INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Mene osobno naj više zabrinjava pasivnost uprave i njihova sudržanost da bi demantirali nastalu situaciju,dok je tako držim se podalje od navedene dionice.
S štovanjem.

zanimljiv je ovaj spin u razmaku od samo nekoliko mjeseci… http://zse.hr/userdocsimages/novosti/60iybB5OBBoi4bEIGqfFDw==.pdf
a sada je odjednom zavladala opca sutnja…
a poznato je da "…mali ulagaci prodaju po izuzetno niskim cijenama…"

Optimist - loše informirani pesimist


u ingri je ekipa ljudi koja je zanemarila loše poslovne rezultae firme, fundamente, loše stajanje svih građevinara, loše stanje u državi i uložila svoje novce na temelju običnog druka. Ljudi moji zacrtani plan se ostvaruje, ovo ide ispod 20kn

Slaže se nekakva kupnja iznad 23 kn, ali svima je cilj isti-kupiti i prodati isti dan s 0,5 kn zarade…a onda netko iskupa 2-3000 komada i zatuče cijenu 1 kn dolje umjesto pola kune gore. I tako to već mjesec dana a cijena je sve niža. Sad se ozbiljno čovjek zapita hoće li pad stati na 20 kn ili će INGR ići i ispod toga? [rolleyes]

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!



@minimini

branio sam cijenu dok sam mogao, ali i kao početnik nasjeo upravo na ove priče na forumu.
Još uvijek je mogu srušiti, ali što imam od toga, kada bi bila veća količina i na 20 kuna sve bi istrtesao.
Što sad imam, minus koji me sram i napisati, zato ne pili više bez argumenata.

Spraši po bidu i miran si.
Žao mi je svih šta su u minusu ali vjerujte doće naših 5 minuta tj.mjeseci ,možda godina.
Večina ovih šta drukaju na pad se neće ukrcati,samo ovi šta igraju ovu igru će biti puni.
Uprava je glavni krivac za ovakvo stanje dionice iako sam siguran da njima ova cijena na neki način ide u prilog ali ipak moraju stati iza svojih dioničara.
Šta ako požele napraviti dokapitalizaciju a njihovi dioničari ih odhebu baš zbog njihovog odnosa prema njima.

Di je nestao ovi sa 4000 komada na 24 kune,jeli se osjetio ugroženim,ma doće on opet ali želim mu iz sveg srca da ga neko shebe.

bit će bolje................

nije nikakav problem za ovakvu firmu ako opstane doći na 200 kn,
rizik za mali gubitak velik, u slučaju da jednom krenemo raditi kako treba u državi, evo nas za 6 mj.oporavljeni, za sada je vlada na strani potrošača,ali neće dugo
nemam već dugo Ingru,ali ipak želim svima što manje gubitke

loris-Što ako su namjerno plasirali informaciju o prolongiranju duga, a 16.07. objave suprotno ?
Tada sve iznad 15 Kuna na BIDU će biti jako dobro, ali tada će se bid povući na 11, 12 Kuna.

…taj dug stiže na naplatu tek za godinu i nešto, tako da taj dug REALNO nema utjecaja, ali ipak ima jer je ta vijest plasirana kao dramatična…važnije su kratkoročne obveze a one nisu prevelike…ako uzmemo u obzir koliko su njima dužni to je sitnica…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...


loris-Što ako su namjerno plasirali informaciju o prolongiranju duga, a 16.07. objave suprotno ?
Tada sve iznad 15 Kuna na BIDU će biti jako dobro, ali tada će se bid povući na 11, 12 Kuna.

…taj dug stiže na naplatu tek za godinu i nešto, tako da taj dug REALNO nema utjecaja, ali ipak ima jer je ta vijest plasirana kao dramatična…važnije su kratkoročne obveze a one nisu prevelike…ako uzmemo u obzir koliko su njima dužni to je sitnica…


Danas pod pritiskom prodaje možemo lagano i ispod 22 kune što nije dobro ali je realnost.




@minimini

branio sam cijenu dok sam mogao, ali i kao početnik nasjeo upravo na ove priče na forumu.
Još uvijek je mogu srušiti, ali što imam od toga, kada bi bila veća količina i na 20 kuna sve bi istrtesao.
Što sad imam, minus koji me sram i napisati, zato ne pili više bez argumenata.

