INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

izgleda da ni minimini nije uspio u svojoj borbi, ovo danas je veliki trijumf konzorcija…..
ispričavam se svim forumašima što sam zakazao u obračunu s konzorcijem, ali ipak imam i plan B koji čuvam za kraj…….
pozdrav svima, držite se……..


Pa ovaj veliki ne deluje kao strašljivac, oće čoek da izađe. Sad se sakupilo i nešto bida, no s obzirom na današnju sveću i jak volumen, to veoma loše izgleda.

Ko smatra da će na ovome da zaradi pare neka iskešira 300 iljada i to je to.

No, pre mi se vidi da je ovo tek krenulo lošim smerom te da je ovo tek početak dugotrajnijeg ronjanja.


već godinu dana ronimo kad tad moramo poletit,ako ovaj nije strašilo onda neznam stvarno jer svako normalan bi stavlja manje naloge ne sve u komadu

''The type of car you drive doesnt matter. The only thing that matters is the SIZE of the arm hanging out the window''

OK evo vam malo zraka !

Sada vas molim da popouniti bid

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

[/quote]
već godinu dana ronimo kad tad moramo poletit,ako ovaj nije strašilo onda neznam stvarno jer svako normalan bi stavlja manje naloge ne sve u komadu
[/quote]

Znam ja da vi volite da ronjate, ali ovo vam ne izgleda tehnički dobro. Možda će nalog da se makne il će neko da ga pokupi, no sutra bi mogli nastaviti dalje….

Tira tara i pastira u frulicu kad zasvira...

na temelju kojih vijesti očekujete rast vi koji ste unutra? sve pozitvno smo već čuli a dionica ingre roni i dalje. ako još vani zacrveni par dana vidjet ćemo ingru brzo ispod 20 kn

moje poruke nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje


OK evo vam malo zraka !

Sada vas molim da popouniti bid


šta to si ti kao postavio nalog možeš mislit pošalji mi na pm nalog i sve ti pokupim od jednom

''The type of car you drive doesnt matter. The only thing that matters is the SIZE of the arm hanging out the window''



OK evo vam malo zraka !

Sada vas molim da popouniti bid


šta to si ti kao postavio nalog možeš mislit pošalji mi na pm nalog i sve ti pokupim od jednom
[/quote]

opa, ima se … [lol]



OK evo vam malo zraka !

Sada vas molim da popouniti bid


šta to si ti kao postavio nalog možeš mislit pošalji mi na pm nalog i sve ti pokupim od jednom
[/quote]
[lol]

još jednom i više puta popunite bid, [rolleyes]

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

@loris

stavljaš sretne smajliće a prodaješ s minusom, spominješ i margine? postovi ti izgledaju kao da se zaj..avaš?
ne znam kako to komentirati…

fotije, 26.07.2010. u 12:47
već godinu dana ronimo kad tad moramo poletit,ako ovaj nije strašilo onda neznam stvarno jer svako normalan bi stavlja manje naloge ne sve u komadu

Pa dobro jutro kolega, a ko kaže da je ikada imao i jednu akciju Ingre? Nekima je ovde očito dobra šega, a naivčina uvek za njivu pođubrit. A neki i prolupaju kad odu u bankrot, no toplo se nadam da to ovde nije slučaj.

Ne verujte nikome, osim zdravom razumu, sopstvenom iskustvu i kvalitetnoj proceni. Sve ostalo su trice i kučine.

Navedite mi barem tri dobra razloga zašto bi vi sad kupovali Ingru, al ne na rekla-kazala osnovi?

Tira tara i pastira u frulicu kad zasvira...

Kolege,
meni istrijanu teško možete prodavati "fazone", morati će se dokazati ili na bidi ili asku.

, a ono što je bitno je činjenica da sve statistike govore o Ingri na 10-15 kuna, ali i poslovne okolnosti.
igh na 1200, a thnk na 800

tko ima strpljenja da sačeka ove "fazone" odnosno njihovo liparsko trejdanje i ponovo rast neka ne prodaje ništa.

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

evo imaš 7000 kom do 22,50

New Report

Close