INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

za mene je ovo jedni službeno ;
http://www.poslovni.hr/vijesti/ingra-usvojena-odluka-o-produljenju-dospijeca-obveznica-za-5-godina-152971.aspx

Drugim rijećima, INGRA praktički je sada bez duga sa čistom budućnošću u kojoj bi poslovi trebali krenuti, vrijednost Arene Zagreb višetruko narasti itd…..

POsebno čekam natpis Seebiz-a o Ingri, odnosno slike u pozadini.
Malo sam razmišljao o tome i ponovo vidio da su napisali o HT-u " naglo uzletio 0,11% "jučer, a onda se mislim kome je mogla smetati najveća struktura malih dioničara u jednoj Ingri pa nekako dolazim do zaključka da je Ingra upravo bila najveći konkurent HT-u .

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

ova vijest zaslužuje + blokadu

prva stanica 28 branjena sa 15392kom

Nije to počelo rasti bez veze,netko nešto zna i diže letvicu..
kad se objavi vijest već će bit kasno za kupovati.


Nije to počelo rasti bez veze,netko nešto zna i diže letvicu..
kad se objavi vijest već će bit kasno za kupovati.

Ja pretpostavljam da vijesti o sklopljenom poslu idu na glavnoj skupštini!
Živi bili pa vidjeli… [cool]

Sve što pišem moje je osobno mišljenje i ne predstavlja nagovor na kupnju ili prodaju!!

fotije, 16.07.2010. u 12:25
Drugim rijećima, INGRA praktički je sada bez duga sa čistom budućnošću u kojoj bi poslovi trebali krenuti, vrijednost Arene Zagreb višetruko narasti itd…..

Jedna od većih budalaština koju videh ovde… Dug Ingre je sada još veći za prolongat od 5 godina, a s obzirom na kamatu koju će kompanija morati da plati za produljenje dospeća obveznice. Nažalost, u saopćenju nam nisu rekli koji su točno uveti bili postavljeni da se bobveznice prolongiraju. Dosad, ako se ne varam, te obveznice nisu imale neki imovinski ili finansijski kolateral i bile su neosigurane, bojim se da se možda nešto po tom pitanju značajno promenilo. A onda iz toga može da nastane veoma velik problem za kompaniju i njezine akcionare. Bojim se takođe da vrednost Arene neće višestruko da naraste s obzirom na stanje na tržištu nekretnina i sl. obekata, koje može da potraje još vrlo, vrlo dugo… Jedno je želeti, drugo je realnost kolega.

Tira tara i pastira u frulicu kad zasvira...

Danas treba dobro procijeniti tko će preživjeti krizu a tko neće. Sigurno svi građevinari neće preživjeti ovu krizu jer onda se ovo ne bi zvala kriza. Gospodarstvo treba čišćenje od loših firmi, to je smisao recesije. Tko dobro procijeni i kupuje po ovim cijenama za 5 godina će biti bogat. Prema svim inf. kojima raspolažem Ingra ima velike šanse da se izvuće, banke i fondovi je neće pustitit. Previše novaca je tu uloženo.

al ga raste
sitila san se jednog posta od pred misec dana
moran ga opet citirat


Kada dionica raste, a cijelo tržište pada, to je znak da vrijedi više od ostalog tržišta!

[rolleyes] [thumbsup]


ova vijest zaslužuje + blokadu

prva stanica 28 branjena sa 15392kom

Nudim kombinaciju, vi i ostali pupmajte do 28, a ja ću većinu od 28 poklopiti .

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

http://www.zse.hr/default.aspx?id=31569
Svakako dobra vijest za INGRU,ako i eventualno padne cijena dionice(zbog ljetne letargije) još neće puno..
budućnost je zagarantirana,još kad s e objavi koja vijest o poslovima u Alžiru i Iraku gdje je INGRA na tenderima za dobivanje poslova,60-togodišnja tradicija i iskustvo.
Može se očekivati solidna zartada u budućnosti,samo treba imati strpljenj.

ponestaje dionica na prodaji………kupnja jaca i jaca!!!hm…….

ovdje velika nervoza vlada, molim neku se jave ovdje i priznaju oni koji su danas udarali po asku a prije su pisali da će kupiti ispod 20.
imali ste cijeli ovaj i prošli tjedan vremena za kupiti niže, pa svi smo znali da će se ovo dogoditi, ali još vam nije kasno. samo bolje požurite jer bi moglo doći do nestašice dionica INGRE prije blokade [lol]

Nešto to slabo ide gore. Neko vam čepi sve na 25,20 i stalno stavlja naloge na prodaju… Očito treba mnogo više goriva da vam raketa ne udari opet o zemlju i raspe se po zvezdanom drumu vaših sanjarija.

Tira tara i pastira u frulicu kad zasvira...

New Report

Close