INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ko je jamio jamio je…..ameri ide ljepo u + tako da u ponedeljka okrećemo…..

Ovo je dno.
Za ništa uvijek možete prodati .
Posljednje 3 godine sa današnjom cijenom ova dionica ima prosijek od 244 kune. Zar vam se isplati 10 %.

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

…još kad bi dali neke podatke zašto tako pišete…ovako ste zluradi rugači koji nemate namjeru kupiti-tako kažete-a čemu sve to??? što imate od toga???sad ste svi pametni, a da je išlo sa 30 na 60 onda bi druga strana pričala iste priče…prema tome, svi brbljamo gluposti, mafija radi svoje i gotovo, samo se ne sme kasti…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...


Ide ovo polako prema svome kraju… Gledajuć kolika je market kapitalizacija ovog preduzeća, a ta je 180 meleona, to mora još da pane najmanje 40 odsto, ispod 100.

Ne treba biti osobito pametan da se svati da je dno još daleko odavde. Nije caka da je ova hartija sad jeftina nego da je bila suludo precenjena, a precenjena je i sada s obzirom na bankrot koji će verovatno skoro da usledi.

Kako narod kaže, velika drva dugo rastu, ali začas panu…


stotka od mene -štovani kolega.

A ti minimin i, tko je ikad u HRV. odgovarao za maipulaciju tržištem?

Kolega vulkan, uvijek mora biti prvi put. Tako će biti i u slučaju manipulacije tržištem koja je u slučaju Ingre i više nego očita, s tim da je pojačana i kvalifikacijom " udruživanje radi počinjenja kaznenog djela ". Nešto slično kao zločinčka organizacija. Ni Polančec nije mislio da će u Hrvatskoj jedan ministar ljetovati u remetincu, pa eto to se i dogodilo. Sretno kolega, trebati će vam puno sreće i zapamtite onu " tko se zadnji smije najslađe se smije "


Kolega!!!!
Pa nemisliš valjda da sam ja brutalni kapital koji ruši cijenu??
Pa ovo kao da je meni bilo namjenjeno…?????
Pa rekao da nitko ne odgovara, jer da je nebih već ovoliko "popušio na ovoj dionici"
Nego kao i večina hvatam padajuče noževe, evo sad ušao s cca 600, a imao ih više tisuća.
Ponavljam se da sam rekao da ne noćim, prenoćio 2 dana i več minus cca 12% strava..
Rezime : tvoj pucanj otišao na krivu stranu

Jednom je slučajnost, drugi put podudarnost, treći put neprijateljsko djelovanje....

…jos u nedjelju sam govorio…OPREZ…jer ako crobex probije 1930 a mi 27,5 da slijedi veliki pad…no nekima je to tada bilo jaaako smijesno (vidi na str.2143)…no je li istima i sada na -12% od 27,5Kn a koliko smo do danas odradili isto tako smijesno…a sada sigurno i za ovo dobivam jos jednog keca…samo naprijed…jer znam od koga dolazi…

Optimist - loše informirani pesimist

kaže mi frend koji inače ima margin kod agrama da su danas agram brokeri zivkali svoje marginaše i blago ih nagovarali da se pripreme za margin call jer eto ingra je potonula preko 6 %, pa oni radi zaštite svojih klijenata imaju preporuku da odmah prodaju i spase što se spasiti da jer eto cijena stalno pada. Kako brižno od njih. Blago njihovim klijentima kad oni brinu za njih i riješavaju ih problema sa marginom rasprodajom portfelja.

Ovo u fotofinishu super ispalo podizanje cijene sa po 1 dionicom…samo-3% [thumbsup]

Kune nisu problem, kuna nema

Koja zafrkancija u foto-finišu….baš dražesno! [yawn]

INGR-R-A 25,25 1 25,25 2.7.2010 15:59:53
INGR-R-A 25,25 1 25,25 2.7.2010 15:59:32

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!


kaže mi frend koji inače ima margin kod agrama da su danas agram brokeri zivkali svoje marginaše i blago ih nagovarali da se pripreme za margin call jer eto ingra je potonula preko 6 %, pa oni radi zaštite svojih klijenata imaju preporuku da odmah prodaju i spase što se spasiti da jer eto cijena stalno pada. Kako brižno od njih. Blago njihovim klijentima kad oni brinu za njih i riješavaju ih problema sa marginom rasprodajom portfelja.

…u margin ni u ludilu…nemogu drugačije zarađivati pa krenuli ovako…mnoge obitelji su u crno zavili…i još im se smiju…eeee, nije čudo što mora biti sve kako će biti…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...



Bože sačuvaj ove ljude koji neznaju u što se upuštaju.
neka tvoj savjet-i prosvjetlenje pokaže ispravan put ljudima koji trebaju sačuvati svoj kapital od svog nepromišljenog dijelovanja i svojih promišljanja u svezi zarade koju žele ostvariti.

Kolega Lacoste,

Vidim da iz Vas govori mudrost, ali i svetost. Potječe li ti vi možda iz drevne loze Vatikanskih portfolio managera koji vijekovima ulažu u zlato i nekretnine?

LP
[/quote]
neznam ,nisam provjeravao,potječem sa područja gdje se u vjeru oslanjalo u maksimalnom iznosu za vrijeme bivšeg režima,gdje se zbog vjere i odlaska na neka svetišta završavalo u zatvorima i isključivanju iz škole,no nebih o tome.
iznjeo sam svoje trenutno razmišljanje koje sam zaključio nakon čitanja postova na ovoj temi ,pada cijene, a moram priznati da sam se upravo vratio sa plaže-mora i bio iznenađen sa trenutnim padom cijene.

minibar———-15:56:12- 25,60- 500

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...

New Report

Close