INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



2Lopina:

Na koliko da udem u Ingru… 10 ili 5 kn [thumbsup]

koje su procjene o kretanju cijene dionice… DKVS-R-A je s nekih 40 kn stagnacije pala na 8 kn prije malo veceg odbijanca do 30kn… mogla bi biti ista prilika na ingri…


Ne bih htio vlasnicima Ingre stavljati sol na ranu.
Jer treba proživiti ovaj pakleni pad.A gdje će dionica.Nemoguća misija je predvidjeti cijenu.
Iskreno mislim da postoji veća šansa za rast ,a pad bi trebao biti polaganiji.I zato INGRA postaje
interesantna za dnevno trejdanje.
Sve više i više.

[/quote]

Ja sma vristo na 50000kn da je ingra skupa… samo sto je onda ekipa slusala Plavog u bluemana i njihove DCF metode…

Gledao sam malo po tehničkoj… ingra se vrtila oko 40 kn dugo vrijeme… 76 posto pada od te razine po fibu je nekih 9 kn… takva je situacija bila na đakovštini…. nista tempirat cu ulaz na 23% fiba i izlaz na 50 % pa sta bude bude… [thumbsup]

@miro25

napokon jasan savjet od faibe. Miro naručio INGRU na 20 da je kupi i proda po 30 sa svih 100 dionica, pa što bude bude.
To je rizik i ulagatelj, pravi DCF starteg.
Jedino što će morati prvo mene da napuni do 20, a vjera mi ne dozvoljava prodaju ispod 130 sa ili bez faibe.
[sealed]

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

Majko mila ova burza je takva žabokrečina da je muhe, komarci i ostali insekti sa minimumom samopoštovanja zaobilaze na kilometar. Da nisam toliko s ingrom u pušioni rasproda bi je i
otiša trgovati tamo gdje ukupan promet ne čini HT-R-A ! [angry]

Dionicu ingre ruši Chuck Norris u dogovoru s Don Kaćunkom !


Majko mila ova burza je takva žabokrečina da je muhe, komarci i ostali insekti sa minimumom samopoštovanja zaobilaze na kilometar. Da nisam toliko s ingrom u pušioni rasproda bi je i
otiša trgovati tamo gdje ukupan promet ne čini HT-R-A ! [angry]

Imaš prilike na 23,xx, otpusti stihiju .

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

Pretpostavljam da si ti ovaj sa 6k kmd na 24,20
Plašiš drhtave ručice [wink]
Moje za 23 kn dobiti nećeš [thumbsup]

Dionicu ingre ruši Chuck Norris u dogovoru s Don Kaćunkom !

Ingra se odlučila za produljenje roka za iskup obveznica umjesto novog izdanja jer je to lakše izvesti

Ingra je objavom poziva za Skupštinu vlasnika obveznica, koje su od 7. prosinca 2006. uvršene na Službeno tržište Zagrebačke burze, krenula u prvi korak već najavljenoga opsežnog financijskog restrukturiranja.

SVAŠTA SE OVDI PIŠE. ne zaboravite i ovo!

neće uvijek biti ovako.

Najveći naglasak većine ovdje je STEČAJ Ingre, a Ingra samo šuti, što to znaći ???

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.


Najveći naglasak većine ovdje je STEČAJ Ingre, a Ingra samo šuti, što to znaći ???

Zainteresiran sam za kupnju. Molio bi(isključivo na p.p.) na koliko da kupujem-ne gađajte dno. Osobno ne vjerujem u stečaj. Na sjednici će biti dogovoreno produljenje roka. Koliki odbijanac očekujete? Da li je mudro prodati prije manje korekcije? Zahvaljujem na ozbiljnim prijedlozima.

neće uvijek biti ovako.

@megido01
Nudim 10 dionica ATGR po 700, a 1000 INGRE dajem na poklon za dijelove.

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.


Najveći naglasak većine ovdje je STEČAJ Ingre, a Ingra samo šuti, što to znaći ???

…a šta bi značilo, LJUDI SE OZBILJNO UHVATILI U KOŠTAC SA RESTRUKTURIRANJEM I KONSOLIDACIJOM U SVOJIM REDOVIMA, a neće valjda vas ovdje hraniti sa bespotrebnim tekstovima i otkrivanjem strategije restrukturiranja, šta oni imaju od toga, baviti se trač partijama kakve se na ovom forumu mogu čitati iz posta u post (čast iznimkama)

Sve neki proroci tipa "sutra ide UP, sutra ide u tri P…. M…….! ili ide na 300 kuna

OVO je J a v a š l u k! [cry]

prolongiranje obveznica je sigurno već ranije dogovoreno između Oppenheima i vjerovnika, tako da će sastanak u petak biti samo formalnost. nažalost mnogi propuštaju priliku da kupe sada ingru, a kad u petak objave da je obveznica prolongirana, neće im ni 30kn više biti skupo. sljedeći će ponedjeljak vladati velika napetost ulagača. opet će se brokerima rušiti sustav zbog navale na ingru.
već i vrpci znaju da 99% forumaša napeto prati ingru i da imaju prst na okidaču spreman za lupanje po asku, e pa nadam se da ćete imati najbrži prst jer bi fondovska industrija već sredinom ovog tjedna mogla početi puštati glasine i špekulacije o ingri kojima će se potaknuti BRUTALNI RAST….


Majko mila ova burza je takva žabokrečina da je muhe, komarci i ostali insekti sa minimumom samopoštovanja zaobilaze na kilometar. Da nisam toliko s ingrom u pušioni rasproda bi je i
otiša trgovati tamo gdje ukupan promet ne čini HT-R-A ! [angry]

a zasto je nisi prodao na 30kn?
ili cak na 28kn?

pa ocito je da ide u bunar…

New Report

Close