INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ovdje upišite svoj komentar… [cry] što uradi crni Igore, pa koncert je bio odličan, nije vrag da nisu platili

Zašto je čekao kraj tgovanja, kad je to mogao napraviti puno prije!? [bye]

ja se neću više Ingrati sa Vama

hm, ja sam dobio ovih zadnjih 484 komada a da mi je baš drago i nije…

Kolega vulkan, vi ste čarobnjak, prijedlog da promjenite nik u ČAROBNJAK za INGRU

[smiley]
[lol]

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE


Zašto je čekao kraj tgovanja, kad je to mogao napraviti puno prije!? [bye]

šta misliš sve je to psihologija vidit ćeš naslov na seebizu koji je isto naravno platio

''The type of car you drive doesnt matter. The only thing that matters is the SIZE of the arm hanging out the window''

Evo baš sam kontaktirao s osobom iz ingre zaduženu s investitorima, i pitam imali kakvih negativnih vijesti u ingri, kaže mi nema nikakvih negativnih vijesti, jedine negativne vijesti jesu da netko namjerno ruši ingru, i stvara negativne vijesti…… A sada koliko će rušiti vidjeti ćemo, valjda će opet biti dokupa…..

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/

Ova vaša Ingra je destruktivna prema cijeloj Burzi.Ode krava skroz uskoro zbog dvije slabo pečene Ingrine šnicle.Što se treba dogoditi da ju stave na onu listu za promatranje među ostale dionice s posebnim potrebama ?

Historia nie jest tylko czarna i nie jest tylko biała. Tak widzę i swój ślad na życiowej drodze.


sumljivo oba puta kad sam pokupio po 500 komada sa aska neko naknadno rušio pokušavaju me preplašit ali ništa od toga imam vremena sutra je drugi dan
Imam molbu za konzorciji može da spustite do 18 pa da dignem gotovinski pa da još malo kupim
ako se netko želi izkrcat neka se javi na pm

ne treba stvari nepotrebno stavljati na private, za koji dan će to moći i javno iskrcati po toj cijeni


Zašto je čekao kraj tgovanja, kad je to mogao napraviti puno prije!? [bye]

zato sto bi onda i Vi kolega poceli prodavati svoje i spasavati zivu glavu…
ovako ste se natrpali na bid (Vi mali investitori) i baja vas je okitio…

cuvajte se, jer od ovaga Vas Brutalni kapital ne moze zastititi…

naime – moderatori brisu moje postove, koji su , gle cuda, svi od reda cista istina…

[cool]


Evo baš sam kontaktirao s osobom iz ingre zaduženu s investitorima, i pitam imali kakvih negativnih vijesti u ingri, kaže mi nema nikakvih negativnih vijesti, jedine negativne vijesti jesu da netko namjerno ruši ingru, i stvara negativne vijesti…… A sada koliko će rušiti vidjeti ćemo, valjda će opet biti dokupa…..

uvijek je najbolja informacija iz prve ruke, idem i ja zvati Igora ili novog člana nadzornog odbora, jer on sigurno zna zašto institucije ne rade svoj posao i zašto su Ingrini resursi ovako potcijenjeni, da nije ukrcaj i kod njega u pitanju


Zašto je čekao kraj tgovanja, kad je to mogao napraviti puno prije!? [bye]

Napravio na kraju, jer sutra neće moči dobiti tu cijenu ni blizu…

Priče o rušenju su magla u oči ulagaćima…
Ako firma misli da vrijedi puno više, brzo bihse našao ulagač koji bih to pokupovao…
a ako vrijedi zašto su ONI RASPRODALI SVOJE UDIJELE???????????????????

Jednom je slučajnost, drugi put podudarnost, treći put neprijateljsko djelovanje....

New Report

Close