INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Glavni igrači ne prodaju, oni čekaju dokapitalizaciju. [proud]

AJDE KOLEGA MOLIM TE RECI KAKO ONO BJESE…. AKO INGRA IKADA BUDE NA 25 DA CETE MI PRODATI SVOJ UDIO…..

ingra je na 24 a vi mi niste prodali svoj udio, hvala Bogu nit mi pada napamet ulazit.. [lol] [lol] [lol] [kiss] [kiss] [kiss]

a proslo je dva tjedna tek……. i pazite sta vam sada kazem ne ulazim u ingru iznad 14kn [undecid]
[/quote]
14 kn j konacni target,i tu bi se trebala dionica zadrzati,cca 2000 kn po starom racunanju,ako se u medjuvremenu ne pojave neke inzvanredne vijesti u sto cisto sumnjam….



Glavni igrači ne prodaju, oni čekaju dokapitalizaciju. [proud]

AJDE KOLEGA MOLIM TE RECI KAKO ONO BJESE…. AKO INGRA IKADA BUDE NA 25 DA CETE MI PRODATI SVOJ UDIO…..

ingra je na 24 a vi mi niste prodali svoj udio, hvala Bogu nit mi pada napamet ulazit.. [lol] [lol] [lol] [kiss] [kiss] [kiss]

a proslo je dva tjedna tek……. i pazite sta vam sada kazem ne ulazim u ingru iznad 14kn [undecid]
[/quote]
Kolega "elevatorčiću" znam da sam Vam odavno "trn u oku". Moji postovi Vas pogađaju "u sridu", te ste nakon svakog moga komentara nervozni i osjećate potrebu za pobijanjem. Mora da ste neki tip "slabih živaca".
Ja se ovdje namjeravam basnoslovno obogatiti, i to sve zahvaljujući "brutalnom kapitalu", koji trenutno silom prilika radi za mene, iako osobno s njim nemam nikakve veze. Posljednji CD pokazuje da se "brutalni kapital" jeftino krca, što znači da će doći vrijeme kada će se morati i iskrcavati. Normalno da će prije toga dignuti cijenu. E pa kolega ja Vas čekam na višim razinama, a Vi se krcajte što se mene tiče i po tih 14 kuna. Nemam ništa protiv toga. Kada osjetim da je vrijeme, onda prodajem u komadu po bidu. Istina da se mogla iskamčiti i još koja tisućica komada, ali ako "brutalni kapital" iliti "konzorcij" bude i dalje ovako revan otvara mi se još jedna prilika za ulazak. Lova je spremna, a ako Vam je target 14 kuna, živili Vi meni i Vaš target. S dužnim poštovanjem pozdravlja Vas vaš bananarama kojega ste s pravom izabrali za svoj uzor. Ljubica od mene [kiss]!

I još samo jedno pitanje za "moga" učenika elevatora: Je li ti kolega AKRILL brat blizanac, jer imate istu IP adresu, a star je tek tjedan dana. Ovaj forum Vam nije mjesto za monologe! [thumbsup]



Glavni igrači ne prodaju, oni čekaju dokapitalizaciju. [proud]

AJDE KOLEGA MOLIM TE RECI KAKO ONO BJESE…. AKO INGRA IKADA BUDE NA 25 DA CETE MI PRODATI SVOJ UDIO…..

ingra je na 24 a vi mi niste prodali svoj udio, hvala Bogu nit mi pada napamet ulazit.. [lol] [lol] [lol] [kiss] [kiss] [kiss]

a proslo je dva tjedna tek……. i pazite sta vam sada kazem ne ulazim u ingru iznad 14kn [undecid]
[/quote]

Iz tektsa gore daje se zaključiti da osoba opsjenuta liftovima, vjerojatno i maloljetan sa 63 dionice HT uzima si za pravo nama dijeliti proroke od 14 Kuna/dionica INGRE .

