INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


matrix90: ” jer ako ćemo tako ove godine hrv. tržište kapitala zauzima 7. mjesto u svijetu, zar to ne govori nešto?! ” To je ono sto mene u cijeloj prici najvise brine.

Kolega ispričavama se mislio sam po rastu ove godine, da 7 mjesto drži, a npr Slovenija 4.

daki:

Od 1.1. ove godine je ova dionica rasla +757,18 %…..

Šta ti je?


Više tobaka, kolega. Min. cijena ove godine je bila 12.899, odkud ti 757.18%?[smiley1]

Ova tema je počela podsjećati na Čađaru iz njezinih najboljih forumaških dana

daki:

Od 1.1. ove godine je ova dionica rasla +757,18 %…..

Dr. Ante Starčević: "Mi Hrvati imamo dvie narodne mane, iz kojih izvire sva naša nesreća: mi svakomu vjerujemo bez da promišljamo i lahko zaboravljamo krivice koje nam drugi učiniše."


Ova tema je počela podsjećati na Čađaru iz njezinih najboljih forumaških dana

Počeli su se i vraćati akteri na PTKM iz njezinih “najboljih” forumaških dana.

No respect

Eto došao je i taj dan. Danas ćemo vidjeti kuda će cijena, prema 45k ili prema 39k. Stay tuned.

Jednog dana sve ce biti dobro, to je nasa nada. Sve je dobro danas, to je iluzija. [b]www.dalekovod.hr[/b]

Ma krenut će to naopako u 12 mjesecu kad se promijeni vlast. Ima Arena da izgleda kao sveučilišna bolnica.
Ma kakva Arena za 22.000 ljudi. Pa nije ovo Rim i gladijatorske igre.

A šta nisu mogli igrati na otvorenom. Kakvim 22.000 ljudi u dvorani. Pa to nikad neće biti puno. Samo bi eventualno Ljubino predavanje i skup SDP-a mogao dovesti toliko ljudi. Mislim, možda….

Zoran Milanović: " [u]......to nisam pročitao, ne znam ništa o tome a najbolje mi je kad čujem da o tome treba odlučiti struka, ma kakva struka, mislim .........[/u]"


daki: ” Od 1.1. ove godine je ova dionica rasla +757,18 %……ALOOOOOOOOOOOOOOOOO ekipa… daj ohladite malo, inače sve leti u ZRAK…………..[smiley1]

” Nije pravo pitanje što je ona toliko rasla ove godine, već zašto nije rasla prošlih godina?…[smiley2][smiley2][smiley2]

Potpisujem

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.

Asko:

daki: ” Od 1.1. ove godine je ova dionica rasla +757,18 %……ALOOOOOOOOOOOOOOOOO ekipa… daj ohladite malo, inače sve leti u ZRAK…………..[smiley1]

” Nije pravo pitanje što je ona toliko rasla ove godine, već zašto nije rasla prošlih godina?…[smiley2][smiley2][smiley2]

Potpisujem

Najgore od svega je kad je ti gledaš na 1.950 kn i stjecajem okolnosti ne kupiš a onda ti dođe lik i svima soli pamet kako ju je on otkrio na 13.000 kn. Tragikomedija.

Jednog dana sve ce biti dobro, to je nasa nada. Sve je dobro danas, to je iluzija. [b]www.dalekovod.hr[/b]

http://www.poslovni.hr/Forum/Thread.aspx?ThreadID=582&pg=140&


I dalje vam tvrdim da ne poznate gradonačelnika Bandića. Zar mislite da će on riskirati svoju karijeru ( i sve što ide uz to ) radi neke dvorane, Ingre ili eventualne provizije ( koju neki nabacuju kao razlog ). Ne bu išlo. Previše toga je u pitanju. NR
[/quote]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Kakve ima veze koliko je dionica rasla ako ima fundamente, poslove, dokapitalizaciju, jaku dobit…
1 kotaciju…
I magma je rasla sa 10 KN za nekoga na 238 kao sto neki kazu pa nista, uzeli fondovi po 238.
Koliko je to posto???
Ajd svasta.
Ja cekam na 39, meni bi jako pasalo da padne ali znam da nece..

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep


Kakve ima veze koliko je dionica rasla ako ima fundamente, poslove, dokapitalizaciju, jaku dobit… 1 kotaciju… I magma je rasla sa 10 KN za nekoga na 238 kao sto neki kazu pa nista, uzeli fondovi po 238. Koliko je to posto??? Ajd svasta. Ja cekam na 39, meni bi jako pasalo da padne ali znam da nece..

Slažem se [smiley2]

ma ljudima je počesto zlo kad nešto ne kupe na 5k, pa na 13, pa ni na 20, a onda na 40 moraju malo bit jalni jel tek onda postalo jeftino! [smiley2]

New Report

Close