INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

hvala, kolega loris

Barona za moderatora a šefa za direktora ... moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju vrijednosnica




Jesti svjesni što će biti s Ingrom idući tjedan????
Ova cijena aktivirat će nove i nove margine i deseci tisuća novih dionica koje su bile deponirane, a sad će biti sasute po bidu!! Ako se ovo zaustavi na 20 kn bit ćemo sretni i presretni! [cry]

A što ti misliš da je cijela Hrvatska podigla margin na Ingru , pogledaj malo prosječnu cijenu , vidi se da je navlačenje , srušiš na 24 sa prosjekom 24,90 , a onda cijeli dan kupuješ na 24. Ako već to radite , barem zašutite , nemojte nam govorit da smo maloumni , prodavajući nam debilne priče.
[/quote]



@vulkan11
, compa

Ako ovaj pad nije zbog margina, onda je situacija još puno gora jer znači da onaj koji prodaje ima inside informacije (i to loše) pa se iskrcava po onoj: daj što daš, samo da nije 0 !


COMPA——–tebi još jedna 100% od mene za ovaj post.
A gismund…možda se krivo izjasnio rekavši da nije do margina, naravno da je dobar dio i to, al krucijalnu stvar rade, ovi šta je opisao COMPA , uz LOGISTIKU par jačih igrača…jer ova dionica je srušila sve teorije o ulaganju….to je njhova stvar što rade…mene samo zanima Igor koji je rekao da mali ulagači prodaju CITIRAM : PO IZRAZITO NISKIM CIJENAMA!!
Pa kada je tako:ŠTO ON NE NAĐE NEKOGA TKO ČE POČETI KUPOVATI, (ako misli iskreno?)
Drugo jel odgovarao netko iz OMF ZA GUBITAK 95% IMOVINE U SAMO JEDNOJ DIONICI!??

[/quote]

…sve se zna kolega kao i u mnogim slučajevima u lijepoj njihovoj ali nitko nema još političke volje da razotkrije prijevare…znam i ja mnogo toga ali…što s tim-boriti se protiv oluje ili se izlagati riziku…ne hvala…udariti će njih jači od njih, jednog dana-možda-ako bude političke volje-ako to bude uvjet za zatvaranje kakvih poglavlja EU…???…do tada, strpljen-spašen…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...


Jučer sam valjda bio jasan da se više ne igrate mede, jer ću ja postati grizli kao danas.
Danas sam vam to i pokazao, ako treba rušiti radi zarade postotka dionica rušiti ću do vrijednosti 1 Kune po dionici ili neka se ovi mali napuhanci s TA, marginama i ostalim glupostima maknu i budu strpljivi.
Ako u ponedjeljak netko i pokuša samo skinuti ingru za kunu, ja je skidam do kraja, pa ćemo svi imati kao što sam i najavio puno bezvrijednih dionica i Đakovština će onda biti skupa.
Ako drukčije neće ići onda je to jedini ispravni put da vam pokažem da se ne šalim.

Sada ću je pokušati dignuti, a pametnjakovići probajte to iskoristiti .


…eto tako da sada svi znate s kime imate posla…stoga kolege oprez…jer sada znamo sto nas ceka u ponedjeljak ako…

Optimist - loše informirani pesimist

http://seebiz.eu/hr/burze/zagrebacka-burza-katastrofa-ingre%2c-crobex-i-peti-dan-u-minusu,83845.html

opet



Ako u ponedjeljak netko i pokuša samo skinuti ingru za kunu, ja je skidam do kraja, pa ćemo svi imati kao što sam i najavio puno bezvrijednih dionica i Đakovština će onda biti skupa.
Ako drukčije neće ići onda je to jedini ispravni put da vam pokažem da se ne šalim.

Sada ću je pokušati dignuti, a pametnjakovići probajte to iskoristiti .

Ma joj što si nas uplašio [lol]
Ja ću prvi sasuti u pon. po bidu i spustiti je barem za 1 kn pa da vidimo što ćeš onda, ajde nas nemoj nasmijavati
[/quote]

Zašto čekati, daj pokaži odmah što možeš, čekam .

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

kaj je je ….ovo jebačko skidanje vrijednosti dionice ….uopće nema veze sa stvarnim stanjem u firmi …..greška je bila taj stock splitting …izgleda da se ovdje vode neke druge bitke…..neko nekog ..!!……..sa 62000 na 3750 !!!!!! ma dajte …… -95 % !!!!!

kak ATH nije bio realan TAD tak ni ova papazajnija nije realna SAD !!

ovo što loris radi je prestrašno… on PRIJETI dioničarima i ulagačima da će u ponedjeljak zatući Ingru na 1 kn ako se netko usudi prodati dionice Ingre po cijeni koja se njemu ne sviđa ?!
pa ovo je za prijavu HANFI jer ako to nije manipuliranje ulagačima i tržištem, onda ne znam što jest [shocked] [angry]

razumijem da su neki izgubili kompas zbog ogromnih gubitaka koje su u zadnje vrijeme ostvarili na burzi, no svejedno sam šokiran što si sve pojedinci dozvoljavaju [shocked]

pametan čovjek vidi filiju i skloni se...


ovo što loris radi je prestrašno… on PRIJETI dioničarima i ulagačima da će u ponedjeljak zatući Ingru na 1 kn ako se netko usudi prodati dionice Ingre po cijeni koja se njemu ne sviđa ?!
pa ovo je za prijavu HANFI jer ako to nije manipuliranje ulagačima i tržištem, onda ne znam što jest [shocked] [angry]

razumijem da su neki izgubili kompas zbog ogromnih gubitaka koje su u zadnje vrijeme ostvarili na burzi, no svejedno sam šokiran što si sve pojedinci dozvoljavaju [shocked]

Jedino što loris može je promijeniti nick… [bye]

Parche mihi, Domine, quia Dalmata sum!

Jako zanimljiva situacija i stavovi pojedinih suprostavljenih tabora. [cool]

Upitajmo najboljeg ekonomskog stručnjaka što on misli o svemu

Prijatelj koji se igrao sa izlaganje prodaje 17000 kom na prodaji danas će te dionice morati prodati ako ne želi prijavu za manipulaciju tržištem. Neka se upita zašto


Na Ingri je stvar dovedena do apsurda i nebih se čudio da kolega loris stvarno ne opali po bidu ako je istina što govori. Hrpa sitnih hoštaplera je odlučila oženiti male ulagače i naivce koji su dizali margin na ingru sa polugom x 2. Svi su oni u sprezi, Agram brokeri, i njihovi tajni partneri.
Tek toliko da se zna da u ponedeljak ide prijava Hanfi i Uskoku sa detaljnjim opisom ove pljačke koja se radi na Ingri. Kolega loris razumijem vas u potpunosti ali stvarno ništa nećete postići ako napravite to što ste napisali.

…slažem sa e sa vama…loris samo ćeš još više usrećiti one koji stoje iza ove "legalne" pljačke stoljeća…nažalost neznam da li ćete išta postići prijavom HANFI…zar neznate kako je sve povezano…još se sjećam dana kad su i mene neki pozivali u konzorcij ali ja pošten pa nisam htio…no ne kajem se…tko izdrži do kraja biti će spašen…tko razumije-razumije…pozzz…
PS:izvolite novi post za vaše jedinice…Hvala…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...

New Report

Close