Osim tebe, tu je i fiuman100, akrill, pantelijak svi s istom idejom. Svih svojih 1-3 paketa HT-a po 63 dionice namjeravate prodati kada osjetite da INGRA više neće padati i uletiti u INGRU.
Vrijeme je !

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.


Vrijeme je !

Jok. Sudbina ovog poduzeča je neizvesna u najmanju ruku.

S obzirom da na ovom forumu vidim dvije frakcije:
1. Za koju je stečaj već gotova stvar
2. Koja čeka mesiju da izbavi ovu kompaniju iz ropstva egipćana
Zanima me što je sa malim ljudima koji za ingru nikad nisu čuli al silom prilika postali su stock holderi zahvaljujući OMF-a. Šta će biti s penžijama ako ingra kihne ?!

Dionicu ingre ruši Chuck Norris u dogovoru s Don Kaćunkom !

Mislim da smo svi svjesni tko prodaje ingru na ovim razinama. To su sitni investitori kojima pucaju margini i koji su je prisiljeni prodati jer nemaju drugog izlaza. Uz njih tu je i pokoji paničar koji nasjeda na postove akrilla i liftboja. Glavno pitanje je tko kupuje. Tko je danas ukrcao 40.000 komada po 25 kn. Naivac sigurno nije, a bogami nije ni bez para. Pošto znamo da nisu mirovinci moj zaključak je da tu upravo naši dragu+i članovi konzorcija ili burzovne zločinačke organizacije koji će nadam se na ingri polomiti zube. Trenutno im nitko ništa nemože i osjećaju se sigurno. Gospodare situacijom jer znaju koliko je ingre pod marginima i točno znaju targete na kojima pucaju margini. Na njihovu žalost izgleda da je i Hanfa shvatila u čemu je riječ, a čujem da se spremaju i neke kaznene prijave Dorhu i Uskoku sa konkretnim imenima i točnim opisom operacije tj. pljačke.
Inače po količini koju konzorcij ukrcava bliži se kraj korekcije i sada će krenuti obrnuti proces, naravno uz pomoć neke naručene poluinformacije.

Ovo je sigurno DIAMANT od dionice,…….

Bar me je toliko koštala….. [lol] [angry]

Jednom je slučajnost, drugi put podudarnost, treći put neprijateljsko djelovanje....


Mislim da smo svi svjesni tko prodaje ingru na ovim razinama. To su sitni investitori kojima pucaju margini i koji su je prisiljeni prodati jer nemaju drugog izlaza. Uz njih tu je i pokoji paničar koji nasjeda na postove akrilla i liftboja. Glavno pitanje je tko kupuje. Tko je danas ukrcao 40.000 komada po 25 kn. Naivac sigurno nije, a bogami nije ni bez para. Pošto znamo da nisu mirovinci moj zaključak je da tu upravo naši dragu+i članovi konzorcija ili burzovne zločinačke organizacije koji će nadam se na ingri polomiti zube. Trenutno im nitko ništa nemože i osjećaju se sigurno. Gospodare situacijom jer znaju koliko je ingre pod marginima i točno znaju targete na kojima pucaju margini. Na njihovu žalost izgleda da je i Hanfa shvatila u čemu je riječ, a čujem da se spremaju i neke kaznene prijave Dorhu i Uskoku sa konkretnim imenima i točnim opisom operacije tj. pljačke.
Inače po količini koju konzorcij ukrcava bliži se kraj korekcije i sada će krenuti obrnuti proces, naravno uz pomoć neke naručene poluinformacije.

Kolega mislim da previše režije ovdje ima, bez uvrede.
Margina – kako ja ili vi možemo znati nečije margine, a i da znamo one ozbiljne i velike su davno popucale.
Konzorcij – kakav konzorcij, čega ? Ove gluposti s dionicama upravo mi mali dioničari radimo, sumnjam da ikakvi konzorciji ovdje uopće prate stanje, a kamoli da trguju tom dionicom. Već su oni pobjegli u HT.

