INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

hvala konzorciju podebljo sam portfelj upravo za 540 komada sutra vam prodajem za 24

''The type of car you drive doesnt matter. The only thing that matters is the SIZE of the arm hanging out the window''

@ rader
Da sutra će ić na 20, pa prekosutra na 15 itd. Koliko ovdi ima zlobnih ljudi,pa čujte se.

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.


Pa ljudi moji ingra stoji dobro, nedajte se isprovocirati i navlačiti na prodaju, mogli bi ste zaplakati,
čuvajte ovu dionicu sad slijedi njen oporavak, top 10 nitko ne prodaje nego upravo suprotno, nedajte svoje novce klošarima i ubrzo ćete pošteno naplatiti svoj trud!!

Ovo bi držalo vodu da nije trenutno matematički (odnosno financijski) isplatljivije prodati po većoj, a kad padne kupiti po manjoj, ili čekati jedan od idućih dana i kupiti još niže.

Dok se to ne okrene nema naplate [angry]

Puče INGRa

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"


Mislim da je danas pred zatvaranje blokada neizbiježna, a sutra spred prema dole!!!

Zbog svim mučenika u ovoj dionici to ne želim..

p.s. posjedujem 1 kom..


Ti imaš nekakvu kuglu ili si samo pogodio za ovu blokadu?

…i tako to dojde….blokada!

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!

kakav je ovo krah, netko očito cilja na aktivaciju novog vala margina sutra po 20 kn [embarass]


Danas vam je prilika, ovako jeftina

Imali smo ovih godina tih povoljnosti čudo…tako da mi je otišao kat kuče u te povoljnosti…

a nije sve zlo za zlo, mogle su i gaće [lol]

Jednom je slučajnost, drugi put podudarnost, treći put neprijateljsko djelovanje....

eto neko iskrca 6-7 tisućica..

Mislim da će sutra na početku i 20 biti puno!

Jednom je slučajnost, drugi put podudarnost, treći put neprijateljsko djelovanje....



Mislim da je danas pred zatvaranje blokada neizbiježna, a sutra spred prema dole!!!

Zbog svim mučenika u ovoj dionici to ne želim..

p.s. posjedujem 1 kom..


Ti imaš nekakvu kuglu ili si samo pogodio za ovu blokadu?
[/quote]
Pa toliko sam bio u ovoj dionici da znam kako diše.. [lol]

Nažalost volio bih da je ne čitam tako dobro, jer sam to več viđao kada sam bio u njoj 5-6 000 kom

Jednom je slučajnost, drugi put podudarnost, treći put neprijateljsko djelovanje....

sumljivo oba puta kad sam pokupio po 500 komada sa aska neko naknadno rušio pokušavaju me preplašit ali ništa od toga imam vremena sutra je drugi dan
Imam molbu za konzorciji može da spustite do 18 pa da dignem gotovinski pa da još malo kupim
ako se netko želi izkrcat neka se javi na pm

''The type of car you drive doesnt matter. The only thing that matters is the SIZE of the arm hanging out the window''

Da mozda Nadan ne prodaje svoje dionice? Koliko ih on ima?

WWW.THEVENUSPROJECT.COM

New Report

Close