INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

STFACA @ zar je toliko tesko malo si dat truda i sam pogledati promjene…..pa sve vam se mora servirati na tanjuru….cudim se kolegama koji ti vec nakon 20 puta uopce odgovaraju…..

sjednica NO:
– smjena uprave
– prodaja glavne zgrade
– otkazi
– hipoteka na Arenu

samo su jedni od uvjeta da ingri damo kredit, a ako neće poslušati – a trenutno ne slušaju (imaju još dva tjedna onda je guramo u stečaj)..
kupovanje ingre prije sjednice je ravno samoubojstvu..ali prodavanje također..neće ovo nigdje gore dok se ne prođe sjednica..
bye

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!


sjednica NO:
– smjena uprave
– prodaja glavne zgrade
– otkazi
– hipoteka na Arenu

samo su jedni od uvjeta da ingri damo kredit, a ako neće poslušati – a trenutno ne slušaju (imaju još dva tjedna onda je guramo u stečaj)..
kupovanje ingre prije sjednice je ravno samoubojstvu..ali prodavanje također..neće ovo nigdje gore dok se ne prođe sjednica..
bye

Tko mi?

Chávez grew up in a small house composed of large palm leaves.


sjednica NO:
– smjena uprave
– prodaja glavne zgrade
– otkazi
– hipoteka na Arenu

samo su jedni od uvjeta da ingri damo kredit, a ako neće poslušati – a trenutno ne slušaju (imaju još dva tjedna onda je guramo u stečaj)..
kupovanje ingre prije sjednice je ravno samoubojstvu..ali prodavanje također..neće ovo nigdje gore dok se ne prođe sjednica..
bye

Kolega pobjeda ništa novo od vas osim poistovjćivanjem sa bankarima :

– smjena uprave svakako je pravi potez jer igor baš nema zgodno prezime a vjerojatno i porijeklo za pregovore sa arapima

– prodaja glavne zgrade – sale and lease back donosi novac odmah i to je jedna vrsta kredita i rasterećenje

– hipoteka na Arenu – to je sasvim normalno osiguranje povrata kredita i nema razloga zašto je nebi dali

– otkaz su se već dijelili i dijeliti će se i dalje prema programu koji se provodi.

Kada budete imali nešto novo javite nam, a do tada se nemojte zamarati pisanjem onoga što već znamo.
hvala na trudu



sjednica NO:
– smjena uprave
– prodaja glavne zgrade
– otkazi
– hipoteka na Arenu

samo su jedni od uvjeta da ingri damo kredit, a ako neće poslušati – a trenutno ne slušaju (imaju još dva tjedna onda je guramo u stečaj)..
kupovanje ingre prije sjednice je ravno samoubojstvu..ali prodavanje također..neće ovo nigdje gore dok se ne prođe sjednica..
bye


Tko mi?
[/quote]
On i onaj glas u glavi koji mu je govori buy na 40.


STFACA @ zar je toliko tesko malo si dat truda i sam pogledati promjene…..pa sve vam se mora servirati na tanjuru….cudim se kolegama koji ti vec nakon 20 puta uopce odgovaraju…..

aj mjenjaj nikove aj oladi malo




sjednica NO:
– smjena uprave
– prodaja glavne zgrade
– otkazi
– hipoteka na Arenu

samo su jedni od uvjeta da ingri damo kredit, a ako neće poslušati – a trenutno ne slušaju (imaju još dva tjedna onda je guramo u stečaj)..
kupovanje ingre prije sjednice je ravno samoubojstvu..ali prodavanje također..neće ovo nigdje gore dok se ne prođe sjednica..
bye


Tko mi?
[/quote]
On i onaj glas u glavi koji mu je govori buy na 40.
[/quote]
misliš onaj koji mi je rekao na 30 da prodam?
ili onaj koji mi je rekao da prodam sve kada je croby bio na 3500????
ili pak onaj koji mi je rekao krcaj se s dlkv na 230??????
ili onaj koji mi govori da sp500 mjesečni i tjedni graf izgleda katastrofalno???
ili onaj koji mi govori i vama isto da sp500 ide sigurno na 950???

