INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Nemojte se ljutit kolega tigrus!!
Ja samo primjecujem!
Nego moze li graf za ernt sa targetom 1300 i sljedecim targetom?
Hvala.
Ps moze i na TA da ne spamamo temu


Dajte podebljate taj bid da izađem ? Kada ja izađem početi će rasti kao uvijek

…JA SAM RIJEŠIO…sad sam MIRAN…sad pišite što vam drago, baš me briga, ne kupujem niti na 1kn…pozz svima…ko zna kad i ko zna gdje… [bye]… [thumbsup]… [pray]…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...

@filija

dobro ste napravili.
ako i bude malo zelenila – to vam je kratog daha.

brutalni Kapital ce vam napisati kada da kupite.



Dajte podebljate taj bid da izađem ? Kada ja izađem početi će rasti kao uvijek

…JA SAM RIJEŠIO…sad sam MIRAN…sad pišite što vam drago, baš me briga, ne kupujem niti na 1kn…pozz svima…ko zna kad i ko zna gdje… [bye]… [thumbsup]… [pray]…
[/quote]
clanarina + – ???? nakon toliko mjeseci trgovanja….

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak



Dajte podebljate taj bid da izađem ? Kada ja izađem početi će rasti kao uvijek

…JA SAM RIJEŠIO…sad sam MIRAN…sad pišite što vam drago, baš me briga, ne kupujem niti na 1kn…pozz svima…ko zna kad i ko zna gdje… [bye]… [thumbsup]… [pray]…
[/quote]

Kolega Filija žao mi je što niste izdržali. Znam da bih vas sigurno zanimalo kao i mene koje su
" kolege " sa ovog foruma bili kupci vaših dionica. Nadam se da im neće biti sa srećom.

Izgleda da sada samo ja ostajem kao jedini branitelj ingre na ovom forumu.
pošto to nije nimalo ravnopravan omjer bolje mi je da se i ja povučem i više ne pratim ovu temu, kako nebih gubio živce bez razloga i dalje pisao idiotarije.

Također savjetujem svim malim dioničarima da bježe od ovog foruma kao vrag od tamjana jer ovo je zmijsko leglo. Nisu to poskoci već puno otrovnije zmije koje će vas pojesti a da pri tome ni ne trepnu.

Puno pozdrava i " dobrih " želja kolegama : Pobjeda, Loris, fiuman, trut, akrill itd. itd. sa jednom starom :

" sve se vraća sve se plaća" dug je život pred svima nama i sve zlo kad tad dođe na naplatu u bilo kojem obliku. Bitno je da račun na kraju bude sveden i da pravda bude zadovoljena.

Ipak još jedna za kraj " OTETO – PROKLETO "


A kolega kako ces to kupiti po 35, kada ce odmah na otvaranju biti 40 ? A i svi medvjedi ce je odmah htjeti! Pa nema tu bas toliko dionica za sve! [kiss]

al ga vi al stvarno baljezgate pa to je fešta,pobjeda 0 bodova za vas…lp

Ima ovdje previše ludih glava koji su pametni kad dionica pada, a najpametniji kad raste kao ono jesam ti reka da će rasti itd., lako je biti general poslje bitke, zar ne?

Pa zar nije svima jasno da je cijela burza u k…, a kakva nam burza takva nam i država, sve preslikano, najbolje bi bilo da podvučemo crtu i krenemo od nule, e bar kad bi mogli, a vjerovatno bi opet negdje zajeb…, jer takav smo mi narod , tako nam i treba

Pozdrav pravim i poštenim ljudima, a takvih je na ovom forumu sve manje, nažalost…

Sad kad su i najzadrtiji optimisti prodali, sad je trenutak za ući.
He-he…




Dajte podebljate taj bid da izađem ? Kada ja izađem početi će rasti kao uvijek

…JA SAM RIJEŠIO…sad sam MIRAN…sad pišite što vam drago, baš me briga, ne kupujem niti na 1kn…pozz svima…ko zna kad i ko zna gdje… [bye]… [thumbsup]… [pray]…
[/quote]
Kolega Trut je u Ingri. Ima 500 kmd ulaz 38 kn. Ako popusim 19k neće mi biti drago al neću plakati zbog toga. Drzacu je do samog kraja i kad je vise nebude bilo odsvirat ću posljednji pozdrav na trubi a unucima ću pričati kako je deda "pametno ulagao" 😉

Kolega Filija žao mi je što niste izdržali. Znam da bih vas sigurno zanimalo kao i mene koje su
" kolege " sa ovog foruma bili kupci vaših dionica. Nadam se da im neće biti sa srećom.

Izgleda da sada samo ja ostajem kao jedini branitelj ingre na ovom forumu.
pošto to nije nimalo ravnopravan omjer bolje mi je da se i ja povučem i više ne pratim ovu temu, kako nebih gubio živce bez razloga i dalje pisao idiotarije.

Također savjetujem svim malim dioničarima da bježe od ovog foruma kao vrag od tamjana jer ovo je zmijsko leglo. Nisu to poskoci već puno otrovnije zmije koje će vas pojesti a da pri tome ni ne trepnu.

Puno pozdrava i " dobrih " želja kolegama : Pobjeda, Loris, fiuman, trut, akrill itd. itd. sa jednom starom :

" sve se vraća sve se plaća" dug je život pred svima nama i sve zlo kad tad dođe na naplatu u bilo kojem obliku. Bitno je da račun na kraju bude sveden i da pravda bude zadovoljena.

Ipak još jedna za kraj " OTETO – PROKLETO "
[/quote]

Dionicu ingre ruši Chuck Norris u dogovoru s Don Kaćunkom !



A kolega kako ces to kupiti po 35, kada ce odmah na otvaranju biti 40 ? A i svi medvjedi ce je odmah htjeti! Pa nema tu bas toliko dionica za sve! [kiss]

al ga vi al stvarno baljezgate pa to je fešta,pobjeda 0 bodova za vas…lp
[/quote]
Jel zna netko kolika će biti dividenda? Danas sam još malo podebljao broj dionica, meni ovo čista bagatela. Ljudi moji vidim da su Vam živci skroz popustili, nemojte uopće čitati ovaj forum jer to negativno utječe na vašu psihu, a na malo duži rok i na vaš novčanik.
Tko na burzi ne poludi, taj je već bio lud! Dobra ova poslovica, naročito primjerena za ovu dionicu.
Danas sam poslao obrazac prijave za sudjelovanje na skupštini dioničara Ingre, imate ga tamo na ingrinim stranicama.
Pozivam sve ozbiljne dioničare, a i ove "drukadžije", neka dođu na skupštinu da vide kako se u Ingri gradi i radi. Častim pićem, lako će te me prepoznati, mlad sam i lijep, i "pun kao brod"!
Aj uzdravlje, i bez brige, gradili smo i poslije 2 svjetskog rata, gradit će mo i u krizi, a naročito poslije krize.
Ugodan vikend! [kiss]


Sad kad su i najzadrtiji optimisti prodali, sad je trenutak za ući.
He-he…

Slažem se !

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

Kolega, ako čekate dividendu, znajte da prvo morate otvoriti žiro račun i javiti ga SKDD-u.
Naravno, kolega, nema žurbe. Kod Ingre dividenda neće pobjeći. Kao uostalom ni kod HPB-R-A. Jedino možda TNSA-R-A isplati nekakvu dividendu. Ipak su oni imali dobit u 2009. pa mogu nešto isplatiti.

New Report

Close