INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ovog što se prijetio sa 17.000 komada na prodaji stvarno treba opalit po džepu pa to više neće raditi…. vidit ćemo dal će se iskrcati do 16.00 sati inače bi ga HANFA stvarno trebala oplesti po psrtima, a čini mi se da je to onaj isti koji je bio upozoren zbog igrica na DKVS [undecid]

moji postovi na forumu su moje mišljenje, nisu financijski savjeti niti poziv na kupnju/prodaju dionica ili ulaganje u iste

Nema zime. Stipe će dogovoriti poslove.
Ispričat će par viceva Gadafiju i stvar je riješena.

Ali do tada, ne dajte da vas "konzorcij" navuče.

Davali vI meni aseve ili stotice, ovo košta 24.50 [embarass]


mnogi su sumljili u moc Brutalnog Kapitala kad je ustvrdio da ingra ide na 20kn.

sumnjate li i dalje?

[smiley]

…jedino u što ne sumnjam je to da će im to biti za tužnu prigodu…to je jedino sigurno…a tada nema mita i korupcije…
PS: opet jedan za kečeve-samo uživaj ocjenjivaču…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...

ti majke… a ja mislil da je dno na 30! Al kak zgleda, ide ovo na početne položaje tam negde na 13…
[huh]

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!

Kad sam prije cca 1 mj na cjeni 32 kn govorio, OPREZ, NE SE ZALETAVAT te da 25 kn je sigurno za INGRU, dobio sam ukupno 69 jedinica, kad gledaš zbrojno to je lijepa ocjena+

[tongue]

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE


ti majke… a ja mislil da je dno na 30! Al kak zgleda, ide ovo na početne položaje tam negde na 13…
[huh]

Možda i 10 neka bude okrugla cifra.

Bože sačuvaj ove ljude koji neznaju u što se upuštaju.
neka tvoj savjet-i prosvjetlenje pokaže ispravan put ljudima koji trebaju sačuvati svoj kapital od svog nepromišljenog dijelovanja i svojih promišljanja u svezi zarade koju žele ostvariti.

Ide ovo polako prema svome kraju… Gledajuć kolika je market kapitalizacija ovog preduzeća, a ta je 180 meleona, to mora još da pane najmanje 40 odsto, ispod 100.

Ne treba biti osobito pametan da se svati da je dno još daleko odavde. Nije caka da je ova hartija sad jeftina nego da je bila suludo precenjena, a precenjena je i sada s obzirom na bankrot koji će verovatno skoro da usledi.

Kako narod kaže, velika drva dugo rastu, ali začas panu…

Tira tara i pastira u frulicu kad zasvira...


Bože sačuvaj ove ljude koji neznaju u što se upuštaju.
neka tvoj savjet-i prosvjetlenje pokaže ispravan put ljudima koji trebaju sačuvati svoj kapital od svog nepromišljenog dijelovanja i svojih promišljanja u svezi zarade koju žele ostvariti.

Kolega Lacoste,

Vidim da iz Vas govori mudrost, ali i svetost. Potječe li ti vi možda iz drevne loze Vatikanskih portfolio managera koji vijekovima ulažu u zlato i nekretnine?

LP

Referendum o ZOR-u omogućiti će da ljudi koje rade, rade još više, a ljudi koje ne rade, rade još manje

Neki brokeri ovdje već neko vrijeme vode negativnu kampanju protiv agram brokera koji su inače najbolji brokeri u Hrvatskoj. Najpošteniji i najpovoljniji.
Kad bi uzimao margin, to bi bilo kod agram brokera.
Iz petnih žila se jedan nik trudi ocrniti i popljuvati agram koji je zaslužan što danas imamo manje provizije u gotovo svim brokerskim kućama. Vjerojatno se radi o nekom nasukanom brokeru kojega su klijenti napustili jer nije skidao provizije s 0,8-0,7%.
Kakve oni veze imaju s ingrom da mi je znati. Ajde nam tu pokaži i ne budi smiješan.
Takve klevete su predmet za pravosuđe, agram brokeri su nasuprot tome zaslužili vječnu zahvalnost hrvatskih dioničara. [thumbsup]


Ide ovo polako prema svome kraju… Gledajuć kolika je market kapitalizacija ovog preduzeća, a ta je 180 meleona, to mora još da pane najmanje 40 odsto, ispod 100.

Ne treba biti osobito pametan da se svati da je dno još daleko odavde. Nije caka da je ova hartija sad jeftina nego da je bila suludo precenjena, a precenjena je i sada s obzirom na bankrot koji će verovatno skoro da usledi.

Kako narod kaže, velika drva dugo rastu, ali začas panu…

A imaš li ti možda koje hartije koje ne idu u bankrot, pa da pokušamo i mi ako ne zaraditi barem više ne gubiti…

New Report

Close