INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Što je ovo!?

Danas ni jedan post!?

Je li konzorcij otišao na produženi vikend da potroši zarađeno ili…

Evo, što znači kad ministri imaju dionice. Po izvješću pad dobiti preko 90% a cijena dionice ne pada!!!

Što bi dali da ovdje ima takvog obrambenog garda [wink], ili možda ova dionica to ipak ne zaslužuje [angry]

Bolje ništa , nego baljezgat nepismeno.

Stvarno nigdje nikoga na forumu, vjerovatno su svi na forumu igh-a objašnjavaju njihovim dioničarima da im je vrijeme da pređu u ingru! [wink]

Sve što pišem moje je osobno mišljenje i ne predstavlja nagovor na kupnju ili prodaju!!

dojadilo ljudima….ni bas dobro!!!


Nije loše imati Ingru prije objave novog posla .

Da da i dobro je biti unutra kada se objavi da je posao kojeg se čekalo 2 godine izgubljen???
Nije dobro biti niti unutra niti van.
najbolje se maknuti s crobexa.
lp

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

Ja sam svoj prodajni postavil na 74.xx kuna….a do onda, valjda bum z jenom nogom već v grobu, a drugu kaktiga nebum ni ‘mel!
Vrag ti jebi takvu lepotu!
[bye]

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!



Nije loše imati Ingru prije objave novog posla .

Da da i dobro je biti unutra kada se objavi da je posao kojeg se čekalo 2 godine izgubljen???
Nije dobro biti niti unutra niti van.
najbolje se maknuti s crobexa.
lp
[/quote]
A šta ako se objavi da je posao dobiven????

Sve što pišem moje je osobno mišljenje i ne predstavlja nagovor na kupnju ili prodaju!!

"Građevinari koji su jučer znatno podigli (lažni) dojam likvidnosti na Zagrebačkoj burzi danas ponovno ostaju po strani trgovine."

http://www.seebiz.eu/hr/closing-bell/zse/zagrebacka-burza-adris-grupa-dobitnik-dana,87261.html

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

http://seebiz.eu/hr/tvrtke/transport/atlantska-plovidba-bolje-od-plana%2c-iz-gubitka-u-dobit-od-10%2c34-milijuna-kuna,87201.html

Ovako će morati pisati za ingru nakon objave fi za 3Q [thumbsup]

Sve što pišem moje je osobno mišljenje i ne predstavlja nagovor na kupnju ili prodaju!!

Glede potencijala INGRE, u cijenu je uračunat i bankrot, još par poslića i bit će INGRA opet na 40-45kn… Ovo ne prodajem više, uzeto na 22kn ostavljam do daljnjega i nije više na izložbu.

26.11.2010 - Dan D




Nije loše imati Ingru prije objave novog posla .

Da da i dobro je biti unutra kada se objavi da je posao kojeg se čekalo 2 godine izgubljen???
Nije dobro biti niti unutra niti van.
najbolje se maknuti s crobexa.
lp
[/quote]
A šta ako se objavi da je posao dobiven????
[/quote]

Nemože se izgubiti nešto što se nije niti imalo. Prema tome Ingra nije izgubila posao već ga eventualno nije dobila, a to je velika razlika. Gubitak posla bi trebao imati odraza na kretanje cijene, dok njegovo ne dobijanje treba biti neutralno na cijenu. Prema tome kolega loš vam je druk, jako naivan i jeftin.

@minimini
Točno tako, kolega pobjeda se malo zaigrao s drukanjem i ulazima i izlazima u dionicu ingre, zadnji mu je ulaz preskup pa nikako da ponovno izađe, pa kolega pobjeda čekajte objavu posla pa onda izađite dostojanstveno! [angry]

Sve što pišem moje je osobno mišljenje i ne predstavlja nagovor na kupnju ili prodaju!!


Glede potencijala INGRE, u cijenu je uračunat i bankrot, još par poslića i bit će INGRA opet na 40-45kn… Ovo ne prodajem više, uzeto na 22kn ostavljam do daljnjega i nije više na izložbu.

[thumbsup]

Sve što pišem moje je osobno mišljenje i ne predstavlja nagovor na kupnju ili prodaju!!

New Report

Close