INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

http://web1.slobodnadalmacija.hr/Hrvatska/tabid/66/articleType/ArticleView/articleId/47020/Default.aspx

Potpredsjednik Iračkog Kurdistana: Naši "rođaci" Hrvati obnovit će nam Irak

– Hrvatska je jedna od najljepših zemalja u kojima sam boravio, a pogotovo bih zahvalio na toplom i srdačnom prijamu od hrvatskih vlasti, posebno predsjednika Stjepana Mesića. Kurde nikada život nije mazio, ali mi smo jak, ponosan i hrabar narod, koji je sada sastavni dio demokratskog Iraka i želimo živjeti u lijepo uređenoj zemlji, a u tomu nam mogu pomoći hrvatske tvrtke, zaključio je Ali Korset.

Evo zašto je Stipe bitan kao predsjednik NO Ingre.



Pa nemoj tako. Ako sutra ne ode na 35,00 kn, minimini prijavljuje nepoznatog počinitelja Hanfi.

Kolega isprvak netočnog navoda. Minimini prijavljuje poznate počinitelje hanfi.
pozdrav
[/quote]
kolega, zasto odmah danas ne kontaktirajte HANFU…pobogu, samo spamate forum s tim svojim prijavama…neznam kome vec sve niste dosadili…i sto vam znaci ono "ako ne naraste do petka na 35" … kaj je tako nesto dozvoljeno na forumu…i sto onda, kao u tom slucaju ne biste objavili to o cemu danima laprdate…inace si procitajte pravila foruma a sto se posebno odnosi na clanak 13. …

13. Prihvaćanje ovih pravila
Prihvaćajući ova pravila obvezujete se da nećete namjerno objavljivati lažne informacije, lažno se predstavljati, prijetiti, ugrožavati, obmanjivati, vrijeđati po bilo kojoj osnovi ili na bilo koji način povređivati prava drugih korisnika i kršiti zakone Republike Hrvatske. Poslovni.hr zadržava pravo brisanja, mijenjanja, premještanja i zatvaranja tema na forumu koje nisu u skladu s pravilima.

Optimist - loše informirani pesimist


http://web1.slobodnadalmacija.hr/Hrvatska/tabid/66/articleType/ArticleView/articleId/47020/Default.aspx

Potpredsjednik Iračkog Kurdistana: Naši "rođaci" Hrvati obnovit će nam Irak

– Hrvatska je jedna od najljepših zemalja u kojima sam boravio, a pogotovo bih zahvalio na toplom i srdačnom prijamu od hrvatskih vlasti, posebno predsjednika Stjepana Mesića. Kurde nikada život nije mazio, ali mi smo jak, ponosan i hrabar narod, koji je sada sastavni dio demokratskog Iraka i želimo živjeti u lijepo uređenoj zemlji, a u tomu nam mogu pomoći hrvatske tvrtke, zaključio je Ali Korset.

Evo zašto je Stipe bitan kao predsjednik NO Ingre.


…kolega, to je vijest od 20.03.2009. sto znaci da je sad stara vise od godinu dana…
ali ne treba ocajavati zasto cijena ne ide odmah gore…treba biti strpljiv, vjerovati i nadati se da ce u skoroj buducnosti ingra opet pokrenuti novi investicijski ciklus, a sto ce privuci i vojsku novih investitora, pa ce s time i sama cijena vec porasti…a cini se da je ingra upravo na pravom putu da to i napravi…pitanje je sada samo koliko ce trebati jos dugo cekati..(lp)

Optimist - loše informirani pesimist

Hanfa se bavi svojim prihodima……nemaju vremena za Zakone…..

p.s. MESIĆ JE SJAJNO RJEŠENJE …….. nemojte ga podcjenjivati. On će dati motivaciju INGRI, meni
osobno je to izvrstan potez Uprave.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!



http://web1.slobodnadalmacija.hr/Hrvatska/tabid/66/articleType/ArticleView/articleId/47020/Default.aspx

Potpredsjednik Iračkog Kurdistana: Naši "rođaci" Hrvati obnovit će nam Irak

– Hrvatska je jedna od najljepših zemalja u kojima sam boravio, a pogotovo bih zahvalio na toplom i srdačnom prijamu od hrvatskih vlasti, posebno predsjednika Stjepana Mesića. Kurde nikada život nije mazio, ali mi smo jak, ponosan i hrabar narod, koji je sada sastavni dio demokratskog Iraka i želimo živjeti u lijepo uređenoj zemlji, a u tomu nam mogu pomoći hrvatske tvrtke, zaključio je Ali Korset.

