INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ima li itko da vjeruje da će Ingra moći naplatiti najam arene od Zagreba…

Nasanjkani su. Da nije Arene, svim problemima usprkos ne bi Ingra na 5-6% ( doduše napuhanog) ATH…

Pozdrav svima, ko vjeruje i ne vjeruje


Ima li itko da vjeruje da će Ingra moći naplatiti najam arene od Zagreba…

Nasanjkani su. Da nije Arene, svim problemima usprkos ne bi Ingra na 5-6% ( doduše napuhanog) ATH…

Pozdrav svima, ko vjeruje i ne vjeruje

e, ako im još kihne najam od Arene onda će stvarno u stečaj jer je to jako velika lova i za stabilne firme , a kamo li za Ingru koja je već prezadužena!
vrlo loše je što su im dužnici također prezadužena RH i još prezaduženiji grad Zagreb koji je valjda hrvatski rekorder među gradovima po dugu
crni dani dolaze, ingru odnose? [bye]

moje pisanje je moje osobno mišljenje, nije savjet ili poziv za kupnju ili prodaju dionica!

"Dioničari Ingre najveće naivčine na ZSE"…Srušimo ih sa 2000 kom a oni nam daju još 20 000 kom. Neobjavljeni članak uglednog novinara člana "Konzorcija". Hakiralo ga i sad je na mukama oko otkupnine? Hmm, tko to još vjeruje?

neće uvijek biti ovako.

na ingri očekujem velike zarade, samo se treba strpiti još koji mjesec jer dolazi jesen OPORAVKA [thumbsup]

Dali smo na povijesnom dnu ili ide do 16 kn ubrzo neznam ,ali bar vam Josipović neče moči ništa uzet. [lol]

Pustite priče,memojte da vas prevedu žedne preko vode

Vidim da su i neki bivši pro-Ingraši okrenuli ploču i započeli sukob sa perma-Ingrašima.
Zanimljivo (socijološki), ali još uvijek "Ništa nova, ništa nova…"

Nego, što je s onim prijavama Hanfi i članovima Upravnog odbora Hanfe? Je li bilo kakve reakcije?

vrlo loše je što su im dužnici također prezadužena RH i još prezaduženiji grad Zagreb koji je valjda hrvatski rekorder među gradovima po dugu
crni dani dolaze, ingru odnose? [bye]

A tko bi im to u ovoj državi trebao dugovati da im ne bude tako loše?
Izgleda, po tebi, da se crno piše svima onima koji su kupovali u svijetu obveznice od ove prezadužene (iako donekle točno, jer ima još prostora za postati prezadužen) države.

Zanimljivo,europa i ameri u crvenom,a hrvati u plusu

nešto se čudno dešava

nego jel se vama čini da ingru stvarno kupuju samo mali naivci

[sad]


Zanimljivo,europa i ameri u crvenom,a hrvati u plusu

nešto se čudno dešava

nego jel se vama čini da ingru stvarno kupuju samo mali naivci

[sad]

nadoknadit ćemo mi to u ponedeljak…… 🙁


Vidim da su i neki bivši pro-Ingraši okrenuli ploču i započeli sukob sa perma-Ingrašima.
Zanimljivo (socijološki), ali još uvijek "Ništa nova, ništa nova…"

Nego, što je s onim prijavama Hanfi i članovima Upravnog odbora Hanfe? Je li bilo kakve reakcije?

Kad me pitaš, tempo Hanfe nemogu ja odrediti, ali izgleda da je i Hanfa digla ruke od Ingre.

Crobex je 5 dana bio u plusu, Ingra na mjestu, a Ameri 4 dana u minusu.

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.



Vidim da su i neki bivši pro-Ingraši okrenuli ploču i započeli sukob sa perma-Ingrašima.
Zanimljivo (socijološki), ali još uvijek "Ništa nova, ništa nova…"

Nego, što je s onim prijavama Hanfi i članovima Upravnog odbora Hanfe? Je li bilo kakve reakcije?

Kad me pitaš, tempo Hanfe nemogu ja odrediti, ali izgleda da je i Hanfa digla ruke od Ingre.

Crobex je 5 dana bio u plusu, Ingra na mjestu, a Ameri 4 dana u minusu.
[/quote]

U prijevodu znači da je INGRA najstabilnija…!



Vidim da su i neki bivši pro-Ingraši okrenuli ploču i započeli sukob sa perma-Ingrašima.
Zanimljivo (socijološki), ali još uvijek "Ništa nova, ništa nova…"

Nego, što je s onim prijavama Hanfi i članovima Upravnog odbora Hanfe? Je li bilo kakve reakcije?

Kad me pitaš, tempo Hanfe nemogu ja odrediti, ali izgleda da je i Hanfa digla ruke od Ingre.

Crobex je 5 dana bio u plusu, Ingra na mjestu, a Ameri 4 dana u minusu.
[/quote]
DA i meni se čini da nisu čista posla. Grobi je umjetno održavan to je jasno, ali Ingra ima Velik promet da bi bila samo igra malih ulagača. To je urota/dogovor/pakt mirovinaca, fondova i Uprave. Živi bili pa vidjeli…

PEYO vizionar slijepac, kolekcionar minusa

New Report

Close