INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

@stfaca
bojim se da je prije zatišje pred potop!
INGRA nema snage preskočiti niti 24 kn dok je cijeli svijet rastao, pa čak ni jučer kad je crobex otišao na +0,5% što znači da ovdje slijedi novi zaron.
dodatna otegotna okolnost je što su ovom dionicom nakrcane stotine i stotine malih ulagača kojima je ovdje muka i bježat će van bez obzira na minuse čim počne novi pad crobexa

sve što pišem moje je mišljenje te se ne može se shvatiti kao investicijski savjet ili preporuka za kupnju i prodaju dionica!

http://www.seebiz.eu/hr/nekretnine/trosak-gradevinara-nema-prodaje-stana-bez-energetskog-certifikata,88127.html



@stfaca

bojim se da je prije zatišje pred potop!
INGRA nema snage preskočiti niti 24 kn dok je cijeli svijet rastao, pa čak ni jučer kad je crobex otišao na +0,5% što znači da ovdje slijedi novi zaron.
dodatna otegotna okolnost je što su ovom dionicom nakrcane stotine i stotine malih ulagača kojima je ovdje muka i bježat će van bez obzira na minuse čim počne novi pad crobexa

Drukaš kao mali crv, otkud ti to da nece gore ? pa cijelu igru igraju par ljudi, ako se pojavi veci gap na cijeni onda uleće nalog od 1000 komada na ask da sreže taj spread i tako konstantno, to se radi isključivo radi dokupa, nekolicina je to skuzila i sad se vec manje nasjeda na to, ispod 23 kune idu mali nalozi navučeni od strane nekolicine ljudi.

pa cijelu igru igraju par ljudi, ako se pojavi veci gap na cijeni onda uleće nalog od 1000 komada na ask da sreže taj spread i tako konstantno, to se radi isključivo radi dokupa, nekolicina je to skuzila i sad se vec manje nasjeda na to, ispod 23 kune idu mali nalozi navučeni od strane nekolicine ljudi.

Ovo je istina, ali pitam se s kojim ciljem ?
Valjda misli da je napravio dobar posao ako se "povoljno" ukrca ?

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

samo se treba još malo strpiti i ne prodati ispod 23, vrijeme je na našoj strani jer oni koji sad pokušavaju rušiti će uskoro ingru dizati prema 40kn. ovo su još zadnji pokušaji navlačenja prije konačnog velikog rasta koji će potrajati mnogo godina.


Navodno da ingra mahnito vani radi ,njie mi jasno zašto to ne objavljuju!? Jel se stvarno čeka da se veliki ukrcaju ? Ovo stopiranje cijene očito nije svima vidljivo kad prodaju.

ingra je vrlo tražena kompanija i mnogi strani investitori biraju upravo ingru kao izvođača radova
zbog kvalitete koja je neusporediva s ostalim građevinarima, nema probleme s podzemnim vodama.
dionica ingre je puno kvalitetnija od konkurencije ali se drži nisko kako bi stranci koji naručuju poslove mogli istodobno i kupovati dionice. zato ingra mora dozvoliti da manipuliraju cijenom.
samo se treba malo strpiti jer uskoro idemo na 40-50.


pa cijelu igru igraju par ljudi, ako se pojavi veci gap na cijeni onda uleće nalog od 1000 komada na ask da sreže taj spread i tako konstantno, to se radi isključivo radi dokupa, nekolicina je to skuzila i sad se vec manje nasjeda na to, ispod 23 kune idu mali nalozi navučeni od strane nekolicine ljudi.