Evo zašto je Stipe bitan kao predsjednik NO Ingre.


…kolega, to je vijest od 20.03.2009. sto znaci da je sad stara vise od godinu dana…
ali ne treba ocajavati zasto cijena ne ide odmah gore…treba biti strpljiv, vjerovati i nadati se da ce u skoroj buducnosti ingra opet pokrenuti novi investicijski ciklus, a sto ce privuci i vojsku novih investitora, pa ce s time i sama cijena vec porasti…a cini se da je ingra upravo na pravom putu da to i napravi…pitanje je sada samo koliko ce trebati jos dugo cekati..(lp)
[/quote]

Kolega svi znaju da je to vijest od prošle godine ali pošto niste razumjieli ili nećete da razumijete ovo sam napisao kako bih objasnio koliko je izbor Stipe Mesića u NO ingre odličan potez za sklapanje novih poslova jer čovjek ima ugled u arapskom i svijetu biviših nesrvrstanih. Kad se vidi gdje je kao predsjednik putovao i uspostavio dobre kontakte direktno sa svojim kolegama predsjednicima, onda je jasno da su to većinom dobra potenicajlna tržišta za Hrvatske kompanije pa i ingru.
nadam se da vam je sada jasno a ako nije mogu ja i ponoviti. hvala

Kolega amilo, zašto se prepucajete s mini-jem. Zar ste vi zaposlenik Agrama, pa ste se našli uvrijeđeni?

Chávez grew up in a small house composed of large palm leaves.


Kolega amilo, zašto se prepucajete s mini-jem. Zar ste vi zaposlenik Agrama, pa ste se našli uvrijeđeni?

…bar da jesam…
…no kad se nekome od strane moderatora dopusta da krsi tu famoznu tocku 13. pravila foruma, te javno vrijedja i iznosi svoja nagadjanja pitas se tko je tu zapravo clan tog famoznog konzorcija…

Optimist - loše informirani pesimist


http://web1.slobodnadalmacija.hr/Hrvatska/tabid/66/articleType/ArticleView/articleId/47020/Default.aspx

Potpredsjednik Iračkog Kurdistana: Naši "rođaci" Hrvati obnovit će nam Irak

– Hrvatska je jedna od najljepših zemalja u kojima sam boravio, a pogotovo bih zahvalio na toplom i srdačnom prijamu od hrvatskih vlasti, posebno predsjednika Stjepana Mesića. Kurde nikada život nije mazio, ali mi smo jak, ponosan i hrabar narod, koji je sada sastavni dio demokratskog Iraka i želimo živjeti u lijepo uređenoj zemlji, a u tomu nam mogu pomoći hrvatske tvrtke, zaključio je Ali Korset.

Evo zašto je Stipe bitan kao predsjednik NO Ingre.


Ako je ovo karta na koju ti igras i ocekujes rast ingre mogu ti jedino reci da su ti tablete prejake
Ingra moze rast:
1. Objavom dobitka zestokog posla cca 50mil e
2. Povratkom likvidnosti na ZSE
3, Moj osobni favorit, da Igor donira dionice i ode traziti duhovni mir na Nepal !
Dotle bit ce lokva oko koje zuje muhe !

Dionicu ingre ruši Chuck Norris u dogovoru s Don Kaćunkom !

Ako je ovo karta na koju ti igras i ocekujes rast ingre mogu ti jedino reci da su ti tablete prejake
Ingra moze rast:
1. Objavom dobitka zestokog posla cca 50mil e
2. Povratkom likvidnosti na ZSE
3, Moj osobni favorit, da Igor donira dionice i ode traziti duhovni mir na Nepal !
Dotle bit ce lokva oko koje zuje muhe !

Čudim se kako niste u stanju razumjeti povezanost dobivanja posla u Kurdistanu sa prijateljskim odnosima Mesića i Kurdistanaca. Što mislite o Libiji i prijateljstvu sa Gadafijem, te ogromnim novcem koji Libija planira ulagati u infrastrukturu.


Ako je ovo karta na koju ti igras i ocekujes rast ingre mogu ti jedino reci da su ti tablete prejake
Ingra moze rast:
1. Objavom dobitka zestokog posla cca 50mil e
2. Povratkom likvidnosti na ZSE
3, Moj osobni favorit, da Igor donira dionice i ode traziti duhovni mir na Nepal !
Dotle bit ce lokva oko koje zuje muhe !

