INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Filozofske pričice " što bi bilo kad bi bilo , ili kad bi baba bila cura " su jedno a realnost da idemo sigurno utabanom stazom prema 20 kuna .


Zadovoljan ? ili treba još toliko ?

može ponovo nisam bio na ekranu

hvala

Ne ostavljate mi izbor, ili moram u prodaju ili dižite INGRU, ja je ne mogu više braniti.
Nemam namjeru čekati 16.07. !

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

samo strpljivo kolege, ne treba se zalijetati za pola kune zarade pa kod pada izgubiti 4 kn po donici kao što su izgubili ovi što svim silama drukaju za rast (doduše, oni već gube oko -16 kn po dionici)
treba sačekati jaki pad ingre uslijed loših vijesti iz firme ili crvenila izvana, pa kad bude na 16-17 kn zatrejdati na brzaka nutra-van [thumbsup]

pametan čovjek vidi filiju i skloni se...






@minimini

branio sam cijenu dok sam mogao, ali i kao početnik nasjeo upravo na ove priče na forumu.
Još uvijek je mogu srušiti, ali što imam od toga, kada bi bila veća količina i na 20 kuna sve bi istrtesao.
Što sad imam, minus koji me sram i napisati, zato ne pili više bez argumenata.

Spraši po bidu i miran si.

[/quote]

da ti loris stavi 20.000 komada na prodaju na 24 kune, ti bi prvi od straha sprašio sve što imaš po 20 kn, zato ne pravi se pametan nego šuti [bye]
[/quote]

neka nam dokaže da ih uopće ima pa neka ih izloži na 25 kuna.
ja sam samo reagirao na lorisove kontradiktorne postove i odmah svi napadaju.
zar toliko svi žele ingru ispod 20 kuna.
da drukeri imaju još dionica ingre oni bi je prodavali i rušili dalje, ovako znači da su sve rasprodali u rušenje cijene i da su totalno u cashu i drukaju kako bi netko za njih srušio cijenu a oni jeftino kupili.

Očito je nervoza zavladala i ekipa se počela bojati da cijena i neće više toliko dolje.
Razmislite samo što bi vam netko mogao napraviti sa 1 mil. kuna, digao bih vam cijenu preko 30 kuna dok kažeš keks, a onda bi hrpa drukera navalila da spasi sto se spasiti da i kupovala do besvjesti, a postovi bi bili u stilu " kupio sam na 33, izgubio sam ali bolje i tako nego da kupujem po
40 – 50 kn.
[/quote]
MINIMINI

Jel ti to ozbiljno???? [huh]

A ako nebi prošlo(u što sam siguran, nego bi se vidijelo sljedeči dan tko je kupio, ili misliš da se to ne zna???

Pa kada bih ti je srušili u par sati ili dana nazad….ti bi cijenu zaljepio na 15 kn…
Pa pretpostavljam da imaš i drugi milion d za pametniji potez?? [bye]

Jednom je slučajnost, drugi put podudarnost, treći put neprijateljsko djelovanje....

Ima li i ovo veze s dodatnim padom???

Mislim da ima

http://www.poslovni.hr/vijesti/strabagu-propao-posao-od-3-mlrd-eura-152266.aspx

Jednom je slučajnost, drugi put podudarnost, treći put neprijateljsko djelovanje....

Bilo kada ako netko napiše realnost da na Ingri idemo na 20 kuna onda počme spamanje teme od drukera.


Ima li i ovo veze s dodatnim padom???

Mislim da ima

http://www.poslovni.hr/vijesti/strabagu-propao-posao-od-3-mlrd-eura-152266.aspx


a ja da nema
nisam nigdje vidio da je INGRA ikad bila ukljucena u taj posao…
Austrijska tvrtka priznala je kako nije mogla dobiti kredit od Europske banke za obnovu i razvoj (EBRD) upravo zbog toga što posao nije dobila putem međunarodnog natječaja.
Ingra ce di i crobex… zasada

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.



Zadovoljan ? ili treba još toliko ?

može ponovo nisam bio na ekranu

hvala
[/quote]

to bi bila manipulacija, ali ako se ti postaviš na bid u istoj količini po 22,50 nije problem da ponovim.

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.



Ima li i ovo veze s dodatnim padom???

Mislim da ima

http://www.poslovni.hr/vijesti/strabagu-propao-posao-od-3-mlrd-eura-152266.aspx


a ja da nema
nisam nigdje vidio da je INGRA ikad bila ukljucena u taj posao…
Austrijska tvrtka priznala je kako nije mogla dobiti kredit od Europske banke za obnovu i razvoj (EBRD) upravo zbog toga što posao nije dobila putem međunarodnog natječaja.
Ingra ce di i crobex… zasada
[/quote]

Što više, piše da je dokumentaciju radio IGH, a nekako u zadnje vrijeme što taknu to ode u …….

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.


Filozofske pričice " što bi bilo kad bi bilo , ili kad bi baba bila cura " su jedno a realnost da idemo sigurno utabanom stazom prema 20 kuna .

bolje reći do prve stanice od 20 kuna.
Ovo kaj ste vi napisali mi zvuči kao dno dna i glavni target.
20 je usputna stanica…možda se minimi ovdje iskrca…bumo vidjeli

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

ima jako zanimljivih postova od prije pa evo tako jednog pametnog kojega nažalost odmah nisam shvatio.



…drhravci bježe sa burek dobiti ili malo više…

nije to nego se iz aviona vidi da sad ide faza II brokerskog plana kojim će srušiti Ingru još niže,negdje na 23-25 kn i tako aktivirati margin call za još 70.000-100.000 dionica ingre i debelo se nakrcati na dnu dok će mali ulagači opet ostati bez dionica [angry]
[/quote]

New Report

Close