INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


– Ma, nemogu virovati da je Ivana ušla u INGR-u ?
– Dali se može reći da vrag nije tako crn ?!

– ni ja ne mogu vjerovati koju glupost sam učinila.
– već pušim cca 2.000kn.

– I love this game.
Pozdrav !



– sada će gospon Splićo aktivirati svoje stop loss naloge, odnosno meni prodavati dionice koje ću ja njemu opet prodavati za dan dva po većim cijenama.
– a on će to kupovati jer će mu TA ukazati kako je klin probijen.

Pa ne vjerujem da ćete se obogatiti baš na 500kom INGRICE.
Jer ipak nisam kockar kao Vi kolegice da uletim 6000kom.
Da je na 5kn rado bi i ja kupio 10 keka komada, ovako ipak i 500 je fina brojka.
[/quote]


– Ma, nemogu virovati da je Ivana ušla u INGR-u ?
– Dali se može reći da vrag nije tako crn ?!

– ni ja ne mogu vjerovati koju glupost sam učinila.
– već pušim cca 2.000kn.

– I love this game.
Pozdrav !
[/quote]
A šta bih rekli na mojih 5500 kom po 57… [lol] samo "rano" shvatio da sam na krivoj strani pa glavninu iskrcao na 50 kn, iako ono poslje od 42-49 jedno od lijepših …..

Jednom je slučajnost, drugi put podudarnost, treći put neprijateljsko djelovanje....


kad tad mora narast na 40 nije bitno za mjesec ili 2 godine bar meni

tko zna hoće li Ingra postojat za 2 godine? svašta se tu može odigrati [undecid]

moji postovi nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje



kad tad mora narast na 40 nije bitno za mjesec ili 2 godine bar meni

tko zna hoće li Ingra postojat za 2 godine? svašta se tu može odigrati [undecid]
[/quote]
teško kolega kolke su pare su omf i banke uložili u ingru

''The type of car you drive doesnt matter. The only thing that matters is the SIZE of the arm hanging out the window''



kad tad mora narast na 40 nije bitno za mjesec ili 2 godine bar meni

tko zna hoće li Ingra postojat za 2 godine? svašta se tu može odigrati [undecid]
[/quote]
Ingra mora isplatiti obveznice, prije toga se stečaj ne smije dogoditi!
U suprotnom sve odgovorne osobe treba na doživotnu robiju, pa ne možeš tako uništiti tuđi novac i nikome ništa!




kad tad mora narast na 40 nije bitno za mjesec ili 2 godine bar meni

tko zna hoće li Ingra postojat za 2 godine? svašta se tu može odigrati [undecid]
[/quote]
teško kolega kolke su pare su omf i banke uložili u ingru
[/quote]
Oni nisu bezgrešni, oni mogu promašiti i mogu izgubiti, i to je ok – ulaganje u dionice je rizično.
Međutim ulaganje u obveznice bi trebalo biti malo manje rizično, tj. treba onom Oppenhaimu i ostalima u procesu stečaja ako treba svakome i po jedan bubreg izvaditi i prodati, što god se može, da se namire držatelji njihovog duga.
Ne možeš tek tako uništavati vrijednost. Ako uništiš vrijednost vlastitim dioničarima, ok, to je vaša stvar, ali uništiti i tuđi novac (vjerovnici), e to već prelazi razinu dobrog ukusa.




kad tad mora narast na 40 nije bitno za mjesec ili 2 godine bar meni

tko zna hoće li Ingra postojat za 2 godine? svašta se tu može odigrati [undecid]
[/quote]
teško kolega kolke su pare su omf i banke uložili u ingru
[/quote]

o daaaa, baš si pravi primjer našao [lol]
pa MF su ovo plaćali našim parama po 400 kn!!! sad kad su vidjeli da sve ide k vragu totalka su odustali od kupnje i pustili su :što bude da bude!
dokap su odbili, znači ništa ih više kod Ingre ne zanima, ako se izvuče super, ako ne, to je samo još jedna kolateralna žrtva recesije [bye]

moji postovi nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje


priča o gapovima na ingri izgleda nedobro, no to naravno ništa ne mora značiti … ipak reda radi od 16-21 su tri komada

ajd da i ja pogodim … pisano 02.06.2010.

Barona za moderatora a šefa za direktora ... moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju vrijednosnica

Uprava očekuje da će se poslovanje Ingre stabilizirati već drugoj polovici 2010. godine te da će aktivnosti koje je poduzela prošle godine s ciljem jačanja prisutnosti Ingre na inozemnim tržištima dati pozitivne rezultate. U prilog tome govore povratne informacije s tradicionalnih tržišta, prvenstveno sjeverne Afrike i Srednjeg istoka. Ukupna vrijednost svih aktivnih natječaja iznosi milijardu eura

A nešto je već i kapnilo!

26.11.2010 - Dan D


Uprava očekuje da će se poslovanje Ingre stabilizirati već drugoj polovici 2010. godine….

– a ja očekujem da će se poslovanje Ingre stabilizirati već za 2-3 dana kako bih mogla izići iz ove investicije.

– Splićo gdje su ti grafovi ????????????

– I love this game.
Pozdrav !

Kažeš u drugoj polovici 2010 godine, a kada je to točno, oko 12 mjeseca ?

Mijirardu Eura posla Ingri ? Pa to mora da su zemelje Komovelta sve zajedno sijele, viječale i donijele odluku da se vrlo nepovoljno zaduže kod ZABE npr. kako bi dali Ingri posao od milijardu Eura, a koja nemože njima za uzvrat dati nikakvo bankovno jamstvo zbog velikih tekućih dugova.
Jamstvo i nije potrebno jer oni poznaju Mesića, a on Josipovića dok ovaj susjeda itd….


@lynx

kada bi se bubrezima riješavali gospodarski kriminal u RH malo njih bi imalo bubreg, a da ne govorim oba.

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.


18.04.2006. 10:43, zeko_ma:
loris, 25.08.2010. u 23:25
"Netto-dobiti za 2005. povećana je na iznos od 12,568.627 kn, što je 92% više nego 2004. (6,060.075 kn). Time netto dobit po dionici iznosi 314,22 kn (sa 2004. bila je 163,65 kn). U 2005. godini Ingra je izvršila i tri veće akvizicije: kupnju konzultantske kuće Intel, kao i tvrtki Pal-Vin nekretnine i Geotehnike Sudan. Akvizicije su izvršene u svrhu kvalitetnije pripreme za nadolazeće investicijske projekte.
"

Odlični rezultati unatoč troškovima pri akvizicijama… naravno to ne znači da će cijena dionice odmah gore no lijepo je vidjet ovakav uspjeh


[/quote]

Ovako je izgledalo na POČETKU, a dionica je tada bila 25 KUNA…
Sada usporedite cijenu dionice danas i današnje financijsko izvješće.

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

New Report

Close