Čudim se kako niste u stanju razumjeti povezanost dobivanja posla u Kurdistanu sa prijateljskim odnosima Mesića i Kurdistanaca. Što mislite o Libiji i prijateljstvu sa Gadafijem, te ogromnim novcem koji Libija planira ulagati u infrastrukturu.


R
Arape znam malo bolje od tebe.
Em je stari jos u bivsoj jugi sverca snjima em sam x puta bio u Tunisu.
To famozno prijateljstvo Gadafi – Stipe je obican drek.
Da tu ima p od prijateljstva imali bi prilike vidjeti sator na zrinjevcu.
Gadafi nikad nije oprostio to sto je Jurica morao u WC dok je Libijac govorio u UN-u i naseg dragog ambasadora koji je ima destilanu u ambasadi.

Dionicu ingre ruši Chuck Norris u dogovoru s Don Kaćunkom !

Moram se prvo ispričati cromanu i ostatku ekipe danas sam postao krivi graf i za ne falit to je graf kojeg sam ja prepravio dakle na orginalnom grafu nema 5 ice i pada ispod 20 kn uostalom vidili ste orginalni graf postao ga je croman. Još jednom isprike zbog nastale pomutnje.
Ovo je graf koji sam htio poslati.

@ loris vidiš kako to izgleda na KRAS-R-A kad se nađu dva- tri velika kupca koji žele kupovati dionicu
čitaj ako ih ne možeš pobjediti pridruži im se. Usput mali savjet ne trpaj sva jaja u istu košaru kad već igraš opasnu igru rasprši novce na više firmi koje su u problemima neke će se i izvući i nadoknadit će eventulne pušinge na ostalima

@nikson
zahvaljujem na dobrom savijetu i ja sam ga svijestan, ali postoje problemi;
1. Ako krenem van iz Ingre cijena bi mogla dobro pasti, a od toga nema nitko ništa
2. Previše sam u Ingri koja ima najveći gubitak ( s time da nije u stečaju ) na burzi
3. Kras – po meni jedna od najboljih dionica na duge staze, ali sada je skupa
4. Da sada izađem iz nikad povoljnije Ingre i uđem i sl. sudbinu druge dionice izgleda mi kao iz šupljega u prazno iako stoji konstatacija da je rizik disperziran, ali previše sam čekao
5. Da je taj graf koji si postavio točan znam i ja, a Rješenje – nema ga, čekati sudbinu, i to je to !


@amilo3438

sve korektniji i jasniji, ipak sam te krivo procijenio u startu moja, isprika.


@trut

mislim da ne možeš podcijeniti Arape, a ni Gadafia. O ovome i ja mogu puno reći, ali biti ću kratak ;
Gadafi i HR ne funkcioniraju iz razloga očekivanja Gadafija javne isprike Hrvatske, a za što naši političari nemaju odobrenje EU i USA. Vrlo ironično jer Libijsku naftu crpe Ameri, a u svojim uredima u Libiji imaju sliku upravo Gadafija, a ne Obame dok s druge strane javno Gadafi najviše kritizira Amere. Ustvari interes je interes, vrlo jednostavno.
Stipe je imao dobre poslovne ideje pa i načelne dogovore s mnogim Arapima, Rusima pa i susjedima, ali nije došla dozvola od EU za realizaciju istih, a kako se ne bi narušila "ravnoteža" moći .
Moć u plinofikaciji, elektranama, lučkim robnim terminalima i naravno opskrbi nafte. Ulaskom HR u EU interesi su obrnuti.


@minimini

gotovo sam siguran da ova večernja ekipa ima slične nade kao mi, oporavak Ingre, a njihova provokacija je zapravo pitanje samom sebi da li su dobro napravili ili će napraviti ulaskom u dionicu. Međutim to se svi pitamo kao i za svaku drugu dionicu.
Prave mustre se otvaraju prije otvorenja ZSE-a, nakon zatvaranja, te kontinuiranim opstruiranjem naših mišljenja sa po 3 jedinice svakom. Vidio si kako su se danas uzbudili kada sam istim jezikom odgovorio na njihove horoskope (čast izuzecima), a i mnoge potpuno upućene zvijezde su se javile ovih dana.

U svakom slučaju tvoj efekt prijetnje prijavom danas je donio ploda, ali ako je blef "come back" bi mogao biti dvostruk. Ja više nemam snage braniti Ingru danas sam je držao do 25 koliko sam mogao, a onda je i to na kraju probijeno na mom zadnjem nalogu od 24,95 od 888 dionica.

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

New Report

Close