INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ova dva s 10000 komada dobro guraju na niže. Ne bih se iznendaio da i zalupaju ovu obranu 24.

Chávez grew up in a small house composed of large palm leaves.


Jel dižete margine ?

Gdje je onaj heroj što je dignuo margin na 32 i savjetovao svima da naprave isto?

Kako je ono rekao, ja sam Ingra all in

Sad je već all out.

Chávez grew up in a small house composed of large palm leaves.

Hoce li Stipe vicevima nabaviti 200 mil kuna za iskup obveznica.

koji spin.

katastrofa, politicari a ne poslovni ljudi

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

Jesti svjesni što će biti s Ingrom idući tjedan????
Ova cijena aktivirat će nove i nove margine i deseci tisuća novih dionica koje su bile deponirane, a sad će biti sasute po bidu!! Ako se ovo zaustavi na 20 kn bit ćemo sretni i presretni! [cry]

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!

Ma kakvi margini ovo je već viđeno i očekivano ..

Rekao da više ne nočim u INGR-i, al eto opet članarina…

Možda je ovo zadnje, napokon ogroman promet…

Poslje kiše dođe sunce, ako….ne umreš od upale pluča.. [lol]

Jednom je slučajnost, drugi put podudarnost, treći put neprijateljsko djelovanje....


Jesti svjesni što će biti s Ingrom idući tjedan????
Ova cijena aktivirat će nove i nove margine i deseci tisuća novih dionica koje su bile deponirane, a sad će biti sasute po bidu!! Ako se ovo zaustavi na 20 kn bit ćemo sretni i presretni! [cry]

A što ti misliš da je cijela Hrvatska podigla margin na Ingru , pogledaj malo prosječnu cijenu , vidi se da je navlačenje , srušiš na 24 sa prosjekom 24,90 , a onda cijeli dan kupuješ na 24. Ako već to radite , barem zašutite , nemojte nam govorit da smo maloumni , prodavajući nam debilne priče.

Ma što ti je tu nerealno , imaš 30000 po 26 KN na asku a nito niti ne pomišlja da ih uzme..
Čudi me da nitko ne kupuje od OIFova..
Za sebe mogu reći da sam situacijom – zgrožen a financijski ugrožen…

A zapravo je sve čista logika , posla – niti na vidiku nema , novca za dugove – nema , kupaca dionica – nema , uprava – izgubila kompas , rješenja – ? , Ovaj pacijent nam je na aparatima ,
a još kad u utorak otkrijemo tko prodaje – nesmijem niti pomislit…
Ukratko – Naj…. smo …

Sad se sa tugom sjećam proklete 2008 , kad je ova smrdara sa 160 KN pala na 120 KN , pa je ja kao investitor početnik kupim po tih 120 a ona u mjesec dana na 90 KN , a u 6 mjeseci na 30 KN.
E tad sam sa 35 godina iz gore navedenih razloga a velikih bolova kod doktora prostatu pregledao,
bilo sve u redu , oči mi ispale bile nisam znao da li je bio prst ili dva meni od iza…

Kakva je situacija danas , ništa prodao nisam još dokupljivao , zadnji put na 33 KN ,
skraćivao pozicije u boljim dionicama da se ovdje kao branim i zaradim…

Sam sebi [bye] [bye]

smanjuje se minus.......

@vulkan11, compa

Ako ovaj pad nije zbog margina, onda je situacija još puno gora jer znači da onaj koji prodaje ima inside informacije (i to loše) pa se iskrcava po onoj: daj što daš, samo da nije 0 !

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!

Di su sad svi ovi nalozi na prodaji nestali. Koja je ovo smijurija.
Ajde priznajte tko od vas se ovdje igra. [sealed]

Samodole upomoć. [lol]

Chávez grew up in a small house composed of large palm leaves.



Neznam točno koliki je broj ali negdje oko 150k dionica je protrgovano ispod 30 kuna, a nitko iz top10 nije prodovao.

Danas smo vidjeli koliko su mali isprepadani. Netko se malo igrao i odmah bum bum po bid, da bi vjerojatno taj netko opet kupovao.

5000 komada ako ne i više je protrgovano po ask-u u zadnji 5-7 minuta.
lijepo

ugodan vikend i lp

p.s. vrlo bitna stvar koju svi znamo..u NO imamo predsjednika hrvatske gospodarske komore (ujedno osoba zadužena za promoviranje hrvatske i pronalazak hrv tvrtkama poslove u inozemstvu) te bivšeg predsjednika RH koji je kao i Nadan vrlo efikasan u pregovorima. ma jednostavno prekrasno

i pobjeda tuče bunike..

Vidošević, najveći lupež i opsjenar u hrvatskoj, a konkurencija je u toj kategoriji kod nas prestrašna. Nesposobnjaković do boli, nikada nije ništa napravio di god je bio osim što je, mješavinom svoga primitivnog šarma na koji nasjedaju isključivo idioti, kojih je nažalost previše, uspio maznuti milijune. Parazit veći od organizacije kojoj je na čelu koja nikada ništa nije napravila osim štete. U njemačkoj ili nekoj takvoj državi bio bi sitna varalica, a više bi vremena provodio u pržunu nego vani….

Mesić je još boliji, svađalica koja je bila na čelu, iako bez izvršne vlasti, jedne ovakve drževe. nikada ništa, uz enormnu štetu, nije za Hrvatsku napravio osim što je uspjevao posvađati tzv. partizane i ustaše. nakon 65 godina. Pametnom dosta…

Super za ingru…

Btw pobjeda hvala što si me na pm obavijestio o dobivenom poslu u alžiru za 75 mil ojrova. Lijepo od tebe
[thumbsup]
[/quote]

A tada je mislim bila na 30-31 kn.

Nadan i Stipan nisu nikada ništa napravili za državu i gospodarstvo doli štete, pa nema razloga da tako ne bude i na Ingri… [sad]

fino, fino, u dva dana kupci Ingre imaju -10%. zahvalite filiji i lorisu koji vam cijelo vrijeme objašnjavaju da je to odlična cijena. ..filija vas u to uvjerava još od 40 kn, a sretni kupci po njegovim preporukama imaju preko -40%, svaka čast druže filija !
bilo bi lijepo da nam se ovdje kupci na preporuku filije pa da i oni iznesu svoja mišljenja o filijinim argumentima [thumbsup]

pametan čovjek vidi filiju i skloni se...


Di su sad svi ovi nalozi na prodaji nestali. Koja je ovo smijurija.
Ajde priznajte tko od vas se ovdje igra. [sealed]

Igra je jednostavna.

Konkurencija se mora riješiti margina pa im sa plašljivcima spuštaju cijenu i onda od iste što jeftinije kupili i otvorili novu runde margina, ali istih je sve manje i manje s obzirom na slobodan pad cijene…

New Report

Close