav !

[/quote]
samo sam reko da sam kupio…
meni dobra cijena…dal ce nize…neznam…moguce…vrlo…al i dokup ak mi nevrati barem 1,5kn po dionici u ovoj turi

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.

Malo, mrvica, optimizma danas na Crobexu, a trejderi već trejdaju danas na Ingri ono što su jučer kupili po 20 Kuna za 20,59 i više , pravi brokeri nema što .
Ili ste shavtili preko noći da ulazak na 20 i nije bio tako povoljan ?

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

Povoljno prodajem svoj portfelj i selim se u supersport

Možda Mesić, koji je trenutno u Kirgistanu kao savjetnik Programa za razvoj Ujedinjenih naroda, izlobira koju elektranu za INGR

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA


Možda Mesić, koji je trenutno u Kirgistanu kao savjetnik Programa za razvoj Ujedinjenih naroda, izlobira koju elektranu za INGR

Moguće, ako ne zbog Ingre i provizije onda zbog onog govora u kojem kaže kako je pomagao onima koji su
to od njega tražili. Pa evo Stipe imaš priliku biti koristan

jučer je iskrcano oko 30.000 dionica Ingre po nekih 20,50 kn…sad se trejderi nadaju da će nalozima na kupnji potaknuti rast cijene na 21 kn pa da si poberu zaradu. problem je što naivaca više nema jer je 95% ulagača prešlo u tu istu grupu trejdera i svi žele isto!
sad samo treba sačekati da rulja skuži da nema mjesta za sve za iskrcaj pa će opet počet tući po bidu, a čim se vani zacrveni sljedi novi udar na kotu 20 [bye]

moje pisanje je moje osobno mišljenje, nije savjet ili poziv za kupnju ili prodaju dionica!

New Report

Close