Spraši po bidu i miran si.

[/quote]

da ti loris stavi 20.000 komada na prodaju na 24 kune, ti bi prvi od straha sprašio sve što imaš po 20 kn, zato ne pravi se pametan nego šuti [bye]

sve što pišem moje je mišljenje te se ne može se shvatiti kao investicijski savjet ili preporuka za kupnju i prodaju dionica!





@minimini

branio sam cijenu dok sam mogao, ali i kao početnik nasjeo upravo na ove priče na forumu.
Još uvijek je mogu srušiti, ali što imam od toga, kada bi bila veća količina i na 20 kuna sve bi istrtesao.
Što sad imam, minus koji me sram i napisati, zato ne pili više bez argumenata.

Spraši po bidu i miran si.

[/quote]

da ti loris stavi 20.000 komada na prodaju na 24 kune, ti bi prvi od straha sprašio sve što imaš po 20 kn, zato ne pravi se pametan nego šuti [bye]
[/quote]

neka nam dokaže da ih uopće ima pa neka ih izloži na 25 kuna.
ja sam samo reagirao na lorisove kontradiktorne postove i odmah svi napadaju.
zar toliko svi žele ingru ispod 20 kuna.
da drukeri imaju još dionica ingre oni bi je prodavali i rušili dalje, ovako znači da su sve rasprodali u rušenje cijene i da su totalno u cashu i drukaju kako bi netko za njih srušio cijenu a oni jeftino kupili.

Očito je nervoza zavladala i ekipa se počela bojati da cijena i neće više toliko dolje.
Razmislite samo što bi vam netko mogao napraviti sa 1 mil. kuna, digao bih vam cijenu preko 30 kuna dok kažeš keks, a onda bi hrpa drukera navalila da spasi sto se spasiti da i kupovala do besvjesti, a postovi bi bili u stilu " kupio sam na 33, izgubio sam ali bolje i tako nego da kupujem po
40 – 50 kn.

Zadovoljan ? ili treba još toliko ?

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.


Zadovoljan ?

vjerojatno ih ne vidi jer ima gledalicu samo s prvih 10 prodaja [lol]

pametan čovjek vidi filiju i skloni se...


Zadovoljan ?

Jesi ti ovaj sa 20k komada ?
Ako ides na skupstinu pozdravi mi Igora i daj mu jednu iza uva
[thumbsup]

Dionicu ingre ruši Chuck Norris u dogovoru s Don Kaćunkom !


Veći sam dioničar INGRE od mnogih ovdje prisutnih, ali moram biti suglasan s frckavim ili fiumanom100.
Zašto ?
Tvrtka koja je pred stečajem, a kao i ostale na burzi bez obzira na nominalu nose predznak dionice od 7 do 15 Kuna ( DKVS u stečaju 7 Kuna ili VLDS 12 Kuna prede stečajem ili prihvatljiv gubitak od 1 do 2 Eura po dionici.

Što ako su namjerno plasirali informaciju o prolongiranju duga, a 16.07. objave suprotno ?
Tada sve iznad 15 Kuna na BIDU će biti jako dobro, ali tada će se bid povući na 11, 12 Kuna.

Što ako i objave što su najavili i prolongiraju dug kada je Država pred bankrotom, opet isto. Nema posla, novaca, neredi u državi na jesen itd…
Da li su ovo povoljne okolnosti ili nerealne, pa nije samo INGRA ugrožena na burzi, svi su.

Evo i dokaza danas;
http://www.seebiz.eu/hr/makroekonomija/hrvatska/hub-analize-prognoza-pada-bdp-a-pogorsana-na-1%2c4%25%2c-deficita-na-4%2c9%25,84692.html

razlika je jedino kaj nitko nemre ukrasti Arenu kako su ukrali žito iz dkvs…
valjda je to razlog zbog kojeg minimi druka na gore…

hehehe
do sjednice ovako a onda?
pa Igor & co su i dalje jako bahati..ne slušaju i ne slušaju…stoga ako tako nastave teramo ih u stečaj…svakom po nešto a dioničari friška figa…
a vi drukajte up up prije sjednice….
strpite se još par dana pa ćemo svi sve znati…

a ako dobimo kredu ja se vraćam…jer u tom slučaju i 30 je ok cijena…ali dok se to ne objavi i 15 je strašno puno

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

New Report

Close