INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



a sad ozezi po ASKU… [lol]

spekulativno bi je mogli vidjet napucanu pred blokadu….
zbog ponedjeljka….i u inat POBJEDI i INVERTERu [lol]
a mogli su obojca vec zaradit da su me poslusala ujutro po 24..popodne po 25…za bureke dovoljno
[/quote]
nisam kupio nis ingr,,,samo šortići usa

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

u privitku grafic…eto tako danas, onako nekako sto bi se reklo na brzaka, dodjosmo opet do tih vec fanoznih SMA20…no kako vec i dugo ne prijedjesmo navedenu liniju, pa nekako postaje nemoguce ocekivati da bi se to moglo ovaj put i dogoditi…no mozda samo ako, a kako se neki opet nadaju, s mogucom objavom posla eto vec u ponedjeljak…a inace moguc nastavak opet sve po starom…a ocemu se radi kao podsjetnik treba pogledati na str.2177 tj. na slijedeci link http://www.poslovni.hr/User/UserDetail.aspx?UserID=39868…nadajmo se samo da ovo ne ‘drzi vodu’…ali kako su ameri i jurosi danas krenuli…NNI…(lp)

Optimist - loše informirani pesimist




a sad ozezi po ASKU… [lol]

spekulativno bi je mogli vidjet napucanu pred blokadu….
zbog ponedjeljka….i u inat POBJEDI i INVERTERu [lol]
a mogli su obojca vec zaradit da su me poslusala ujutro po 24..popodne po 25…za bureke dovoljno
[/quote]
nisam kupio nis ingr,,,samo šortići usa
[/quote]

-Ma ne mogu vjerovati da si propustio "laganih" +10 %.
-Nema veze kompa, kupovat će se i po 17,……možda…..ampak, možda i ne….

Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont

VRHBRACKI @ odoh cjeli u usa…

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak



PREOMADJAR

molim TA kometar INGRE, ili onaj Nostardamus od svijeta dionica ga još nije iznio ?

Danas je nastupio zamjetan odbijanac koji će svoju snagu pokazat idući tjedan.

Ukoliko se preskoči nivo 26 kuna, moglo bi se lako dogodit da dionica nastavi s daljnjim rastom i zatvori gap na 33 kune.

Ukoliko se 26 pokaže kao snažan otpor, te se cijena ne uspije probit iz padajućeg kanala moguća je daljnja korekcija s targetom ispod 22 kune.

Ukratko, današnji rast je bio zgodan za zaradu i to je činjenica i to su iskusni trejderi morali iskoristit. A kad se pogleda situacija na grafu pitanje je šta dalje.
[/quote]

Sve je to fino i krasno sto si napisao, ali s malo puno nedostataka. Nije mi jasno kako mozes povlaciti linije kanala bez ikakvih pravila???? Npr., donju liniju kanala zapocinjes s zakljucnom cijenom, a na kraju linija prolazi kroz najnizu cijenu…ne moze to tako…no no perice..no, no… [bye]
Jedno ti ne valja ili kanal ili ravnalo [lol] [lol]
P.S. s obzirom kako spominjes iskusne tradere koji su ovo "morali" prepoznati, kao i Tigrusu, tako i tebi cestitam sto si opet zaradio!
Svaka cast majstori!

Antikristi i masoni, komunisti, ovi-oni, šire sotonske fraze da nas poraze! E moj narode....


Čestitam na produljenju roka obveznice, pravi su financijski alkemičari. [thumbsup]

istini za volju, radi se o produljenju roka za svega 200 milja kuna, a Ingra je dužna oko 800 milja kuna…vidjet ćemo uskoro što je s ostatkom duga i novim poslovima bez kojih je ovaj rastna klimavim nogama

moji postovi su odraz osobnog mišljenjaa bez sugestija i odgovornosti te nisu financijski savjeti niti nagovor za kupoprodaju

opet će USA zeznut stvar [angry]

Slijedeči tjedan mi se čini da ide objava posla!!
Kolega pobjeda nemoj te se ljutiti ali ja več tjedan dana o tome pišem tako da vi niste prvi i jedini s ovako korisnim info!!

Dragi moj kolega TIGRUS mi se čini da ste mi se vi nešto obračali tipa vi ste još zeleni, ovo ono…
ingra + blokada!! i šta mi sad imate za reči??? Izvrtite mojih zadnjih 2-3 posta pa recite dali sam bio u pravu!??????? [lol] [lol] [lol]
Strpljen spašen

Sve što pišem moje je osobno mišljenje i ne predstavlja nagovor na kupnju ili prodaju!!

Jutros , popodne, 10-20% posto gore, palo 70% u 9 mjeseci i sl.???

Pa jel pričaš o kladionici ili dionicama??????

Ti si rekao sa dva tri zadnja posta, a bilo ih je i prije….
Ja sam vidio da če biti rast do blokade, al mi se ne kocka…

Jednom je slučajnost, drugi put podudarnost, treći put neprijateljsko djelovanje....

Poštovani, Obavještavamo Vas da je danas, 16. srpnja 2010. održana Skupština vlasnika obveznica izdavatelja INGRA d.d., Zagreb, Alexandera von Humboldta 4/b, izdanih 6. prosinca 2006. g., Oznake INGR-O-1CA,

A šta je s ovim: INGR-M-119A , INGR-M-111A ,INGR-M-104E ,INGR-M-104A

To je sve o.k.?

Ovo je nešto TRENDI, tj IN u Hrvatskoj, kad se uspiješ zadužit to je dobar signal…

POSLA DAJTE!!!
[lol]

Jednom je slučajnost, drugi put podudarnost, treći put neprijateljsko djelovanje....

neznam ja kolege ali toliko loše pratim da nisam znao da je 22 sjednica…a na tj sjednici će se objaviti neke stvari…
ameri su dole..ovaj job u pon je mali dio kolača, jako mali…ali opet je nešto..

neznam ovo bi moglo potonuti jao jako…jer bojim se da će pratiti usa…ali i crobex

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

Evo ga opet. Dionica se ne kupuje zbog sadašnjosti nego zbog budućnosti.
Veliki investitori su ingri iskazali povjerenje i prolongirali obveznice jer im je to bolja opcija nego da zahtjevaju nesigurnu isplatu i guraju ingru u stečaj. Banke će nagraditi ovaj potez investitora u obveznice i odobriti kredu.
Svemu tome je razlog što Ingra ima nove poslove pred finalizacijom, a za njih su im potrebne bankovne garancije. Nedavno smo imali primjer što se dešava kada se nemogu osigurati bankovne garancije. Prema tome hrabro i veselo u novi tjedan jer nad ingrom su se počeli raščišćavati oblaci i pojavilo se sunce. Treba još samo sačekati da zagrije punom snagom a to će biti uskoro.

New Report

Close