INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.




Ovaj grafić je promašio target odbijanca za 5%. Toliko o Cromanovim analizama.


@HChavez

Tipicno Hrvati.Samo kritika.Graf Ingre je pokazivao na 2 intervale (naznacene sa crvenim pravokutom i brojkom 1 i 2 )

1 je pokazivao pad prema intervali 23.20 -22.40 (znaci negde u toj intervali se moglo kupiti Ingru ako se vjrovalu u graf i analizu)

2 pokazivao na interval 25.60 – 26.40 (u toj intervali se moglo prodat prema anlizi

Ako sada gledamo sa positivnim ocima onaj koje je pratio graf Ingre vidi privitak, mogao je zaraditi relativno sigurno 3 do 4 kune.

Ovo je positivan pogled…

Graf je stvoren 11-07-2010 i naravno da se pratio unapred sa intrady analizom mogao je biti jos tocniji

Ali interesantan je taj negativan pogled sto imate kad vam se daju analize…
[/quote]

Postoje situacije kada cijena iskoči izvan kanala i kada graf više nema veze sa stvarnošću. Upravo će se to i desiti a svi oni koji budu prodavali na osnovu grafa će ostati kratkih rukava kada cijena skoči gore. To će se desiti kada netko jači skupi dovoljno dionica i kada odluči dići cijenu gore. Do takda možemo svi mi pisati što god hoćemo. Mislim da je taj trenutak jako blizu stoga prodavači oprez.
[/quote]
pa što nije probijanje kanala prema gore jedan od buy signala? sigurno je da će se jednom dogoditi, samo ovisi kada i na kojoj cijeni
[/quote]

Pogledajte gdje su postavili nalog na prodaju od 18.533 komada pa će vam sve biti jasno. Jednostavno konzorcij neda proboj prema gore i tako će ostati sve dok se oni ne odluče maknuti ili im netko jači ne pomrsi račune.




@loris
, konzultant, bob rock i ostali

s obzirom da opet sjedite u INGRI i mastate o rastu Brutalni Kapital Vam poklanja analizu INGRE.

Loris,
ukoliko zelite nauciti tehnicku analizu – mogu Vas poduciti kako da izbjegnete masne gubitke.

ovo vrijedi i za ostale.

ps. zahvaljivati cete mi kasnije.
[wink]

sjedim u ingri i mastam o rastu. [cool]
imam jos dosta dionica ali nadokupljujem samo ingru. [thumbsup]
svaki mjesec 10000-15000 kn.margina nemam,privatnih kredita nemam,lizinga nemam.
jel ce porast za 6 mjeseci ili godinu,dvije nije mi vazno.
kod ovakve dionice tj firme,situacija vrlo lako ode iz jedne krajnosti u drugu.posto ulazes u znanje,takve si primjere mogao vidjeti na drugim burzama.ulagavsi u znanje shvatio sam na svoju srecu da nikad necu postati najpametniji covjek na svijetu pa sam odustao.ovo moje ulaganje je izrazito spekulativno.ako se ukljuci tvoj brutalni kapital takodjer iz spekutalivnih razloga i ja cu dobiti svoje mjesto pod suncem.ako se to ne ostvari,popusit cu muski i dalje zivjet ko muskarac.
znaci spreman sam na gubitak,a ocekujem profit.to ti je ukratko moja filozofija.
jednostavno sigurne zarade od par % me ne zanimaju na burzi jer to ostvarujem kroz druge poslove i ulaganja. [cool]
[/quote]

Potpisujem!

Antikristi i masoni, komunisti, ovi-oni, šire sotonske fraze da nas poraze! E moj narode....

zna neko dali je završila skupština

''The type of car you drive doesnt matter. The only thing that matters is the SIZE of the arm hanging out the window''

Prije mjesec dana napisao sam da su Ingra i Indg best buy.
Indg polako se pokazuje točnim.

Za Ingru gotovo svi mjerni idikatori govore o snažnom rastu.
Istina da indikatori kao pomični prescjeci zatim ekstremni indikator krajnjih granica SMI kao i NVI indikator neiskusnih ulagača ne vide rast, ali svi ostali indikatori daju rezultat snažnog rasta.

