INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

koji qrac….25 milja na bidu… armagedon je počeo

manje je više, a više još više

Rezultati rada Stipe Mesića se već vide ;). Svaka čast majstore. Što tu vicevi ne pomažu, ili?

Kako ovo ludo zgleda…a baš sam htel reč, danas je petak – dan taman za blokadu!

PRODAJA:
99 25,00
400 25,35
300 25,80
520 25,87
695 25,88
10000 25,89
1000 25,98
754 25,99
14463 26,00
1391 26,12
1300 26,14
1000 26,19
600 26,45
412 26,47
200 26,51

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!

ode u negativnu blokadu….

manje je više, a više još više

ode u k…

Parche mihi, Domine, quia Dalmata sum!

Ovaj zagrebački građevinar je imao ambiciju stasati u regionalnog developera.
Sada se nalazi na rubu bankrota.

nekom mirovincu puko margin [lol]

Barona za moderatora a šefa za direktora ... moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju vrijednosnica

na 24,1x nisam odolio…
velik promet odmah na pocetku….mozda promjena

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.

Jel dižete margine ?

Gdje je onaj heroj što je dignuo margin na 32 i savjetovao svima da naprave isto?

Kako je ono rekao, ja sam Ingra all in

Svaka dionica je precijenjena dok je ja ne kupim

zanimljivo…u prvih 10 nema nikakvih promjena…no vidjet ce se iduci tjedan…ne bih se kladio da se ovdje ipak ne radi o nekom psiho-istiskivanju malih koji su uletili tamo jos od stock-splita na 200Kn…


@loris

a ako spuste cijenu na neku odredjenu razinu mozda se netko tada i sjeti da se cijena vrati opet na onu staru vrijednost od prije stock-splita, tj. 150 puta vecu…i tako se zapocne novi ciklus…a sve u cilju provodjenja tzv. rekonstruiranja…

Optimist - loše informirani pesimist

Pa sigurno je da nema više velikih margina na ingri, sada samo kolo vode veliki igrači…….

Sigurno je da je cijena dionice nerealna preniska, ali što ćeš nekome je dan težak a nekome odličan….. [lol] [thumbsup]

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/


dao Bog da nešto napravi sa svim tim svojim poznanstvima, al oprezan sam kad je on u pitanju jer je 10 godina letio na račun poreznih obveznika a nije ništa napravio nego ostavio državu u najvećoj krizi ikada, pa se bojim da bi mogao sada malo letiti na račun INGRE a od poslova NIŠTA!

Osobno se nadam da bi mogao puno napraviti za INGRU kad bi htio ali obzirom da mi je poznat njegov način komuniciranja kao npr; Mi bi trebali, i stručnjaci neka se uključe, i neka svatko radi svoj posao! i takve slične verzije me ubile od njega, tako da sam oprezan kad je Stipica u pitanju!

DAO BOG DA GRIJEŠIM!

To je taj post…!

New Report

Close