INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ja sam upravo izbrisao svoje prodajne naloge i postavio sam se na 40

''The type of car you drive doesnt matter. The only thing that matters is the SIZE of the arm hanging out the window''


ja sam upravo izbrisao svoje prodajne naloge i postavio sam se na 40

[thumbsup] [thumbsup] [thumbsup]



ja sam upravo izbrisao svoje prodajne naloge i postavio sam se na 40

[thumbsup] [thumbsup] [thumbsup]
[/quote]
[wink]

Ako nekoga zanima iz Ingre sam malo po malo izašao bez velikih stresova !
Pretrpio sam konkretan gubitak, ali i često donesem krive procijene !
Moj ulaz ponovo može biti samo iznad 40 kuna nikako na eventualnih 16 ili 12 do jeseni ako je ne dignete i ne jave se nove vijesti prije jeseni !
Na asku više nema mojih naloga, a nalog od cca 15.000 kom na 27 i nije bio moj !

Nadam se radi svih pristutnih da će Ingra objaviti nešto pozitivno pa up.
Drugim riječima put za dizanje dionice, a bar s moje strane, vam je otvoren, te vidimo se iznad 40 kao moja potpora daljnjeg rasta .

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.


Ako nekoga zanima iz Ingre sam malo po malo izašao bez velikih stresova !
Pretrpio sam konkretan gubitak, ali i često donesem krive procijene !
Moj ulaz ponovo može biti samo iznad 40 kuna nikako na eventualnih 16 ili 12 do jeseni ako je ne dignete i ne jave se nove vijesti prije jeseni !
Na asku više nema mojih naloga, a nalog od cca 15.000 kom na 27 i nije bio moj !

Nadam se radi svih pristutnih da će Ingra objaviti nešto pozitivno pa up.
Drugim riječima put za dizanje dionice, a bar s moje strane, vam je otvoren, te vidimo se iznad 40 kao moja potpora daljnjeg rasta .

Ok, pošteno, znači ako i budeš imao daljnjeg interesa provoditi vrijeme na forumu ingre pisati češ samo pozitivno a nikako negativno????
U drugu ruku mi ja žao što si izašao jer si mogao izaći nakon 3Q kada će cijena dionice puno bolje izgledati a i tvoj portfelj naravno! [sad]

Sve što pišem moje je osobno mišljenje i ne predstavlja nagovor na kupnju ili prodaju!!


Ako nekoga zanima iz Ingre sam malo po malo izašao bez velikih stresova !

Da vidili smo prošli ponedjeljak kako taj izlazak izgleda.
Jedino što se može snjim porediti je komad stijene kad se odvali u Omišu i potaraca par kuća.

Dionicu ingre ruši Chuck Norris u dogovoru s Don Kaćunkom !


Ako nekoga zanima iz Ingre sam malo po malo izašao bez velikih stresova !
Pretrpio sam konkretan gubitak, ali i često donesem krive procijene !
Moj ulaz ponovo može biti samo iznad 40 kuna nikako na eventualnih 16 ili 12 do jeseni ako je ne dignete i ne jave se nove vijesti prije jeseni !
Na asku više nema mojih naloga, a nalog od cca 15.000 kom na 27 i nije bio moj !

Nadam se radi svih pristutnih da će Ingra objaviti nešto pozitivno pa up.
Drugim riječima put za dizanje dionice, a bar s moje strane, vam je otvoren, te vidimo se iznad 40 kao moja potpora daljnjeg rasta .

Haha da uć ćeš kad cijena bude preko 40,ta ti je dobra, to možeš samo bedacima prodavat … kladim se da si već debelo unutra, pa manipuliraš masom slatkorječivošću, čudim se kako ti to uspjeva…ma zapravo i ne, na burzi su ionako 90 % ovce koje se šišaju. Živ ti meni bio, i zapamti onu, manje riječi manje štete ( ako ti je vec stalo do dobrobiti mase ) XD


ja sam upravo izbrisao svoje prodajne naloge i postavio sam se na 40

A zašto uopće stavljaš nalog na prodaju? Time samo pojačavaš količinu i dojam na prodajnoj strani, a ionako nećeš to prodati u skorije vrijeme. Trebali bi svi koji nemaju namjeru prodati unutar 10-15% veće cijene od trenutne maknuti naloge, pa nek bude 10-20000 komada na prodaji a ne 100 koliko je bilo nekidan.



Ako nekoga zanima iz Ingre sam malo po malo izašao bez velikih stresova !
Pretrpio sam konkretan gubitak, ali i često donesem krive procijene !
Moj ulaz ponovo može biti samo iznad 40 kuna nikako na eventualnih 16 ili 12 do jeseni ako je ne dignete i ne jave se nove vijesti prije jeseni !
Na asku više nema mojih naloga, a nalog od cca 15.000 kom na 27 i nije bio moj !

Nadam se radi svih pristutnih da će Ingra objaviti nešto pozitivno pa up.
Drugim riječima put za dizanje dionice, a bar s moje strane, vam je otvoren, te vidimo se iznad 40 kao moja potpora daljnjeg rasta .

Haha da uć ćeš kad cijena bude preko 40,ta ti je dobra, to možeš samo bedacima prodavat … kladim se da si već debelo unutra, pa manipuliraš masom slatkorječivošću, čudim se kako ti to uspjeva…ma zapravo i ne, na burzi su ionako 90 % ovce koje se šišaju. Živ ti meni bio, i zapamti onu, manje riječi manje štete ( ako ti je vec stalo do dobrobiti mase ) XD
[/quote]

Nikako te ne mogu prevariti, ali to je već iskustvo !

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.




Nije loše imati Ingru prije objave novog posla .

Da da i dobro je biti unutra kada se objavi da je posao kojeg se čekalo 2 godine izgubljen???
Nije dobro biti niti unutra niti van.
najbolje se maknuti s crobexa.
lp
[/quote]
A šta ako se objavi da je posao dobiven????
[/quote]
Dan prije nego se objavi budeš vidio mene jako aktivnog na temi (naravno nakon kaj kupim dionice, a ne prije).
U međuvremenu samo čekanje.
A vjeruj mi znam da li ima posla ili ne. Nije mi cilj drukanje i neću drukati jer mi se niti da niti išta postižem.
Znam kakva je situacija u ingri i to je to. lp

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

Znao si i na INGR 40kn i na IGH 3000kn.


Ja sam svoj prodajni postavil na 74.xx kuna….a do onda, valjda bum z jenom nogom već v grobu, a drugu kaktiga nebum ni ‘mel!
Vrag ti jebi takvu lepotu!
[bye]

Miči taj nalog da te ne pomete!
Pa ljudi moji ko je ovdje lud? Čemu stavljati nalog na prodaju ako čekaš 74 kune? Nije valjda da misliš da će te pobrati dok odeš van na kavu ili do dućana?
Ma mičite sve te naloge iznad 28-30 kn i smanjite količinu na asku. Lako ćete se postaviti kad se cijena probliži razinama na kojima mislite prodati.

New Report

Close