sp500 na 950 = ingra ispod 20 – a to znate i samo samo imate ružičaste naočale kao naša premijerka ili pušite lošu travu
lp

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!



sjednica NO:
– smjena uprave
– prodaja glavne zgrade
– otkazi
– hipoteka na Arenu

– smjena uprave svakako je pravi potez jer igor baš nema zgodno prezime a vjerojatno i porijeklo za pregovore sa arapima

Prezime Igora je vrlo zgodno u poslovnom svijetu, neznam da li ste ćuli da je ikada neki "zemljak" u poslovnom svijetu takovih uvjerenja propao, ja nisam. Nije samo INGRA out, gotovo cijeli svijet je out.
Kina, Indija, naftaši ( Arapi) i bankari ( Švicarska, Luxemburg, Britanija ) još se drže, ali ako ne oslobode kapital neće ni oni dugo moći živjeti na tom svijetskom otoku, nema potrošnje.

Što od gospodarstva u svijetu još funkcionira ?
1. Nogomet
2. Prehrana
3. Nafta
4. –
5. –
6. – …………..
7. http://www.poslovni.hr
8. –

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.





sjednica NO:
– smjena uprave
– prodaja glavne zgrade
– otkazi
– hipoteka na Arenu

samo su jedni od uvjeta da ingri damo kredit, a ako neće poslušati – a trenutno ne slušaju (imaju još dva tjedna onda je guramo u stečaj)..
kupovanje ingre prije sjednice je ravno samoubojstvu..ali prodavanje također..neće ovo nigdje gore dok se ne prođe sjednica..
bye


Tko mi?
[/quote]
On i onaj glas u glavi koji mu je govori buy na 40.
[/quote]
misliš onaj koji mi je rekao na 30 da prodam?
ili onaj koji mi je rekao da prodam sve kada je croby bio na 3500????
ili pak onaj koji mi je rekao krcaj se s dlkv na 230??????
ili onaj koji mi govori da sp500 mjesečni i tjedni graf izgleda katastrofalno???
ili onaj koji mi govori i vama isto da sp500 ide sigurno na 950???

sp500 na 950 = ingra ispod 20 – a to znate i samo samo imate ružičaste naočale kao naša premijerka ili pušite lošu travu
lp
[/quote]

Ma boli nas briga za oćale, pa ti si sam rekao da ovo do kraja godine ide na 250. U tom slučaju svejedno nam je ide li prije na 20 ili ne. A ako nije tako, ako si mislio cijelo vrijeme na cijene ispod 20 a drukao na 250 s figom u džepu, onda tvoje pisanje nema ni mrvicu vjerodostojnosti. Stoga, ako želiš da tvom pisanju bar netko nešto povjeruje promijeni nick što prije.





sjednica NO:
– smjena uprave
– prodaja glavne zgrade
– otkazi
– hipoteka na Arenu

samo su jedni od uvjeta da ingri damo kredit, a ako neće poslušati – a trenutno ne slušaju (imaju još dva tjedna onda je guramo u stečaj)..
kupovanje ingre prije sjednice je ravno samoubojstvu..ali prodavanje također..neće ovo nigdje gore dok se ne prođe sjednica..
bye


Tko mi?
[/quote]
On i onaj glas u glavi koji mu je govori buy na 40.
[/quote]
misliš onaj koji mi je rekao na 30 da prodam?
ili onaj koji mi je rekao da prodam sve kada je croby bio na 3500????
ili pak onaj koji mi je rekao krcaj se s dlkv na 230??????
ili onaj koji mi govori da sp500 mjesečni i tjedni graf izgleda katastrofalno???
ili onaj koji mi govori i vama isto da sp500 ide sigurno na 950???

sp500 na 950 = ingra ispod 20 – a to znate i samo samo imate ružičaste naočale kao naša premijerka ili pušite lošu travu
lp
[/quote]

Gadno si se izlanuo ili pričaš laži.
Ne bi ti bilo prvi put.