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

Zar nitko od vas dugoročnih investitora nije išao na skupštinu?
Ako ništa da iz prve ruke upoznate tu ekipu koja vodi firmu u koju ste uložili tolike pare.

ja sam mislio ić ali ljepše je na Hvaru, ali zato danas moram visit za kompom do objave

''The type of car you drive doesnt matter. The only thing that matters is the SIZE of the arm hanging out the window''


Prije mjesec dana napisao sam da su Ingra i Indg best buy.
Indg polako se pokazuje točnim.

Za Ingru gotovo svi mjerni idikatori govore o snažnom rastu.
Istina da indikatori kao pomični prescjeci zatim ekstremni indikator krajnjih granica SMI kao i NVI indikator neiskusnih ulagača ne vide rast, ali svi ostali indikatori daju rezultat snažnog rasta.

i, što onda ne raste?
nitko od vas ne da svoj keš za rast, ali bi da drugi kupuju za vas i dižu vam cjene.
ja barem znam zašto ne kupujem i ne dižem cijenu, ali zašto vi ne dižete cijenu?
da ste svi što drukate za rast umjesto svakog posta kupili po 100 dionca Ingre sad bi ona bila 30 kn
ovako sve vidi da vi uopće ne vjerujete u rast za koji tvrdte da je siguran [bye]

Sve što pišem je osobno mišljenje bez sugestija i odgovornosti, tekst je predmet diskusije !!!!!!!!!

@doko
za razliku od većine odvdje ja svoju misao uvijek zavšim i ne izrugujem ostale, te ponovo te pozivam da pričitaš moj članak koji se povukao ; "NVI indikator neiskusnih ulagača ne vide rast" i tu je problem.
Više nitko ništa ne vjeruje, ali izgleda da su neki upravo to i željeni napraviti, ali nadam se da će svoju riječ minimini i konzultant odraditi.
Nije problem rušiti cijenu bez cilja u psihozi problem je sada dignuti istu za i bez cilja.
Sada će ingra morati dugo mirovati da se momentum okrene !

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

Molim kratko izvješće kako napreduje projekt Posedarje Rivijera

Historia nie jest tylko czarna i nie jest tylko biała. Tak widzę i swój ślad na życiowej drodze.


Sada će ingra morati dugo mirovati da se momentum okrene !

mozda i jesi bazno dobronamjeran, ali svaki dan pises drugo. danas ce dugo mirovati, jucer samo sto nije poletjela, a prekjucer si htio sve rasprodati jer ce pasti na nulu

Di je ta obavijest vise, sav se tresem !
Nije valjda da čekaju s objavom minut do 12 kako bi izbjegli rasprodaju ?
Ne sviđa mi se ovo otezanje [embarass]

Dionicu ingre ruši Chuck Norris u dogovoru s Don Kaćunkom !



Prije mjesec dana napisao sam da su Ingra i Indg best buy.
Indg polako se pokazuje točnim.

Za Ingru gotovo svi mjerni idikatori govore o snažnom rastu.
Istina da indikatori kao pomični prescjeci zatim ekstremni indikator krajnjih granica SMI kao i NVI indikator neiskusnih ulagača ne vide rast, ali svi ostali indikatori daju rezultat snažnog rasta.

i, što onda ne raste?
nitko od vas ne da svoj keš za rast, ali bi da drugi kupuju za vas i dižu vam cjene.
ja barem znam zašto ne kupujem i ne dižem cijenu, ali zašto vi ne dižete cijenu?
da ste svi što drukate za rast umjesto svakog posta kupili po 100 dionca Ingre sad bi ona bila 30 kn
ovako sve vidi da vi uopće ne vjerujete u rast za koji tvrdte da je siguran [bye]
[/quote]

E moj đoko lako je tuđim k…… gloginje mlatiti. Možda je vama lagano jer imate pristup tuđem cashu i tuđim dionicama, tada je to super lako. Kupiš bez dinara i do kraja dana prodaš ili obrnuto prodaš dionice a nemaš ih, pa ih kupiš nazad po nižoj cijeni i tako u krug. Short seling na hrvatski način dostupan samo pojedinim brokerima i njima blilskim osobama.

To je također jedan vrlo zanimljiv detalj za Hanfu koji će oni vrlo lako ustanoviti provjerom izvršenih transakcija i usporedbom sa stanjem portfelja i novca. Biti će jako zanimljivih otkrića a licence će letjeti na sve strane.

Pozdrav konzorciju i još jednom im želim puno sreće u dizanju cijene!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

New Report

Close