INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


K tome i skrivena pozitivna divergencija, pa nije se danas tako grabilo bezveze.

ako vuces dole dna onda vuci i gore dna i obrnuto…
ovo je inace…pi..darija
iako postoji divergencija…ona itekako moze biti probijena…
jedino kaj se slazem je da je val 5 tu negdje…al moze i ispod 20,….malo
dal ce biti tako vidjet cemo.

@loris

tvoji grafovi su …grafovi..i to je to…nista vise…
da moderatori znaju neki klinac od TA vec bi te odavno izbrisali… [yawn]

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.


ako vuces dole dna onda vuci i gore dna i obrnuto…
iako postoji divergencija…ona itekako moze biti probijena…

Sve stoji kolega, al ne i mora.

26.11.2010 - Dan D



K tome i skrivena pozitivna divergencija, pa nije se danas tako grabilo bezveze.

ako vuces dole dna onda vuci i gore dna i obrnuto…
ovo je inace…pi..darija
iako postoji divergencija…ona itekako moze biti probijena…
jedino kaj se slazem je da je val 5 tu negdje…al moze i ispod 20,….malo
dal ce biti tako vidjet cemo.

@loris

tvoji grafovi su …grafovi..i to je to…nista vise…
da moderatori znaju neki klinac od TA vec bi te odavno izbrisali… [yawn]
[/quote]

Biti će ipak da moderatori i znaju nešto o TA pa ne brišu.
Tvoj pristup ovoj temi je vrlo znakovit daj stavi taj ispravni TA da svi znamo kako on treba izgledati.
Da li si danas Kupio Ingru ? Puno prerano, puno.
Ingra treba doživjeti svoje dno ili je to dno, ali mislim da ulazak prije 40 Kuna je više rizičan nego povoljan. Neka fondovi ili brokeri odrade svoje do 40 Kuna, a onda ih treba pratiti u sjeni.

I pogledaj kako danas svijet pada, a zlato raste !

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

http://seebiz.eu/hr/closing-bell/zse/zagrebacka-burza-ingra-sve-dublje-u-zivom-blatu,89546.html

Molim moderatora da mi obriše nick sa ovog foruma.
dok to ne učini evo TA koja je ozbiljna u odnosu na lorisove škrabotine i neozbiljne crtarije.

Jasno je vidljivo da je dno dna blizu. Ako se gleda donja linija otpora na bazi 1 godine vidljivo je da je moguć odbijanac na nekih 19 – 19,50 kuna. Ukoliko padne ispod toga apslolutno dno je na 17 – 18 kuna – vrh velikog trokuta. Ako se gleda donja linija otpora na bazi 2 godine situacija je nešto povoljnija i predviđa odbijanac na 20 kuna, a ako probije tu granicu neće moći ispod 19 kuna.
I to je to a loris i dalje može crtati svoje crtane filomove i pričati bajke o kupovini iznad 40 kuna. Pa nije nitko lud da čeka 40 kuna i onda krene u kupnju kako bi im loris mogao utovariti svoje dionice koje bjesomučno skuplja.
Pozdarv svim dobronamjernim i poštenim kolegama, a onim drugim će sve jednom doći na naplatu jer ipak na kraju sve dođe na svoje. Toliko od mene i zbogom!!!!



K tome i skrivena pozitivna divergencija, pa nije se danas tako grabilo bezveze.

Ne razmijem taj target, ali u prilogu bi bio logičan target s svijetskim okolnostima, a posebno oklonostima Ingre.
Iz ovoga se pretpostravlja da je Target oko 15 Kuna( između 12 i 19 Kuna )
[/quote]

Loris,

kad već koristiš graf s tim 200-litarskim bačvama a ne svijećama, onda vodi računa da ne vučeš crtu nekad kroz sredinu bačve, nekad na lijevom rubu, a nekad pogodiš i sjenu …
Crtajući na ovaj način linije, one su sve samo ne točne jer tako njihov nagib poprilično može varirati, a samim time i tvoji targeti.
Primjerice, ni crvena ni zelena donja linija nisu dovro povučene. Cijenu si tako podosta fulao. Ovim ne želim reći da Ingra ne može više padati (nadam se da neće), ali ovakvi grafovi su zapravo sr…e.


evo TA koja je ozbiljna u odnosu na lorisove škrabotine i neozbiljne crtarije.


Loris,
ali ovakvi grafovi su zapravo sr…e.

Grafovi.

– na ovoj temi ne pišem, ali ju pratim, i pratim koliko love gubite na toj ingri.
– gospon Loris me je poslušao za DKVS i INGR, na temi best buy, i sada je na dobrom putu da i on počme zarađivati lovu na burzi.
– evo počeo vam je postati i fenomenalno dobre i više nego lijepe gravove.
– za razliku od klasičnih TA nestručnjaka on nam je lijepo nacrtako kuda ide ingra, nema tu ići će gore ako ne ide dolje, kod gospon Lorisa to lijepo ide dolje i još vam je napisao cijenu.