Ovo je istina, ali pitam se s kojim ciljem ?
Valjda misli da je napravio dobar posao ako se "povoljno" ukrca ?
[/quote]

Normalno da je napravio dobar posao, pa šta mislite da će od svih dionica jedino ingra na 1 kunu, kolko je pala je pala, cisto sumnjam da ce vise past, loše vijesti su već iscrpljene sve se zna, sve je transparentno… ovo samo moze ic gore ( dobro ovo je sad drukanje, ali meni sve odgovara i pad i rast, jer imam malu količinu koju uvijeg mogu skratit i kupit nazad ,511 komada ) . Ali ovi koji su sad iskrcali na tisuće dionica u nadi da će cijena ic dole su se gadno zafrknuli, cijena moze ic dole,ali promet je sve manji, kolko ce ta gospoda kupit nazad ??? VOLUMEN JE BITAN LJUDI !


ingra je vrlo tražena kompanija i mnogi strani investitori biraju upravo ingru kao izvođača radova
zbog kvalitete koja je neusporediva s ostalim građevinarima, nema probleme s podzemnim vodama.

A kakve ti gluposti pišeš, majke ti.

Podzemne vode su problem specifičan za lokaciju, a ne za izvođača. Tako npr. skoro svugdje u Zagrebu imaš probleme sa podzemnim vodama, a npr. u Dubrovniku nemaš. Ako se želiš malo više informirati o tome, mislim da je nakon propadanja Kupske Jutarnji list objavio intervju sa stručnjakom za to područje. Koliko se sjećam, zvao se Majer ili Maier ili tako nekako.

U svakom slučaju, prvo bi se trebao informirati, a tek onda pisati o nečemu.

Od 11,20 nema prometa ?
Eci peci pec kupiti ili ne ?

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.


Od 11,20 nema prometa ?
Eci peci pec kupiti ili ne ?

Ipak kupiti [tongue]


A kakve ti gluposti pišeš, majke ti.

Podzemne vode su problem specifičan za lokaciju, a ne za izvođača. Tako npr. skoro svugdje u Zagrebu imaš probleme sa podzemnim vodama, a npr. u Dubrovniku nemaš. Ako se želiš malo više informirati o tome, mislim da je nakon propadanja Kupske Jutarnji list objavio intervju sa stručnjakom za to područje. Koliko se sjećam, zvao se Majer ili Maier ili tako nekako.

U svakom slučaju, prvo bi se trebao informirati, a tek onda pisati o nečemu.

upravo je u tome kvaliteta ingre, oni se informiraju i rade s vodećim ekspertima koji znaju detektirati prisutnost podzemnih voda, za razliku od drugih manje kvalitetnih kompanija koje uvoze radnu snagu iz susjednih država i daju im da ruju po Zagrebu, pa šta bude, bude. ako nema vode ušparali smo, a ako ima naj…smo. arena je sagrađena u neposrednoj blizini save gdje je najviše vode, a neki kilometrima dalje s tim muku muče. da su prepustili radove ingri tih problema ne bi bilo.
kupujte dionice ingre jer je njihova kvaliteta prije svega na prvom mjestu u našoj građevini.
čitajte malo više kolega frckavi.



pa cijelu igru igraju par ljudi, ako se pojavi veci gap na cijeni onda uleće nalog od 1000 komada na ask da sreže taj spread i tako konstantno, to se radi isključivo radi dokupa, nekolicina je to skuzila i sad se vec manje nasjeda na to, ispod 23 kune idu mali nalozi navučeni od strane nekolicine ljudi.

Ovo je istina, ali pitam se s kojim ciljem ?
Valjda misli da je napravio dobar posao ako se "povoljno" ukrca ?
[/quote]

Normalno da je napravio dobar posao, pa šta mislite da će od svih dionica jedino ingra na 1 kunu, kolko je pala je pala, cisto sumnjam da ce vise past, loše vijesti su već iscrpljene sve se zna, sve je transparentno… ovo samo moze ic gore ( dobro ovo je sad drukanje, ali meni sve odgovara i pad i rast, jer imam malu količinu koju uvijeg mogu skratit i kupit nazad ,511 komada ) . Ali ovi koji su sad iskrcali na tisuće dionica u nadi da će cijena ic dole su se gadno zafrknuli, cijena moze ic dole,ali promet je sve manji, kolko ce ta gospoda kupit nazad ??? VOLUMEN JE BITAN LJUDI !
[/quote]
moze i ostat na ovoj cjeni mjesecima -godinama….

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

New Report

Close