INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ja ću kupiti bez obzira na cijenu (doduše samo simboličnu količinu) čim nam "konzultant" javi što su mu odgovorili iz Europske komisije.



Uvjeren sam da i ti sam pripadaš konzorciju, kada već ponavljaš ista pitanja na koja je dan odgovor a imaš i simatije istih, dakle sve je jasno tko je na kojoj strani……

Na ovoj stranici ima 5 nickova koji pripadaju konzorciju

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/


Uvjeren sam da i ti sam pripadaš konzorciju, kada već ponavljaš ista pitanja na koja je dan odgovor……

Evo stotka.
Nego, jesi li kupio onih svojih 700 komada sad kad je išlo po bidu?



amilo3438 je postao lijepe grafove, ako on u njima vidi rast neka mu, ja vidim pad. On je vjerojatno do čepa u ingri pa traži razloge za rast. ja nisam pa mogu puno objektivnije pogledati graf
Inače, ovo sad na INGRI je šišanje ovaca, trejderi sa znanjem izaći će sa zaradom a ostali će se i dalje čuditi kako to pada i pričati o zavjerama…. [rolleyes]

drukeru, to možemo rješiti samo na jedan način, daj pošalji ispravni graf u kojem će biti sažeto svo tvoje cijenjeno znanje ili neznanje. Ovdje ima dosta pametnih likova, a reakcija će sve objasniti.
Ili govoriš u prazno ?
Uostalom lijepo vam graf govori da ingra raste, a vi je silom rušite ?
[/quote]
pa amilo 3438 je postao ispravan graf, označio je sve kao treba, a zašto je to interpretirao kao rast to treba njega pitati
I kad si već raspoložen za razgovor daj objasni onaj svoj graf, što si to ucrtao i što to treba značiti? [thumbsup]




Uvjeren sam da i ti sam pripadaš konzorciju, kada već ponavljaš ista pitanja na koja je dan odgovor a imaš i simatije istih, dakle sve je jasno tko je na kojoj strani……

Na ovoj stranici ima 5 nickova koji pripadaju konzorciju

[/quote]

umjesto neprekidnog laprdanja o fantomskom konzorciju možda biste se trebali zapitati o svojim ulagačkim greškama zbog kojih imate tolike gubitke? na sve strane vidite urote, pljačku, neprijatelje… možda ulaganje na burzi jednostavno nije posao koji vam leži pa zato toliko gubite? razmislite i o ovoj mogućnosti skupa s vašim istomišljenicima [embarass] [bye]

moje pisanje je moje osobno mišljenje, nije savjet ili poziv za kupnju ili prodaju dionica!




Uvjeren sam da i ti sam pripadaš konzorciju, kada već ponavljaš ista pitanja na koja je dan odgovor a imaš i simatije istih, dakle sve je jasno tko je na kojoj strani……

Na ovoj stranici ima 5 nickova koji pripadaju konzorciju

[/quote]
I koji je odgovor na postavljeno pitanje.
Gdje je nestalo 350 mil kn?
Kada se gubi onda se izmislja svasta.
Treba imati cohones i priznati svoj loss

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

@loris, konzultant, bob rock i ostali

s obzirom da opet sjedite u INGRI i mastate o rastu Brutalni Kapital Vam poklanja analizu INGRE.

Loris,
ukoliko zelite nauciti tehnicku analizu – mogu Vas poduciti kako da izbjegnete masne gubitke.

ovo vrijedi i za ostale.

ps. zahvaljivati cete mi kasnije.
[wink]

Iskreno rečeno ja nemam neku veću količinu Ingre pa me ni ne zabrinjava pad od 2-3 kn, međutim ovdje je očito da se radi o kriminalu i namjernom spuštanju cijene Ingre, ukoliko minimini uspije u svojoj namjeri skidam mu kapu, a iskreno rečeno volio bih da bar neki iz ovog društva brokera, analitičara i sličnih protuha završe barem koji mjesec u zatvoru.

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.





Uvjeren sam da i ti sam pripadaš konzorciju, kada već ponavljaš ista pitanja na koja je dan odgovor a imaš i simatije istih, dakle sve je jasno tko je na kojoj strani……

Na ovoj stranici ima 5 nickova koji pripadaju konzorciju

[/quote]
I koji je odgovor na postavljeno pitanje.
Gdje je nestalo 350 mil kn?
Kada se gubi onda se izmislja svasta.
Treba imati cohones i priznati svoj loss
[/quote]

Evo treba imati hrabrosti i ispraviti se, evo ovo je samo dokaz kako radiš na forumu maljkavo i da nisi na korist dioničara već na štetu, ja sam ti dao taj odgovor na stranici 2275 eto više ti neću odgovarati jer znam kome pripadaš…..

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/


Ja je lovim na 20 Kn i više Kn, meni dovoljno ne moram čekati tzv….. dno…….

Jer grafikon govori oversold

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/

gospodo,

ovdje ima svakakih grafova i neslavnih analiza, u privitku vam donosim pogled na izradu sudije kompetentnih analiticara.
za divno cudo ingra podrzava ocjenu 2+, a kao i ht, ali igh ima 3-
sve u prilogu


Ja ću kupiti bez obzira na cijenu (doduše samo simboličnu količinu) čim nam "konzultant" javi što su mu odgovorili iz Europske komisije.

nemam namjeru to javno objavljivati kako bi bilo predmet pljuvanja zlonamjernih konzorcijaša na forumu, ti očito misliš da je sve ovo neka zajebancija, a nije nimalo.
uglavnom upravo dovršavam pismo na engleskom koje će danas biti poslano na navedene adrese, i nemojte misliti da neće biti odgovora ili da neće ništa poduzeti kako se to radi u praksi na balkanu koju ste vjerojatno i sami iskusili. očekujem da će sve što sam naveo biti bar provjereno u suradnji s HANFOM. ovdje na ingri nešto ozbiljno nije u redu, i jedna su stvar obične špekulacije i promjene cijene koje se odvijaju na svim dionicama, a drugo je djelatnost konzorcija čini djelatnici trebaju biti uhićeni. vrijeme je da i Hrvatska dobije svog Madoffa.

New Report

Close