– a zanimljiva mi je i gospođa Miami.
– evo sada znam kako i ona zna što je graf.
– ali draga gospođo koliko sam vam puta na temi best buy napisala kako će te tu samo izgubiti novce.

– a Spliću i njegove grafove nema nikakvog smisla komentirati.
– jer njegovi grafovi ovise je li Splićo u dionici ili nije, griješi cca 90%.

– a vi gospon Minuteam, citirala sam vas samo da vidite kako nije lijepo vrijeđati nikoga pa ni gospon Lorisa na ovome forumu.

– i gospon Loris, nemojte se obeshrabriti, ovi su navalili na vas, ali vidite po ocjenama kako imate veliku podršku za vaše i više nego dobre grafove, samo nastavite i dalje s vašim radom.

– I love this game.
Pozdrav !

Na kraju ..ipak svi ti grafovi pokazuju isti put ……sad je samo pitanje …..dna dna dna ..cccc…….

Kod tehničke analize je najbolja stvar što svaki šonjo može tvrditi da je stručnjak.
"Ako se ne odbije od te i te granice otpora, onda će i dalje padati…"
Druga najbolja stvar je to što svako može nacrtati takav graf da vidi upravo ono što želi vidjeti pa dobijemo ovakve kvalitetne rasprave.

Možda bi ovih zadnjih par strana trebalo prebaciti na temu o TA, ali može i ostati ovdje. Ova tema je ionako jedna velika sprdačina.



evo TA koja je ozbiljna u odnosu na lorisove škrabotine i neozbiljne crtarije.


Loris,
ali ovakvi grafovi su zapravo sr…e.

Grafovi.

– na ovoj temi ne pišem, ali ju pratim, i pratim koliko love gubite na toj ingri.
– gospon Loris me je poslušao za DKVS i INGR, na temi best buy, i sada je na dobrom putu da i on počme zarađivati lovu na burzi.
– evo počeo vam je postati i fenomenalno dobre i više nego lijepe gravove.
– za razliku od klasičnih TA nestručnjaka on nam je lijepo nacrtako kuda ide ingra, nema tu ići će gore ako ne ide dolje, kod gospon Lorisa to lijepo ide dolje i još vam je napisao cijenu.

– a zanimljiva mi je i gospođa Miami.
– evo sada znam kako i ona zna što je graf.
– ali draga gospođo koliko sam vam puta na temi best buy napisala kako će te tu samo izgubiti novce.

– a Spliću i njegove grafove nema nikakvog smisla komentirati.
– jer njegovi grafovi ovise je li Splićo u dionici ili nije, griješi cca 90%.

– a vi gospon Minuteam, citirala sam vas samo da vidite kako nije lijepo vrijeđati nikoga pa ni gospon Lorisa na ovome forumu.

– i gospon Loris, nemojte se obeshrabriti, ovi su navalili na vas, ali vidite po ocjenama kako imate veliku podršku za vaše i više nego dobre grafove, samo nastavite i dalje s vašim radom.

– I love this game.
Pozdrav !

[/quote]

G-đice Ivana, nisam ja nikog vrijeđao, već se samo osvrnuo na Lorisovo ‘precizno’ crtanje grafova. Da sam htio vrijeđati prije bi komentirao druge njegove postove, jasno kad bi svaki put uspio shvatiti što on hoće reći. Ali svatko od nas ima svoje vizije, pa tako i on može slobodno govoriti i davati grafove do mile volje.
Čak može i slobodno iznositi svoju taktiku čekanja još nižih razina i odbijanca od 250% kao potvrde da ima smisla ući na +40. Iako svi na forumu misle da on ima temperaturu +40 svaki put kad to napiše.

Kolegice Ivana, klin postoji i vidljiv je iz aviona, baš kao onaj na Varteksu zbog kojeg ste polakomili.
Kolega LORIS je prikazao NIKAKAV graf. Analogije INGRE na 20kn je VARTEKS na 12kn.

26.11.2010 - Dan D

Koji ozbiljan invetsitor uopće gleda grafove, moje, njegove ili njihove ?

Postoje činjenice ; zlato previše raste da bi mogle rasti dionice, zemlja nam je u banani extra, a i svijetska politička klima nije dobra, te najavljuje čudnu jesen.

S druge strane ; zašto 40 Kuna i više ?

"Mnogi investicijski savjetnici slažu se da je "malim" ulagačima pametno ulagati u dionice u koje ulažu institucionalni ulagači i profesionalni investitori.

Drugim riječima, kaže se da je "malim" ulagačima pametno pratiti "pametan novac".

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

New Report

Close