INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Kolege ,
o urotama ne bi previše gubio energiju, činjenica je da je netko od brokera bio pretjerao kada sam vam pisao i to je činjenica i temelj za daljnje istražne radnje.

S druge strane kako IGH, tako i Ingra ima extra problem, a on se zove "Nema posla" ni kuću ni vani.
Amerika se sprema na drugo recesijsko dno do jeseni, veliki igrači na američkoj burzi izlaze vani sa svim kapitalom, a kod nas po običaju sve će samo kasniti .
Već sam vam pisao i 20 kuna za izlaz biti će dobar, a 15 za ulaz preskup.

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

http://www.sinitech.hr/ ove ingre ima svugdje….. [proud]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

http://www.vecernji.hr/biznis/mogu-li-sindikati-holding-banke-ozivjeti-zamrlo-trziste-stanova-clanak-181716

neko se ozbiljno rješava ingre… [undecid]


neko se ozbiljno rješava ingre… [undecid]

Netko ?

Većina osim malih dioničara koji vjeruju u čudo .
Cijeli svijet se izvlači iz dionica, a komoli iz tvrtki koji se opstanak baš ne smiješi previše.
Do petka je ispod 20, a poslije tko zna .
Rješenje ;
ugasiti računalo i konzervirati dionice ili što prije izači, ali bez novih ulaza dok se ne pokaže čvrsti dokaz o nastavku poslovanja Ingre.

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

Kol niste u pravu da bi smanjili minus treba čekat 16do 18kn pa se dobro naoružat. [cool]

Pustite priče,memojte da vas prevedu žedne preko vode

Primječujem neke pomake u razmišljanjima nekih kolega ,drago mi je pročitati da se počelo pisati o otrežnjenju, zabludi i da se upotrebljava riječ -odmak od tržišta,dionica ovog tipa,već sam o tome pisao prije nekoliko mijeseci (pa se ne želim ponavljati).

Bez jasne poslovne strategije i prezentacije budućih događaja od strane uprave -samo promatranje.


Primječujem neke pomake u razmišljanjima nekih kolega ,drago mi je pročitati da se počelo pisati o otrežnjenju, zabludi i da se upotrebljava riječ -odmak od tržišta,dionica ovog tipa,već sam o tome pisao prije nekoliko mijeseci (pa se ne želim ponavljati).

Bez jasne poslovne strategije i prezentacije budućih događaja od strane uprave -samo promatranje.

Upravo tako, želim kolegama ( sebi) otvoriti oči i objasniti da ni 15 ni 12 Kuna nije dobra cijena za ulazak, ako se uprava Ingre jasno ne očituju o budućnosti Ingre kao do sada.
Uprava Ingre također živi u ovoj zemlji i jasno vidi stanje dionica i budući smjer kretanja, ali ni riječi o tome ? Prema TA analizi Ingre ima daleko najgoru poziciju i to goru čak od INDG, a dugoročno.

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

da ali sa sadašnjih 50 do 70% minusa smanjite minus na 30do 40% i to je uspjeh,evo svjedoci smo da se oko Splita priprema DRŽAVNO zemljište koje je nekad oteto konfiscirano čuo sam da su ljudi tražili na ljep način ali nije išlo , zanima me gdje je nestao kolega Lopina…..što se tiče ingre dobro se i drži kako druge građevinske dionice tonu.Dočiče i tome kraj treba se nadat i trudit. [wink]

Pustite priče,memojte da vas prevedu žedne preko vode



Primječujem neke pomake u razmišljanjima nekih kolega ,drago mi je pročitati da se počelo pisati o otrežnjenju, zabludi i da se upotrebljava riječ -odmak od tržišta,dionica ovog tipa,već sam o tome pisao prije nekoliko mijeseci (pa se ne želim ponavljati).

Bez jasne poslovne strategije i prezentacije budućih događaja od strane uprave -samo promatranje.

Upravo tako, želim kolegama ( sebi) otvoriti oči i objasniti da ni 15 ni 12 Kuna nije dobra cijena za ulazak, ako se uprava Ingre jasno ne očituju o budućnosti Ingre kao do sada.
Uprava Ingre također živi u ovoj zemlji i jasno vidi stanje dionica i budući smjer kretanja, ali ni riječi o tome ? Prema TA analizi Ingre ima daleko najgoru poziciju i to goru čak od INDG, a dugoročno.
[/quote] jel ima promjene u top 10?

Koje se sve perverzije pišu na ovom forumu. Očigledno se sprema novi udar na Ingru. što se tiče kolege lorisa vjerujem da ni on nezna što piše i misli ujutro a što poslijepodne, a komoli što radi.
Vidim da se spremaju novi targeti pa evo da i ja pomognem.
Sve preko 5 kuna je preskupo, nemojte kupovati već samo prodajte i čekajte ulaz na 5 kuna.
Sigurno ćete kupiti i zaraditi 1000 %.
Kad malo bolje razmislim ipak je i to preskupo.
Mislim da je 1 kuna pravi ulaz. Zašto zaraditi 1000 % kad se može zaraditi 5000 % i obogatiti se na ingri. Kupite jedno 200.000 kom po 1 kunu i to kasnije prodate mirovincima po 50 kuna i eto zarade.

Treba cekati da pocnu dijeliti za dzabe dionice Ingre. Zasto bi placali i po kunu?

[rolleyes]

New Report

Close