INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Još kad sam bio u ovoj dionici, rekao:

Ako ne prodajemo samo pomalo kupujemo, nebih imali s čim rušit, al ste svi kokošarili za povečat broj dionica, i potpomogli cilj da je srozaju, a s druge strane zašto poticati rast dionice čijem se vodstvu ne vijeruje ili u najmanju ruku sumlja…
PROČITATI TEXT ISPOD POSTA SVIJETLO SIVI..!!!

Jednom je slučajnost, drugi put podudarnost, treći put neprijateljsko djelovanje....



Zašto je čekao kraj tgovanja, kad je to mogao napraviti puno prije!? [bye]

šta misliš sve je to psihologija vidit ćeš naslov na seebizu koji je isto naravno platio
[/quote]

Ništa od toga po meni. To je vjerojatno netko od fondova dobio nalog za isplatu pa je danas morao stvoriti cash. Čekao je do kraja da vidi koliko će se skupiti na bidu. Ovim je ujedno stvorio i dozu panike da proba to dokupiti niže sutra-preksutra.


Zašto je čekao kraj tgovanja, kad je to mogao napraviti puno prije!? [bye]

zato sto je cjeli dan prodavao po malo….a di bi bila kupnja da je blokada bila na pocetku trgovanja… [cool] koja je ovdje bjezanija…. [bye]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Ovo je realnost i jedina istina prije 2Q, a onda ponovo 2Q realnost ;
1. Ingra – neto profitna marža minus 72,54% ili vrijednost 10,98 kn/dionica ( ostali građevinari u plusu)
2. Fundametalna ocjena 1 ( ostali građevinari 3-4 )
3. RS ocjena 1 ( ostali građevinari 5 )
4. Ekonomičnost financiranja 0,41 ( ostali građevinari 2,7 )

Da li mi netko može objasniti zašto bi za mene bilo povoljno da kupujem ili branim cjenu na 20 ili čak 21 ?
Da li je kolega koji izravno kontaktira Ingru dobio i neku pozitivnu vijest ili samo demant da nema negativne ?

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

13.7.2010.

Nego, nema tu potpore na 20-22 kune kako neki misle. Da bi bolje dočarao šta slijedi s potporom na 20-22, opisat ću to sa par pojmova:
– vruć nož
– maslac

Ne to nije bilo ni gatanje, ni drukanje, ni psihološka analiza, već tehnička analiza.

I ne, ovdje hanfa nema šta činit, cijena ove dionice je odraz stvarnog stanju ( i procjene budućeg ) kako u ovoj firmi tako i u hrvatskom gospodarstvu općenito.

A vidim neki i dalje ne znaju šta znači držat rizičnu dionicu. A vidim neki su i dalje uvjereni da će zaradit bogatstvo nabrzaka. Ti su glavni kandidati za šišanje.

I uvijek im je ista priča kad dionica pada: krivi su fond menadžeri, kriva je hanfa, krivi su margini, ma svi su krivi jedino nisu oni sami koji su dionice kupili, slijedeći kojekakve megalomanske ideje o rastu. Uvijek ista priča.

never surrender

Pozdrav svim dionicarima

Sad me saslusajte dobro. Ko me zna dugo sam na forumu i da sve sto sam napisao kad tada je doslo na vidjelo bilo odma bilo nakon par mjeseci. Prodajte ingru i pregrizite govno jer ovo vise nije zahebancije ovo je previse komada na prodaju da bi bila navlakusa na tako nelikvidnoj dionicu a ja se trudim nesto saznat i niko nista nezna. Inace da je plan da je nakupaju znao bi vjerujte :).

Ukratko necu se sa nikim raspravlnati o nes dokazivati nego samo pogledajte moje postove i na drugim dionicama i kada sam ja to pogrijesio.

Pozdrav,
I pumo srece sta god napravili

nije bitno dal dobis pare na racun, glavno da prikazes dobit, kuš ne!

Mi da prodamo ti da kupiš dobra ti je ideja

Usput nikad čuo za tebe a i ne zanima me imam vlastitu pamet…

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi

He, he!
Odjedamput i onima koji su sudjelovali u rušenju i kupovali na 23,XX ne odgovara više ovaj pad. E pa dečki, može to još dole, da malo i Vi osjetite gubitak.
Tko Vam je kriv što niste bili na skupštini dioničara, moglo se mnogo toga pročitati između redaka!
Držite gaće, sutra! [bye]


He, he!
Odjedamput i onima koji su sudjelovali u rušenju i kupovali na 23,XX ne odgovara više ovaj pad. E pa dečki, može to još dole, da malo i Vi osjetite gubitak.

Znači tebi je u redu da gubiš novce sve dok ih gubiš u "dobrom društvu"?

Evo i nešto dobro

Velik pad uz velik promet..to u konačnici nije tako loše..
Šta bi bilo da je veli pad , a mal promet?

Jednom je slučajnost, drugi put podudarnost, treći put neprijateljsko djelovanje....



He, he!
Odjedamput i onima koji su sudjelovali u rušenju i kupovali na 23,XX ne odgovara više ovaj pad. E pa dečki, može to još dole, da malo i Vi osjetite gubitak.

Znači tebi je u redu da gubiš novce sve dok ih gubiš u "dobrom društvu"?
[/quote]
Ovo više nije stvar "društva", a trenutna cijena i buduća nema baš nikakve veze s njim. Bit će Vam malo jasnije za par dana! [rolleyes]

NAs skupstini se ne cita izmedju redaka vec uprava odgovara pred dionicare i odgovoara na pitanja a ne govori izmedju redaka.

BArem je to u normalnim zemljama.

Ovo nema veze sa Ingrom, sve uprave u RH se tako ponasaju.

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

New Report

Close