Nisi odgovorio tko smo mi?

Chávez grew up in a small house composed of large palm leaves.

12.06.2010.

Prijateljstvo s Gadafijem

Mesić i vodstvo Ingre u dugogodišnjim su dobrim vezama. Ingra je 2005. godine u Mesićevu kampanju uplatila 150.000 kuna, a dvije tvrtke kćeri Ingre svaka još po 100.000 kuna. Mladen Šarić, nekadašnji predsjednik Uprave Ingre, bio je pojedinačno najizdašniji donator kampanje.

U Ingri su također zadovoljni Mesićevim dolaskom.

– Vjerujemo da će nam Stjepan Mesić svojim kontaktima i vezama pomoći na tržištima Srednjeg istoka, Europe i Afrike, gdje je Ingra prisutna. On se kao predsjednik države oduvijek zalagao za širenje hrvatskog izvoza te vjerujemo da će nam svojim vezama pomoći – rekao je jučer Danko Deben, glasnogovornik Ingre. Za svog mandata Mesić je uspostavio odlične kontakte s državnicima Libije, Katara, Kazahstana, Azerbajdžana, zemalja poslovno zanimljivih Ingri. Koliko znači ne imati svog čovjeka na pravom mjestu, u Ingri su osjetili nedavno, kada su izgubili natječaj za gradnju dijela autoceste u Libiji, a dobio ga je slovenski STC. S obzirom na Mesićevo prijateljstvo s Gadafijem, Ingri bi posao gotovo bio zajamčen.

press

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.






sjednica NO:
– smjena uprave
– prodaja glavne zgrade
– otkazi
– hipoteka na Arenu

samo su jedni od uvjeta da ingri damo kredit, a ako neće poslušati – a trenutno ne slušaju (imaju još dva tjedna onda je guramo u stečaj)..
kupovanje ingre prije sjednice je ravno samoubojstvu..ali prodavanje također..neće ovo nigdje gore dok se ne prođe sjednica..
bye


Tko mi?
[/quote]
On i onaj glas u glavi koji mu je govori buy na 40.
[/quote]
misliš onaj koji mi je rekao na 30 da prodam?
ili onaj koji mi je rekao da prodam sve kada je croby bio na 3500????
ili pak onaj koji mi je rekao krcaj se s dlkv na 230??????
ili onaj koji mi govori da sp500 mjesečni i tjedni graf izgleda katastrofalno???
ili onaj koji mi govori i vama isto da sp500 ide sigurno na 950???

sp500 na 950 = ingra ispod 20 – a to znate i samo samo imate ružičaste naočale kao naša premijerka ili pušite lošu travu
lp
[/quote]

Ma boli nas briga za oćale, pa ti si sam rekao da ovo do kraja godine ide na 250. U tom slučaju svejedno nam je ide li prije na 20 ili ne. A ako nije tako, ako si mislio cijelo vrijeme na cijene ispod 20 a drukao na 250 s figom u džepu, onda tvoje pisanje nema ni mrvicu vjerodostojnosti. Stoga, ako želiš da tvom pisanju bar netko nešto povjeruje promijeni nick što prije.
[/quote]
kolega nikada nick ne mijenjam..jedino ću ga morati promjeniti ako me Vjeko pobriše kao onda prije dvije godine…
jedino sam tada mijenjao nick jer mi je stari bio pobrisan…dok pobjeda živi živi…kada me vjeko likvidira uzimam novi nick (ali to se neće dogoditi jer i vjeko dobro zna da me brisao bez razloga)..
tko mi?
masoni!!!
pa stalno pišete o nekim urotama i nekim konzorcijima..eto ja sam vođa [lol] [lol] [lol] upravo sam se popeo ma mount everest i čekam kraj 2012 [lol] [thumbsup] [thumbsup]

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

New Report

Close