INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Prodaje se Tehnika i kupuje Ingra. Dobro sam ja napravio u PON-SRI. Nije moguće da me pogodilo dno? A možda i jeste. Sve u svemu obećavajuće je.

neće uvijek biti ovako.

Hm, na gledalici već vidim obrise cijene 30 kn.
Sada svi oni silni TA analitičari bezglavo traže bag na svojim tablicama. Dečki netko vam "uvalio" trojanca, pa se sve pokvarilo. [bye]


Loris da li mozes stavit sve naloge na prodaji, ja vidim samo prvih 20. Hvala

Ne, ja ih vidim samo 10, a gledam samo privih 5.

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

Ona pisanja u vezi stečaja ili gluposti u vezi obveznica više nemaju smisla i zato je najbolje što sam napravio nisam čitao cijeli forum skoro mjesec dana. Već samo radio…..

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/

Hvala svejedno. Je li ima na forumu netko tko vidi sve naloge.


a sad ozezi po ASKU… [lol]

spekulativno bi je mogli vidjet napucanu pred blokadu….
zbog ponedjeljka….i u inat POBJEDI i INVERTERu [lol]
a mogli su obojca vec zaradit da su me poslusala ujutro po 24..popodne po 25…za bureke dovoljno

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.



Loris da li mozes stavit sve naloge na prodaji, ja vidim samo prvih 20. Hvala

Ne, ja ih vidim samo 10, a gledam samo privih 5.
[/quote]
Evo pa uživajte u "silueti". [thumbsup]

Hvala banarama



a sad ozezi po ASKU… [lol]

spekulativno bi je mogli vidjet napucanu pred blokadu….
zbog ponedjeljka….i u inat POBJEDI i INVERTERu [lol]
a mogli su obojca vec zaradit da su me poslusala ujutro po 24..popodne po 25…za bureke dovoljno
[/quote]
ne brini ti za mene kolega…ako nisi primjetio od jučer ujutro govorim da je objava joba u pon…tu sam ali se skrivam…umoran sam postao od foruma i ove bolesne vrućine…more bolesnih 27, nemam gdje ohladiti glavu…

niš ti ne brini radi mene i pon…gledaj na tv jednu objavu..a početak nečega lijepog…(ps.s. o tome pričam već dugo dugo)

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

Najbolji način da svi vidite strukturu i snagu pojedninog dioničara možete dobiti ovdje, a košta 123 kune ;

http://www.skdd.hr/portal/f?p=100:44:4446013931430770::NO:::

, a zove se DEP-IDE – Zahtjev za dostavu izvješća o podacima iz depozitorija

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

ATLL mater im mafijasku je dostignuta
na ATLL mater im konzorcijsku je oko 20,000 komada.

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

a danas eto napokon i taj duuugo ocekivani odbijanac sa 22.xx na 25.xx…a sad pitanje moze li povuci i dalje…a neki sada govore o objavi posla u ponedjeljak…mozda…no opet, tu je kraj mjeseca blizu i objava rezultata za 2. kvartal…pitanje je li u medjuvremenu bilo posla i jel se sta zaradilo…samo da izvjesce ne bude opet negativno…jer kako inace otplatiti te silne milijune…(lp)

Optimist - loše informirani pesimist

New Report

Close