INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

http://www.seebiz.eu/hr/burze/zagrebacka-burza-crobex-zasad-prekida-niz%2c-ingra-najveci-dobitnik,85569.html
mora da je netko tamo kupio dionice INGRE pa sad opet vredi….
[lol]

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.

Evo točno kako sam rekao pogledajte kako je vijest prenio pokvareni seebiz u službi HT-a

http://www.seebiz.eu/hr/burze/zagrebacka-burza-crobex-zasad-prekida-niz,-ingra-najveci-dobitnik,85569.html

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

Nemoš vjerovat, seebiz nije ništa ovjavio o prolongiranju duga, valjda je jednom novinaru muka
što se ingra uspješno nosi s krizom građevine! Šjor novinar seebiza, netko od građevinara neče opstat
u ovoj krizi ali to zasigurno neće biti ingra… zatoj prodaj svoje dionice … i dolazi u ingru dok ti je još vrijeme!! [lol]

Sve što pišem moje je osobno mišljenje i ne predstavlja nagovor na kupnju ili prodaju!!

INGR je pokrenula cijelo tržište….ali mnogo je dionica na prodaji po bagatelnoj cijeni…

Kune nisu problem, kuna nema


Vis a vis HG Spota, a što oečkuješ da kaže savetnik ili menadžer koji je na plaći kompanije kojom upravlja i o čijem uspehu mu ovisi plata i eventualno bonus?

HG Spot je koliko ja znam spasila Zagrebačka banka radi komersijalnih zapisa i odobrenih zajmova na kojima bi oni izgubili velike pare da nisu uskočili. Tek za godinu ili dve ćemo da vidimo da li će HG Spot da opstane, sve je tamo još vrlo napeto i neizvesno pogotovo kada se zna da je potrošnja takvih artikala i oćenito robe u vašoj zemlji i više nego prepolovoljena. Takođe, pitam se da li bi i danas Zagrebačka banka učinila takav korak ili bi jednostavno otpisala dospele hartije i kredite i zaknjižila ono, što će jednog dana docnije, možda opet trebat zaknjižit’. Priča oko Ingre je još mnogo kompleksnija i skuplja.

Imate li vi kakav pozitivan napis o nekoj dionici u NAŠOJ ZEMLJI? Koliko vidim uglavnom sve propada-po vama.

neće uvijek biti ovako.

http://www.seebiz.eu/hr/novcano-trziste/obveznice/ingra-usvojena-odluka-o-produljenju-dospijeca-obveznica-za-5-godina,85582.html

Ingra: Usvojena odluka o produljenju dospijeća obveznica za 5 godina
Moraju i oni ovo govno ( kak veli Tigrus ) progutat [lol]

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.

@fotije

Ja mislim da ne valja ni naše Jadransko more da je vaša Ada Ciganija mnogo lepša i bolja jel da [angry]

fotije, 16.07.2010. u 13:38
Imate li vi kakav pozitivan napis o nekoj dionici u NAŠOJ ZEMLJI? Koliko vidim uglavnom sve propada-po vama.

Ne sve, al nešto hoće… Ingra je jedan od ozbiljnih kandidata.

Zaigurno neće propasti T-HT, PODR, KOEI, DLKV, ATGR, ADRS, FRNK… zatim više-manje sve banke osim NAVA i sličnih bančica koje su dosta ugrožene, no njih će neko dokapitalzovat ili pripojit, uglavnom ima previše ovih koje neće da propanu za nabrajat.

Propadaju uglavnom građevinari od kojih je INGR najizgledniji kandidat s berze, IGH će se verovatno izvuć, za THNK se ne bojim, Konstruktor nije na berzi, a on je koliko znam takođe pred bankrotom.

Tira tara i pastira u frulicu kad zasvira...

fotije, 16.07.2010. u 13:41
Ja mislim da ne valja ni naše Jadransko more da je vaša Ada Ciganija mnogo lepša i bolja jel da

Tu ste potpuno u krivu kolega barbamatori… Jadransko more je jedno od najlepših mora na svetu. Hrvatski otoci su skoro bez premca… Ada CiganLija se ne može poredit ni sa najlošijim delovima vašeg mora.

Tira tara i pastira u frulicu kad zasvira...

http://seebiz.eu/hr/novcano-trziste/obveznice/ingra-usvojena-odluka-o-produljenju-dospijeca-obveznica-za-5-godina,85582.html

znam da mnogi sad kalkuliraju da li kupiti odmah ili još čekati.
nema žurbe kolege, bit će vam jeftino i po 30 kupovati. ne bi imao tko dizati da svi danas kupe [bye]
a kupovat ćete vi još dionice iz mog margina s aska kako sam vam najavio prije 2 tjedna kad shvatite kolosalne razmjere ovog rasta.
nakon današnjeg dana je postalo nezamislivo da netko proda po 20 ili manje, sve smjernice ukazuju na USPON ingre [thumbsup] [lol]

Euforija od produženja duga je već splasnula , plus vani okreću u crveno , hlađenje na pomolu.

New Report

Close