INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Prodaj malo po bidu da se nebi puno digla cijena. [angry]

bit će bolje................

I šta ćete sad navodit svaki poso u svetu i nadat se da će ingra sudelovat?

Nema šanse, ko će angažovat bankrotisano preduzeće koje ne može finansirat niti sopstvene dospele dugove, a kamoli nove projekte. Ima neka brana nova koja se gradi u Kampućiji, će i na tom poslu da sudeluje Ingra? Svašta, svaki dan neka nova glupost.

Ovo su poslovi za RME, CEZ i slične kompanije… odnosno ABB i povezana lica.

Tira tara i pastira u frulicu kad zasvira...

danas opet zatišje na forumu…..

svaki put kad nastena zatišje krenemo u +

[thumbsup]

Da nisu onako jako oprali dodika kada je bio u hr u otvorenom mozda bi i dobili posao.,taj posjet u hr nije sigurno jos zaboravio..

Kreditori uvijetuju izvođača zato mislim da Ingra ima jako malo šanse da ne kažem nikakve.
Kod nas Vlada vlada po sistemu 3 za 1 ili plati 3, a dobiju 1, kod njih je taj omjer znatno povoljniji 5-6 za 1.

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.



Da, ali da li će to biti dovoljno da danas narastemo 40% ili će minimi ipak morati podnijeti prijavu Hanfi?
[/quote]

samo je pitanje koji petak




Da, ali da li će to biti dovoljno da danas narastemo 40% ili će minimi ipak morati podnijeti prijavu Hanfi?
[/quote]

samo je pitanje koji petak
[/quote]

mislim da je pravo pitanje: koji petak, koje godine? [wink]

moji postovi na forumu su moje mišljenje, nisu financijski savjeti niti poziv na kupnju/prodaju dionica ili ulaganje u iste

Zašto HANFA dopušta ovakvu manipulaciji na INGRI K/p, tko prati zna zašto pitam!?

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

Malo analize prije 2Q
– ukupna imovina 1,35 milijardi kn
– zalihe 331 milijun kn-a
– kapital 424 milijuna kn-a
– ukupno obveze 1,72 milijarde

dugoročni trend – minus
fundametalna valuacija dionice – skupa
likvidnost dionica – vrlo velika
rizičnost dionice – niska
TA konsenzus na 18 mjernih točaka – kupiti dionicu

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.


Zašto HANFA dopušta ovakvu manipulaciji na INGRI K/p, tko prati zna zašto pitam!?

Ne razumijem, u čemu vidiš manipulaciju?

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!

koliko ocita manipulacija cijenom,,naivni im prodaju ispod 25 a oni kupuju!!!Samo se vi plasite ovih tisucica iznad 25 niti jedan nece prodati samo dokupiti


Malo analize prije 2Q
– ukupna imovina 1,35 milijardi kn
– zalihe 331 milijun kn-a
– kapital 424 milijuna kn-a
– ukupno obveze 1,72 milijarde

Malo si pogriješio kod obveza.

Preračunao si se za čak 362.426.000 Kn… A što je to za neke, sitniš [lol]

[lol]

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/

New Report

Close