INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Normalno je da je malo palo na otvaranju ali poslije samo rast Ingre .

Što je palo ????? Ne vidim , da bar je , zeznuo sam sa izlazom u petak 3600 kom. i sada ne smijem na bid sa tom količinom jer će odmah odletit na 27 , sve mi se čini da sam se sam ošišao sa izlaskom.



To su pokazatelji sa rezultatima polugodišta,a koliki će biti kada još dodamo drugo polugodište plus dokapitalizaciju

P/S 3.30 P/B 5 PE 25 sve okvirno

Zapamtite na burzi se kupuje budućnos a ne sadašnjost i zbog tih budućih pokazatelja je INGRA kvalitetna za ulaganje a MNDS nije jer bi mogao ostati na svojim sadašnjim pokazateljima jako dugo
[/quote]

Ovako su pisali 2007 kada je Ingra bila 300, dvadeset dana poslije bila je 420.

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.



Normalno je da je malo palo na otvaranju ali poslije samo rast Ingre .

Što je palo ????? Ne vidim , da bar je , zeznuo sam sa izlazom u petak 3600 kom. i sada ne smijem na bid sa tom količinom jer će odmah odletit na 27 , sve mi se čini da sam se sam ošišao sa izlaskom.
[/quote]
Istina moja greška , sory nije niti pala znači sljedi samo rast bez padanja kao i na većini kvalitetnih dionica građevinara. Pošto su građevinari najviše padali normalno je i logično da će i najviše rasti.

Ovaj na asku ima kratki spoj, daj se resetiraj i odluči !

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.



Normalno je da je malo palo na otvaranju ali poslije samo rast Ingre .

Što je palo ????? Ne vidim , da bar je , zeznuo sam sa izlazom u petak 3600 kom. i sada ne smijem na bid sa tom količinom jer će odmah odletit na 27 , sve mi se čini da sam se sam ošišao sa izlaskom.
[/quote]
uvjek kontra trenda i ne biti nestrpljiv… bolje ikakva realna dobit nego virtualna nekapitalizirana dobit [cool]

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA


Ako ti hoćeš prodati ingru za 10 lipa po dionici prvi se javljam sve ću tvoje dionice kupiti što imaš, prvo što moraš napraviti jeste spustiti ju dolje……..

AKo netko hoće prodati jeftinije nego što vrijedi, prodajte što jeftinije i naći ćete kupnju bez problema [lol] [thumbsup]

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/


Sra… danas nece potegnuti UP a onda gubimo momentum a onda opet stara zabokrecina.

evo ga na, sad se okrenulo i počinje opet padati, tuče se po slaboj kupnji [cry]



do + blokade manje od 4000 dionica [rolleyes]

Do 1 kn ima 12.265 dionica [wink]
[/quote]

[yawn]

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

Neki nikako da shvate da se radi o tome da je ovim definitivno potvrđeno da INGRA opstaje, čime svaki novi veći posao će dizat cijenu za barem 50%, e sad ovi defetisti mogu tvrditi da Ingra nikad neće dobiti posao, međutim ne bi baš rekel.

Odličan posao trejderi, ali kako spustiti ispod 25 da vas isplati ?
[shocked]

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

Biti će za burek a možda i za burek s mesom i jogurt.

potpisano!!!niej puno ali čovjeka veseli

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

New Report

Close