Po meni je ovdje najviše i upravo kriva sama INGRA što nama ostavlja maštu na volji, kao da su oni sami već odustali od INGRE.
Njihova nezainteresiranost, ne izdavanje jasnih izvještaja, bez komentara i intervecije je već i u najmanju ruku nekulturno i neodgovorno.
Dok se HT nije pojavio uz ATPL bilu su glavna dionica na Crobexu, a sada po spekulacijama gori od DKVS-a.
Prijave ovima ili onima, što s time, kada vršiš prijavu prvo tebe pretresu, a onda se toliko zabave da i zaborave koga si prijavio.
Da tu ima nepravilnosti pa prva bi INGRA sama prijavila nešto, ali sama šutnja INGRE govori sve, više nas ništa ne zanima, ja neznam drukčije prevesti ovu intertnost koju nam prezentiraju.
Ne vjerujem u urote i udruživanje nekih marginaca, brokera ili zločinca, mislim da njima INGRA sada nije interesantna.
Problem je po meni što su neki mali/srednji dioničari odlučili puniti svoj portfelj dionicama, a bez obzira na njenu vrijednost, a što je posebno zanimljivo jer njihov cilj je očito xxxxxxxxxxxxx dionica po vrijednosti 1 ili 2 Kune.
Svaki radni dan burze netko manipulira na 1 Kunu dolje ili cca 1,5%, a što je ostalo za pretpostaviti da tim tempom imamo još 25 dana do vrijednosti 0 Kuna. Znam da je apsurdno, ali dok se INGRA ne očituje sama i zašiti svoju imovinu nema tu pomoći.
Kada bi INGRA povukla dionicu s tržišta do jasnijih vjesti ili je ponovo okrupnila sa 150 ili 200 bar bi trenutno zaustavili spekulacije na nižu razinu.

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

Kolega!

Vaš post sam sam ocijenio 30%, iako ste kontradiktorni
Zašto:
1. Naravno da ima firmi institucija koje znaju na kojim cijenama sljede velike kolićine margin call-ova
Isto kao što banka zna koliko njeni komitenti imaju novaca, pa tako mogu uvidjeti i financisku snagu svakog +/- 1%
2.Naravno da se neki manji krpe na nižim razinama, jer nisu ni glupi ni sljepi.
3.Kažeš ovako do 0 imamo još 25 dana!! jel to ono tvoje AKO NEKO SKINE KUNU, JA ČU….
ili si zaboravio šta si rekao za ponedjeljak?
4.da naprave obratni Split, ista stva, možda nebih bila ista da 1 dionica vrijedi 1 000 kom, onda bi možda čak i bio neki efekt.
5.Da firma vrijedi , pa već bi se netko nakrcao,.
Primjer imaš stan vrijedi 100 000 eura.
100 dionica po 1 000 eura, netko ti ruši cijenu jer ti duguješ…i bla bla..
Al kada cijena padne na primjer 78 eura po dionici…????
Pitanje zašto ne možeš nači nekoga tko če kupiti po toj cijeni…
najvjerovatnije jer je tvoj dug možda i veči od cijene stana…???
Naravno ovdje je malo drukčije jer banke drže firmi glavu iznad vode..naravno zbog sebe
Molim komentare…hvala

Jednom je slučajnost, drugi put podudarnost, treći put neprijateljsko djelovanje....

izvadak iz texta…pročitaj članak???

To je puno poštenije nego ono što je napravio Pevec", kaže jedan poznavatelj prilika u Ingri.

Vaš link

Jednom je slučajnost, drugi put podudarnost, treći put neprijateljsko djelovanje....

Situacija u cijeloj građevinskoj industriji je teška, svi imaju problema. Ingra ima dobre odnose sa bankama, tako da će preživjeti, svi gube ako bude suprotno. U Forbesu je Oppenheim najavio dokapitalizaciju u kojoj će sudjelovati i on sam, to je najbolji znak vraćanja povjerenja.

New Report

Close