INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Ide ovo polako prema svome kraju… Gledajuć kolika je market kapitalizacija ovog preduzeća, a ta je 180 meleona, to mora još da pane najmanje 40 odsto, ispod 100.

Ne treba biti osobito pametan da se svati da je dno još daleko odavde. Nije caka da je ova hartija sad jeftina nego da je bila suludo precenjena, a precenjena je i sada s obzirom na bankrot koji će verovatno skoro da usledi.

Kako narod kaže, velika drva dugo rastu, ali začas panu…

A imaš li ti možda koje hartije koje ne idu u bankrot, pa da pokušamo i mi ako ne zaraditi barem više ne gubiti…
[/quote]

Ima onu namotanu u roli. Stoji u izvjesnoj prostoriji.


kaže mi frend koji inače ima margin kod agrama da su danas agram brokeri zivkali svoje marginaše i blago ih nagovarali da se pripreme za margin call jer eto ingra je potonula preko 6 %, pa oni radi zaštite svojih klijenata imaju preporuku da odmah prodaju i spase što se spasiti da jer eto cijena stalno pada. Kako brižno od njih. Blago njihovim klijentima kad oni brinu za njih i riješavaju ih problema sa marginom rasprodajom portfelja.

dali mogu dobiti obijašnjenje -koji su razlozi za dizanje margina u ovom trenutku ,kada je tržište u silaznom trendu,koji je razlog da se ljudi odluče na korak za dizanje margina ,kada je svima razvidno iz postojeće situacije da tržište pada u iznosu 20-30 %.
a magin poziv dolazi puno prije.
koje su to procijene koje su ih navele na ovaj korak,posebno što se tiče navedene dionice??????

Imam. Koje te zanimaju, oćeš u regionu ili svetu?

Long ili short?

Tira tara i pastira u frulicu kad zasvira...

Najpametniji je bio Putin, kada je sve počelo letiti dole, 2008 godine, Putin je zatvorio Rusku burzu i što dobio?
Burzu koja je pala gotovo najmanje u svijetu, a likvidnost je među najvećima danas.

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

evo ..jos samo mrvicu ,,i eto nas target 20 kn [smiley]

– padajuci klin probijen jos sredinom svibnja sada ostvaruje svoje targete
– a s obzirom na onaj prosli te moguce i ovaj sada novi target
– isti se za sada cine da idu kao po loju tj. TA spranci
– te tako da bi mozda uskoro mogao i opet neki mali odbijanac
– nadajmo se da bude bar slican kao onaj od prosli puta…ako ga bude
– samo za prosli je vec bio izvucen jedan joker
– i stoga pitanje postoji li ista novoga za izvuci ‘iz rukava’ sada
– no iznenadjenja su uvijek bila moguca…kako pozitivna tako i negativna

p.s.
– prilozeni grafic nije za one slabog srca, stoga oprez !!!
– takodjer, isti nije poziv niti za kupnju niti za prodaju
– a sto ce tko uciniti na svakom je da sam odluci

lijep pozdrav, miran san i ugodan vikend svim imaocima

Optimist - loše informirani pesimist


Najpametniji je bio Putin, kada je sve počelo letiti dole, 2008 godine, Putin je zatvorio Rusku burzu i što dobio?
Burzu koja je pala gotovo najmanje u svijetu, a likvidnost je među najvećima danas.

A kako bi onda propali stari bogataši a iznikli novi [thumbsup]

Sve što pišem moje je osobno mišljenje i ne predstavlja nagovor na kupnju ili prodaju!!

Kako god da stvari trenutno stoje i koliko god da smo u trenutnom minusu svaki onaj koji sad skuplja
dijonice i bude ih brižno čuvao zasigurno če profitirati jer svaka ama baš svaka dijonica na zse-u vrijedi višestruko više, a ovo što su mali dijoničari drhtavih ručica napravili od ingrine cjene dijonice je stvarno sramota ali to je tako, ja tvrdim da ingra ima novaca a vi svoj izvoljevajte nastaviti gubiti na burzi! Zamislite kad ingra okrene trend a hoće, uz ovakvu likvidnost, kad svi oni što su izlazili van
pritisnuti margin-ima krenu ponovno kupovati da bi povratili prijašnje gubitke joooooj jedva čekam…

Sve što pišem moje je osobno mišljenje i ne predstavlja nagovor na kupnju ili prodaju!!


evo ..jos samo mrvicu ,,i eto nas target 20 kn [smiley]

Po meni je ovde target nula u narednih godinu dve.

Glavni igrači ne prodaju, oni čekaju dokapitalizaciju. [proud]


Ovo u fotofinishu super ispalo podizanje cijene sa po 1 dionicom…samo-3% [thumbsup]

Jesi siguran da je s 1 dionicom? Od 15:30 – 16:00 prošlo je nešto više od 7000 komada po asku i to s prosjekom od 25 kn. To se u potpunosti slaže s postom Compe. Što misliš o scenariju po kojem su uzeli što su mislili po 24 i onda vratili svoje natrag po 25.

A što ti misliš da je cijela Hrvatska podigla margin na Ingru , pogledaj malo prosječnu cijenu , vidi se da je navlačenje , srušiš na 24 sa prosjekom 24,90 , a onda cijeli dan kupuješ na 24. Ako već to radite , barem zašutite , nemojte nam govorit da smo maloumni , prodavajući nam debilne priče.

Parche mihi, Domine, quia Dalmata sum!


Glavni igrači ne prodaju, oni čekaju dokapitalizaciju. [proud]

AJDE KOLEGA MOLIM TE RECI KAKO ONO BJESE…. AKO INGRA IKADA BUDE NA 25 DA CETE MI PRODATI SVOJ UDIO…..

ingra je na 24 a vi mi niste prodali svoj udio, hvala Bogu nit mi pada napamet ulazit.. [lol] [lol] [lol] [kiss] [kiss] [kiss]

a proslo je dva tjedna tek……. i pazite sta vam sada kazem ne ulazim u ingru iznad 14kn [undecid]

ZELIM BITI BRUTALNO USPJESAN KO bananarama................................

New Report

Close